PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38161}

Jezioro marzeń

Dawson's Creek
7,0 22 138
ocen
7,0 10 1 22138
5,3 3
oceny krytyków
Jezioro marzeń
powrót do forum serialu Jezioro marzeń

Mimo że jestem facetem mam wielki,ogromny sentyment do tego serialu...przypomina mi młodość,beztroske,pierwsze miłosci,romanse,pocałunki i sam nie wiem czemu WAKACJE :) Może to nawet śmieszne, ale niejako ten serial mnie ukształtował jako faceta, brzmi śmiesznie ale wywnioskowałem że trzeba być troche jak Pacey i troche jak Dawson aby dziewczyny się Tobą interesowały (pomoagało jak cholera:) ...lata mijają i to sie nie zmienia :) Naprawde kapitalny serial...może kiedys zbiore się w sobie i ogladne wszystko raz jeszcze i pokolei...poki co przegladam forum,poszczególne sceny z YT i dopada mnie niesamowita nostalgia...
P.S zawsze byłem bardziej jak Pacey niż Dawson :)

tomaszek866

PS To dobrze, że nie odwrotnie;)

tomaszek866

2:17 to dobra godzina żeby pisać...polecam obejrzeć sobie raz jeszcze dobrze to robi na młodość doznań i duszy. Ps: 86 to rocznik?

tomaszek866

W wojsku nie był ojca nie miał ? Serial go ukształtował WTF !? Nie tylko stary sposób na wyrywanie lasek na wrażliwego :)

PIXA_GOD

Miałem podobnie lubiłem ten serial, gdy jako szczeniak przechodziłem pierwsze zakochania. Dziś też z sentymentem go wspominam

tomaszek866

Mam podobnie:) i mimo że leciał w soboty w czasie roku szkolnego też jak wspominam ten serial czuję wakacje:))), mam ogromny sentyment do tej produkcji- byłam wtedy w 2 klasie LO. Miłe wspomnienia. Zawsze kibicowałam Paceyemu:) szkoda, że nigdzie nie powtarzają...

lisowska_k

Na netflixie od stycznia. :)

ocenił(a) serial na 7
mandamin

Akurat skończyłam oglądać (na Prime), ale do stycznia się uleży na kolejny seans :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones