PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38161}

Jezioro marzeń

Dawson's Creek
7,0 22 138
ocen
7,0 10 1 22138
5,3 3
oceny krytyków
Jezioro marzeń
powrót do forum serialu Jezioro marzeń

jestem z rocznika 85 i pamietam jak w soboty na polsacie po poludniu lecialy odcinki
pierwszych seri a pozniej widzac chyba duze zainteresowanie serialem puszczono go od
poczatku az do konca.wszystkie sezony oceniam wysoko chociaz najwiekszym sentymentem
daze pierwsze 3 ktore sa poprostu zajebiste i bardzo wciagaja.Ostatni odcinek jest poprostu
swietny i na napisach koncowych mozna uronic lezke.

NEO_250

polac ci, dobrze mowisz, tez jestem 85r i do dzis go pamietam jak ogladalo sie go w soboty

ocenił(a) serial na 8
NEO_250

zgłaszam się, rocznik 85, piszemy petycję? ;)

ocenił(a) serial na 9
NEO_250

Hehehe, ja też rocznik 85 i właśnie oglądam sobie pierwszy sezon :)

ocenił(a) serial na 9
NEO_250

mój ulubiony serial z "młodości" i też rocznik 85

ocenił(a) serial na 10
natalia2103

Rocznik 86 też oglądał :)

ocenił(a) serial na 10
NEO_250

I 84 :)

ocenił(a) serial na 7
NEO_250

to polecam wam jeszcze "Ich pięcioro" jeśli ktoś nie zna

NEO_250

Hmm sami faceci się tu wypowiedzieli, a ja uważam ten serial za nudny i nigdy nie byłam w stanie się do niego przekonać! Po prostu jakiś taki ..mdły. Wolałam Macgyvera, Gigi la trotola albo Kapitana Tsubasę,drużynę A;-P(tak dla przykładu)Pozdrawia rocznik 86.

Sanneya

macgyver to ze spinacza i papieru toaletowego bombe potrafil zrobic, gigi rozwalal wszystkich w sporcie na poloni 1, tsubase dzis swojemu chrzesniakowi pokazalem bo ogladal jakies glupoty o pilce, nawet nie wiedzial ze cos takiego istnieje, druzyna A? nie wolno bylo opuscic nowego odcinka jak lecial w tv, a co do jeziora marzen to byl najpeszy film dla mlodziezy jaki powstal w swoich latach :)

Sanneya

Dokładnie preferowalem te same seriale, i świetnie je pamiętam, a tego jeziora marzeń chyba ani jednego odcinka nie udało mi się przełknąć, bo był tak słodki... A jestem 83 rocznik ;)

Sanneya

Mówisz o serialach na,Polonia 1 ? :D

NEO_250

Trochę młodszy tutaj jestem ale rocznik 89 też oglądał ;)

Kapitan Jastrząb też oczywiście, moi siostrzeńcy nie chcą oglądać. Drużyna A, no oczywiście, chyba poszukam i obejrzę jeszcze raz

NEO_250

Hehe, ja rocznik 82- mega serial- pamiętam jak leciał w soboty po południu a ja wieczorem leciałam na dyskotekę, chciałabym żeby puścili go na jakimś kanale- na pewno chętnie bym obejrzała:)

NEO_250

Jestem rocznik 84,też pamiętam jak oglądałem za gówniarza ten serial.Teraz ma być na Netflix ;) https://www.youtube.com/watch?v=Rx_qEHJ5U2Y

NEO_250

To ja na razie najmłodsza - rocznik '97 :D Pamiętam jak przez mgłę ten serial, gdy jako kilkulatka mignął mi czasem na Polsacie bodajże. Z tego co pamiętam to jak byłam mała najbardziej wkurzał mnie Pacey i dlatego najlepiej go zapamiętałam, a teraz jest moją ulubioną postacią. Oglądam na Netflixie i też czuję ogromną nostalgię, bo te seriale z lat 90. były naprawdę niezłe, zwłaszcza te o nastolatkach i wolę je znacznie bardziej niż te nowe, współczesne.

panna_zolza

Rocznik '00 here! Też teraz oglądam na Netflixie i czuję straszną nostalgię. Akcja we współczesnych filmach i serialach dzieje się dużo szybciej, odcinki są dużo krótsze. Te z lat 90. są jakieś dużo bardziej naturalne, jest więcej spojrzeń i gestów. Uwielbiam współczesne seriale, ale starsze mają w sobie więcej uczuć i jakiejś delikatności. Oczywiście fabuła nie jest jakaś turboporywająca, ale fajnie pooglądać do obiadu XD

ocenił(a) serial na 10
NEO_250

Rocznik 84- uwielbiam. Klimat lat 90 nie do odzyskania, bez komórek, bez social-media itp. Bohaterowie - moi ówcześni rowniesnicy. Dziś jak to oglądam przeżywam swoista podróż do przeszłości:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones