PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629152}

Jessie

6,4 6 031
ocen
6,4 10 1 6031
Jessie
powrót do forum serialu Jessie

Takie pytanie

ocenił(a) serial na 6

Jak waszym zdaniem powinien wyglądać idealny serial dla dzieci, który mógłby być emitowany na DC? Nie jest to w
żadnym wypadku atak w stronę nikogo. Jestem po prostu ciekawa. Bo na przykład jak dla mnie, to żeby serial czegoś
uczył to powinno być więcej sytuacji w których młodzi bohaterowie uczą się co jest dobre a co złe. Oczywiście można to
pokazać w jakiś śmieszny sposób :) Można pokazać że najważniejsze w życiu są ciężka praca i żeby dojść do czegoś
trzeba dać coś z siebie a nie oczekiwać że samo przyjdzie. "Jessie" jest przykładem, kompletnego braku realizmu w tej
kwestii. Pracę u Ross'ów, ludzi znanych w show-biznesie dostała ot tak. Wzięli ją dosłownie z ulicy, nie wiedząc nawet
kim jest, skąd jest. Dziewczyna nie ma też żadnego doświadczenia i przygotowania do pracy z dziećmi. Piszę to, bo
widuję ogłoszenia o pracę, gdzie wymagania dla niani są dosyć obszerne... To jak dla mnie jest największy minus tego
serialu. Pokazuje, że żeby dostać pracę i miejsce zamieszkania trzeba wyjść tylko na ulicę. Reszta przyjdzie sama ;p

ocenił(a) serial na 6
Lola140392

Jessie to faktycznie nie jest najmądrzejszy serial, mimo to dobrze się go ogląda. Właściwie gdyby się przyjrzeć to wiele seriali DC ma w sobie jakąś naukę. Np w blogu na cztery łapy chyba pod koniec każdego odcinka jest jakiś morał, dzieci właśnie uczą się co jest złe, a co dobre, pewnie jest więcej takich seriali ale teraz sobie nie przypomnę ;)

ocenił(a) serial na 7
Lola140392

Też tak uważam. Zazwyczaj filmy Disneya te pełnometrażowe czegos uczą. Kiedys na Disneyu były fajne seriale np. Brenda i pan Whiskers ,so raven i wiele wiele innych a teraz robią młodzieży wodę z mózgu. Ale jestem ciekawa na serio jaki serial by się wszystkim ludziom spodobał no bo jednym się nie podoba bloga na cztery łapy drugim się nie podoba jessie a jeszcze innym Violetta .

ocenił(a) serial na 6
Violetta_Stosel

Każdemu podoba się co innego. Niestety dzisiejszy Disney Channel nie ma zbyt wiele do zaoferowania młodemu widzowi. Kiedyś komedie nie tylko miały bawić, ale także czegoś uczyły. Moim zdaniem dobrym przykładem jest " Nie ma to jak hotel". W serialu mamy kontrast w osobach Maddie Fitzpatrick i London Tipton. Biedna ale za to mądra dziewczyna kontra Bogata jednak głupia jak but dziedziczka. Nawiązała się między nimi przyjaźń pomimo różnic. I chociaż London nie raz krzywdziła swoją przyjaciółkę, często nieświadomie, to ta druga i tak jej przebaczała. "Violetta" to chyba pierwszy serial Disney Channel, od bardzo dawna, który wyznacza przynajmniej wyraźną granicę między dobrem i złem. Nie twierdzę, że jest mistrzostwem świata, ale wiem też, do jakiej grupy wiekowej jest skierowany, więc nie będę wobec niego taka surowa. Poza tym jest to telenowela, wiadome jest więc, że tematyka związków i miłości jest na pierwszym miejscu.

ocenił(a) serial na 7
Lola140392

Też uważam ,że Violetta uczy o przyjaźni lecz ludzie w przedziale wiekowym 10-13 lat bardzo lubią filmy fantasy więc im się nie podoba serial a innym się nie podoba z tego powodu ,że oglądają go młodsi. Te uwagi o tym ,że serial jest o tym ,że Vilu skacze z kwiatka na kwiatek są bardzo niedojrzałe a fanów nazywają "psychofani którzy tylko umieją wyzywać każdego kto obrazi Srolette" . Masz racje sama kiedy byłam mała bardzo lubiłam nie ma to jak hotel potem ta dalsza kontynuacja "nie ma to jak statek" już taka sobie. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 6
Violetta_Stosel

Osobiście nie przepadam za główną bohaterką, musisz mi wybaczyć... Nie jestem antyfanką ani nic, po prostu, jak dla mnie, jest w niej coś co mnie odpycha. Nie wiem czy to jej często infantylne zachowanie, czy pisanie w różowym pamiętniczku, w różowej pościeli w pokoju gdzie również przeważa róż... Jej wiek jakoś średnio mi pasuje do tego różowego, dziecinnego otoczenia... Ponoć bohaterowie mają lat 17? No nie wiem... Jakoś średnio mi to pasuje. Przynajmniej w 2 sezonie przestała nosić białe podkolanówki i wstążeczki bo to chyba drażniło mnie najbardziej. Moja 8-letnia siostra tak się ubiera... :/ Z postaci najbardziej Franceskę i Ludmiłę. Ich bohaterki są wiarygodne i jakieś takie... wyróżniające się od reszty. Co do aktorów (bo do tej pory chyba mówiłyśmy o rolach, które odgrywają), to do nikogo nic nie mam. Każdy ma w sobie coś fajnego. I choć, tak jak pisałam, za tytułową Violką nie przepadam, to do Martiny nic nie mam, choć fanką nie jestem. Może troszkę za bardzo kombinuje ze swoim wyglądem, chyba wolę ją w naturalniejszym wydaniu. Absolutnie nie jestem hejterką, po prostu tak uważam.

Co do "Nie ma to jak statek" to też uważam, że był słabszy. Ale to chyba dlatego, że chłopaki dorośli i stracili swój dziecięcy urok. Jako dzieci wypadali wiarygodniej... I zdecydowanie wolałam Maddie niż Bailey... To chyba tyle. Również Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 7
Lola140392

Moją ulubioną postacią jest Ludmiła a nie Vilu tylko avatara mam takiego bo Mercedes ma brzydsze zdjęcia no bo ogólnie to tylko w serialu jest taka ładna a w realu to prawie ciągle chodzi w piżamie i zbytni o sb nie dba. Rozumiem krytyke głównej postaci no bo w końcu nikt nie jest tak idealny jak Vilu. Denerwuje mnie też to ,że zawsze jej się wszystko udaje wolałabym gdyby było więcej wątków postaci 2 planowych np. Naty,Maxi,Fede i Ludmi itp.

wiem ,że to nie na temat ale po twoim avatarze widze ,że jestes fanką Lodo i chciałam się zapytać czy już głosowałas na polskę w trasie koncertowej Lodovicy Comello 2015.Pozdrawiam:)

ocenił(a) serial na 6
Violetta_Stosel

Takie odebrałam wrażenie również po nicku ale ok ;) Ale chciałabym zauważyć iż to, że Mechi często chodzi bez makijażu nie oznacza, że o siebie nie dba. To chyba dobrze o niej świadczy. Martina chociaż jest 5 lat od niej młodsza non stop ma na sobie kilo tapety... Nie twierdze, że nie ma się malować w ogóle, ale czasami mogłaby stonować swój wizerunek i nie malować się tak ostro... Ja też bym chciała więcej wątków z innymi postaciami (Naxi, Fedemila <3), ale sama rozumiesz... Serial na nieszczęście nosi tytuł "Violetta" i trzeba jakoś to przełknąć ;)

Aż tak wielką fanką Lodo to nie jestem ale było by super gdyby zajrzała do Polski ;) Zwłaszcza, że nie było u nas "Violetta: En vivo" ;) Chętnie zagłosuję
Pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 6
Lola140392

A możesz mi jeszcze powiedzieć gdzie można zagłosować?

ocenił(a) serial na 7
Lola140392

http://www.lodovicaworldtour.com/
pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
Violetta_Stosel

warszawa ma 2 miejsce a włochy 1

Lola140392

Czyli Twoim zdaniem Bailley miała zastąpić ,,Maddie"???
Ciekawa dedukcja:-)

Lola140392

To prawda a na przykład Ami Mizuno była zarówno najmądrzejsza jak i bardzo bogata.Od razu była w moich oczach niewiarygodna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones