Jessica Jones
powrót do forum 2 sezonu

Sezon 1 jest ok obejrzałem w kilka dni. Sezon 2 męczę juz miesiąc i w końcu go ogarnąłem.
Ciągnie się strasznie,czasami nie do oglądania.
W odcinku w którym Jessica zabija strażnika z więzienia w jego domu i pozoruje samobójstwo. Na laptopie pisze list pożegnalny. Będąc tak zajebistym detektywem nie wiedziała, że można ustalić również godzinę zgonu? Trochę dziwnie jak ofiara pisze list po tym jak zostala zamordowana.
Drugi moment kiedy przenosza Trish do kostnicy aby ją chronić. Cała kostnica pełna policji. W momencie kiedy Jessica udaje się do toalety i policjant chce wejść za nią, ta mówi, że jest tutaj jakaś starsza pani i żeby jej nie straszyć, jakoś tak.
Policjant odpuszcza. Skąd taka starsza pani się nahle wzięła w kostnicy i to jeszcze w kibelku?
Słabo.

ocenił(a) serial na 8
Lahcim79

Dodam jeszcze, że bodaj w 4 odcinku jak była u grupy wsparcia narzekała na upalne lato, nawet pokazali wrzące powietrze, po czym jak tylko wyszła ze spotkania na upał założyła kurtkę, wiem, że to image, ale mimo wszystko, żeby w upał kisić się w czarnej skórze... Jeszcze te podsłuchiwane przez policję rozmowy w więzieniu z matką pseudo szyfrem nie chce mi się wierzyć, żeby policja się nie zorientowała o czym rozmawiały. Zgadzam się sezon 2 o wiele gorszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones