PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620791}

Jess i chłopaki

New Girl
7,5 32 617
ocen
7,5 10 1 32617
7,4 5
ocen krytyków
Jess i chłopaki
powrót do forum serialu Jess i chłopaki

Co o tym sądzicie?
Informacja znajduje się na fanpage New Girl

ocenił(a) serial na 8
ameliacarmen

Bardzo dobrze. Jak dla mnie serial trzyma poziom.

ameliacarmen

hm, na początku baardzo mi się podobał, potrafiłam dosłownie płakać ze śmiechu, ale gdy zaczęłam oglądać inne seriale komediowe, ten wydał mi się dość słaby. Może wcześniejsze odcinki do mnie bardziej przemawiały, bo aktualnie to z odcinka na odcinek wg mnie jest coraz gorzej :(
za dużo absurdalnych sytuacji i za mało Schmidta, który moim zdaniem ratował serial. Ale zobaczymy, może twórcy nas czymś zaskoczą. Co nie zmienia faktu, że New Girl ma swój jedyny i niepowtarzalny styl:)

ocenił(a) serial na 5
grungery

To racja, serial sam w sobie jest dobry, ale przy innych tego typu sitcomach wypada baaardzo bladziutko Mam nadzieje, że serial się podniesie.

ocenił(a) serial na 9
ktos1234321

jakich sitcomach ?:)

ocenił(a) serial na 9
ktos1234321

to nie jest do konca sitcom - akcja sitcomow dzieje sie jak w Miodowych latach np. glownie w 1 miejscu, a tu czesto widzimy bar, jakis parking, akcje przed domem itp. itd. Co do serialu, podaj przyklad lepszych sitcomow obecnie nadawanych, zebysmy mieli co porownywac ;)

ocenił(a) serial na 5
MegaTM

Seriale takie jak himym czy Friendsi też są sitcomami , a ich akcja rozgrywa się w kilku mieszkaniach, kawiarni, barze, szpitalu, ulicy, boisku, taksówce, lotnisku i wielu innych takich miejscach.
A i użyłam wyrażenia "tego typu innych sitcomach" a nie "obecnych" więc nie wiem skąd pojawiło się to "obecne" :)
Przeraża mnie to, że w 3 sezonie ze świetnie zapowiadającego się serialu komediowego robi się obyczajówka porównywalna niemal do naszych polskich tasiemców, tyle, że wciąż z odrobiną humoru. Nw, boję się trochę oglądać dalej.

ocenił(a) serial na 9
ktos1234321

mam wrazenie, ze nieco za malo Winstona, a z nim zawsze fajne schizowate akcje byly :D

ocenił(a) serial na 7
ameliacarmen

Ja tam się cieszę :) Może i podczas oglądania serialu nie tarzam się po podłodze ze śmiechu, ale i tak bardzo przyjemnie się go ogląda.

SPOILER
Poza tym, Nick i Jess wreszcie zerwali, więc może być tylko lepiej :P

ocenił(a) serial na 5
Zuzhet88

No czy ja wiem czy to jest lepsze, teraz będą się unikać albo kłócić albo wracać i rozstawać się bez końca tak długo, że każdy będzie miał już dość.
Wciąż mam jednak nadzieję, że scenarzyści wybrną z tego trochę inaczej.

ocenił(a) serial na 7
ameliacarmen

pierwsze 2 sezony trzymały fajny poziom, 3 sezon to jest porażka, czasem się uśmiechnę, to wszystko. Mam nadzieję, że cos zmienią.

ameliacarmen

myslalem ze dawno skonczyli gdzies kolo 2 sezonu a tutaj juz 4!? szacun ;) w polowie 2 gdzies skonczylem ogladac...

ameliacarmen

Bardzo lubię New Girl, ale nie wyczekiwałam odcinków z 3 sezonu tak jak to było w drugim, wczesniej nie mogłam sie doczekać i ogladam po angielsku, a potem z napisami ;) niestety poziom humoru spadł, szkoda... za mało Schmidta, za dużo Kołcza :< ale i tak się cieszę z 4 sezonu, mogli by dodać więcej miłosnych wątkow Winstona, to dobrze im wychodzilo, nie mówię już o podbojach Schmidta... ;D
myślę, ze za bardzo się zakręcili z tymi miłosnymi wątkami, Cece z Trenerem, potem zerwanie Nicka i Jess, ciekawe co wymyślą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones