PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620791}

Jess i chłopaki

New Girl
7,5 32 617
ocen
7,5 10 1 32617
7,4 5
ocen krytyków
Jess i chłopaki
powrót do forum serialu Jess i chłopaki

03x16

ocenił(a) serial na 9

Zatem chyba mamy nową postać, Abby Day :) Fajnie, bo szalona więc będą różne śmieszne akcje. No i z kim będzie romansować? Będzie mieszać między Nickiem a Jess, skoro wcześniej Cece mówiła że ona wszystko niszczy, czy może jakiś szaleńczy skok ze Schmidtem lub Coachem?

ocenił(a) serial na 9
beenewbeniu

Takie mam wrażenie, że oto pojawiła się nowa dziewczyna dla Schmidta ;) ale czas pokaże...

ocenił(a) serial na 8
beenewbeniu

A mi jakoś jej postać nie przypadła do gustu, w ogóle uważam, że był to średni odcinek. Mało śmieszny, ogólnie uważam, że 3 sezon jest dużo gorszy od 1 i 2, mniej udanych żartów, scenarzyści chyba nie mają pomysłu na postać Winstona, a i Coach mnie irytuje. Liczę na poprawę poziomu. Nie mówię, że 3 sezon jest beznadziejny, było kilka dobrych odcinków (Coach, Basketsball, Prince to moi faworyci), ale nie jest tak dobrze jak kiedyś.

ocenił(a) serial na 9
doomusia

Co do Winstona, fakt, troche go udziwniają niepotrzebnie w tym sezonie. Wcześniej był bardziej cool. Coach też nie wiadomo w która strone ma iść, taki troche pozorant. Mało takich głupich akcji jak 1 sezonie który był chyba najlepszy.
A co do Abby, zobaczymy co jeszcze wywinie, mam nadzieje że będzie mieszać :)

doomusia

Mam to samo, postać Abby zupełnie zaburzyła mi wyobrażenie o rodzinie Jess. Dodatkowo mega irytuje mnie ta postać i nie mogę uwierzyć, że poświęcili jej aż 3 odcinki! Mam nadzieję, że nie wplotą jej na stałe.

Jeśli chodzi o inne postacie, to mega lubiłam Coacha po 1 odc 1 sezonu, ale w tym nie przypomina tamtego bohatera. No trudno

beenewbeniu

SPOILERS
Abby na pewno pojawi się w dwóch kolejnych odcinkach. I zakręci się koło Schmidta.

ocenił(a) serial na 8
beenewbeniu

Jak się nazywa ta aktorka, która gra Abby? Nie mogłam jej znaleźć w obsadzie :c

ocenił(a) serial na 9
Patrishia96


Linda Cardellini

ocenił(a) serial na 8
beenewbeniu

dziękuję :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones