PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=175887}

Jem i Hologramy

Jem!
7,9 255
ocen
7,9 10 1 255
Jem i Hologramy
powrót do forum serialu Jem i Hologramy

czy ktos wie gdzie mozna kupic ta bajke????

użytkownik usunięty
kasiulek81

ja też jej szukam, mam ją wprawdzie na wideo ale to jest przegrywane z kasety na kasetę i ma bardzo kiepską jakość, ze względu na wiek :D więc przydałoby mi się znaleźć nową xD

ocenił(a) serial na 9
kasiulek81

Gdyby ktoś wiedział gdzie kupić tą bajkę to także proszę o informację bajka jest rewelacyjny, już dawno jej nie widziałam ale pamiętam że podobało mi się wszystko: muzyka, postacie itd...;))pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
ja_modlishka

Świetna kreskówka, przypominają mi się lata dzieciństwa :)

ja_modlishka

cześć, mam ten film na kasecie jeśli jesteś jeszcze zainteresownazapraszam tutaj: https://allegrolokalnie.pl/oferta/jem-i-hologramy-rarytas-wersja-pl

kasiulek81

na youtube uzytkownik Twistedreams ma prawie jesli nie wszystkie odcinki w bardzo dobrej jakosci:) enjoy.

ocenił(a) serial na 9
bandana

a z polskim lektorem?

ocenił(a) serial na 8
Lain_Iwakura

A czy to w ogóle wyszło z polskim lektorem?

ocenił(a) serial na 10
kasiulek81

Świetna bajka mam tylko w wersji amerykańskiej, ale nie wszystkie odcinki:):) a w polskiej tylko na VHS :( i tylko pierwszy sezon

kasiulek81

Ja mam tylko na kasecie ale w dobrej jakości :P

Paulineeee

Paulineeee Czy masz moze polska wersje w wersji pełnometrażówej? Bardzo mi zależy na tej bajce. poszukuje polskiej wersji pełnometrażowej - gdyby ktoś dysponował nawet kasetą VHS z chęcią odkupie!

marpam

Hej ja mam polska wersje pelnometrazowa na vhs

sadowisk

A mógłbyś / mogłabyś napisać kto jest lektorem? I jak w tej wersji przetłumaczona była nazwa The Misfits? Na okładce kasety były chyba "Skłócone Z Życie", ale to jest przecież za długie. Spotkałem się też kiedyś z nazwą "Wyrzutki". Czy może w ogóle tej nazwy nie przełożyli? Tak z czystej ciekawości pytam. ;)

Rodion_Raskolnikow

Hej tlumaczone jest jako wyrzutki...;)

sadowisk

Dzięki. :) A pseudonimy - Pizzazz, Stormer - też przetłumaczyli?

Paulineeee

Masz jeszcze ta bajke???? chetnie odkupie plisss daj znac :)

tinaxxx6

Nieźle mnie odkopano :D Niestety, wyprowadziłam się 3 lata temu i na starym mieszkaniu wszystko zostało :/
szukaj na olx :)

ocenił(a) serial na 10
tinaxxx6

Można kupić bez problemu na Amazonie ;)

kasiulek81

cześć, mam tę kasetę, zapraszam tutaj: https://allegrolokalnie.pl/oferta/jem-i-hologramy-rarytas-wersja-pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones