PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=175887}

Jem i Hologramy

Jem!
7,9 255
ocen
7,9 10 1 255
Jem i Hologramy
powrót do forum serialu Jem i Hologramy

Uwielbiałam ją jak byłam mała! Zawsze marzyłam aby być taka ja Jem :) Chciałabym aby moja córka też poznała tą bajkę, szkoda że jest tak mało popularna.

ocenił(a) serial na 10
monka235

Ja tak samo! Zupełnie zapomniałam o tej baji od czasów jak bylam malym szkrabem i wciąż podśpiewywalam piosenkę z openingu ;) Przypomniała mi impreza w klimacie drum&bass'ów ;) dj użył fragmentu piosenki jako sampla ;) a mnie olśniło, że to znam :P

Tiitek

hehe..to d'j widzę podzielał nasze upodobanie :) Znalazłam ostatnio na YouTube kilka piosenek z bajki i gdy nikt nie slyszy ..JEM IS MY NAME..NO ONE ELSE IS THE SAME..JEM IS MY NAME ... ;-)

ocenił(a) serial na 10
monka235

a kojarzysz odcinek w którym Jem jedzie na pokaz mody? scena w której śpiewają żeby mieć kasę na gondole bo mogą się spóźnić etc... jak byłam mała to był mój ulub odcinek, a nie pamiętam tytułu ;) całego serialu przecież nie będę oglądać ;)

Tiitek

Lepiej późno niż wcale, ale... może to to?: http://www.youtube.com/watch?v=Hi3RweEf71I

ocenił(a) serial na 10
Daguchna

I Got my Eye on You ta też była niezła mam ta bajke na video (1 sezon) szkoda ze nie mozna jej sciagnac w j.polskim mam tylko w j.angielskim:( no chyba ze ma ktoś??? jak tak to czekam na info - carola84@op.pl

ocenił(a) serial na 10
Daguchna

Dzieki wielkie! To własnie ta piosenka :)

monka235

Uwaga uwaga odcinek po polsku! http://www.youtube.com/watch?v=pOQpFRwZS8E
Pamięta to ktoś jeszcze? :-D

monka235

Mam tą bajke na kasecie VHS i na dvd (obraz zgrany z kasety wiec jakos taka sobie) ale nie serial tylko film pelnometrazowy :) Uwielbialam to ogladac jak bylam mala :)

kojotka1

Witam mam pytanie czy masz moze do odsprzedania plyte z ta bajka???????

użytkownik usunięty
monka235

A ja jestem facetem i też bardzo lubię tą bajkę. Prawdopodobnie dlatego, że posiada ona niezapomniany klimat lat 80, które uwielbiam !

monka235

Tylko raz widziałam tą bajkę na imprezie u znajomych rodziców, miałam wtedy z 5 lat, ale ta dramaturgia.... piosenki, wygląd dziewczyn tak mi zapadło wszystko w pamięć, że zarwałam jakiś czas temu parę nocy aby to znaleźć i znalazłam :D cud jakiś, bo w ogóle nie pamiętałam nazwy, ale jest :D i nie wiem czy wtedy znajomi puścili odcinek czy pełnometrazówkę : ktoś kogoś zamknął w garderobie i nie mogły zagrać na scenie, tyle z fabuły pamiętam. Tak czy inaczej nie omieszkam w wolnej chwili przejrzeć zawartości youtuba pod tym kątem :)))

monka235

Aaas znalazłam na amazon.com caly zestaw plyt dvd z wszystkimi odcinkami jakos w granicach 60$ no to mam dla siebie prezent pod choinkę!!! :))))))))))

monka235

Szkoda ,że odkryłam istnienie tego serialu mając 20 lat. Jak byłam mała strasznie by mi się podobał ,bo interesowały mnie takie filmy o piosenkarkach i gwiazdach. Posiadałam lalkę Jam a dopiero teraz dowiedziałam się ,że był taki serial. Szkoda, bo bardzo mi brakowało takiej typowo "dziewczęcej" kreskówki

ocenił(a) serial na 8
FearTheRipper

Ja jako mały chłopiec też lubiłem oglądać ten serial :P Chyba, głównie dlatego, że ciągle coś śpiewali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones