PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38161}

Jezioro marzeń

Dawson's Creek
7,0 22 147
ocen
7,0 10 1 22147
5,3 3
oceny krytyków
Jezioro marzeń
powrót do forum serialu Jezioro marzeń

sonda :)

ocenił(a) serial na 10

1. Ulubiona postać męska.
2. Ulubiona postać żeńska.
3. Ulubiona para.
4. Ulubiony sezon.
5. Najzabawniejsza scena.
6. Najsmutniejsza scena.
7. Najbardziej wzruszająca scena.
8. Znienawidzona postać żeńska.
9. Znienawidzona postać męska.
10. Ulubiony aktor z serialu.
11. Ulubiona aktorka z serialu.
12. Co byś zmienił(a) w serialu?

ocenił(a) serial na 10
mrowka1504

1.Pacey
2. czasem Joey częściej Jen
3. Joey Pacey
4. 3
5.Dawson w Kalifornii chce nakręcić film i przekonuje "erotomana " producenta że to film o striptizerce
6. Jen nagrywająca przesłanie dla córki
7.joey decydująca się wypłynąć w rejs z pacey
8. nie mam
9.Eddie
10. Joshua Jackson
11.Michelle Williams
12. Jen by nie umarła, i dowiedziałaby się że ma siostre

martuszka123

1. Pacey
2. Joey (choć tym jak traktowała Pacey'ego działała mi na nerwy)
3. Pacey i Joey
4. 3
5. Scena w której Jen każe Babci powiedzieć słowo 'penis'
6. Nagranie umierającej Jen dla córki
7. Taniec Pacy'ego i Joey na balu maturalnym
8. Abby
9. Dawson (tak tak)
10. Joshua Jackson
11. Michelle Williams
12. Pacey i Joey byliby razem na długo przed ostatnim odcinkiem

P.S. Świetna sonda!

mrowka1504

1. Jack McPhee
2. Jen Lidley
(Oboje byli nieszkodliwi.) :D
3. -
4. 6
5. Może nie scena, ale wątek, kiedy Andie zdradziła Pacey'go, a później miała wielkie "ale", że on jej nie chce. Powaliło mnie to na łopatki. <lol>
6. -
7. -
8. Andie McPhee (brak mi słów -,-)
9. Henry Parker, Drue
10. Kerr Smith, J.J.
11. Michelle Williams
12. Nie mam zdania.

mrowka1504

1. Pacey
2. Jen Lidley
3.Pacey i Joey
4. 6
5. -
6. Śmierć Jen
7. Nagranie umierającej Jen dla córki
8. --
9,--
10. Joshua Jackson
11. ---
12 Nie uśmiercila bym Jen, ale dla niej również wymyśliła szczśliwe zakończenie - zasługiwała na to. Dawson zarwałby znowu jakąś gorącą aktorkę, żeby nie był sam ;)

ocenił(a) serial na 6
mrowka1504

1. Jack
2. Joey
3. Pacey i Joey
4. 4
5. gdy wybierają się na tajną imprezę na polu golfowym i dziewczęta zjawiają się w śmiesznych ubraniach i kapeluszach i Jack oznajmia, że nie do końca wie gdzie jest ta impreza, ale za to zna tajne hasło i prezentuje je w przezabawny sposób.
6. nagrywanie przemowy umierającej Jen do swojej małej córeczki
7. jak pojechali do cioci Dawsona (nie jestem pewna czy to była ciocia Dawsona, w każdym razie śpiewali tam karaoke) i Joey całowała się z Pacey na dworze mimo wewnętrznego rozdarcia
8. Abby
9. ojciec Pacey'ego
10. Keer Smith
11. Kate Holmes
12. zmieniłabym nieco charakter Dawsona. Był irytujący, był złym przyjacielem, egoistą i nie umiał walczyć o swoje. Mdła postać.

ocenił(a) serial na 10
mrowka1504

1. Pacey (i Eddy, ale duzo mniej go lubie niz Pace'a ;D)
2. Joey
3. Pacey + Joey
4. 3
5. Scena w której Audrey pyta Joey o to czy miała orgazm ;D
6. Jen nagrywająca film dla córki oraz sceny w której Gale płacze za mężem zaraz po śmierci
7. Joey decydująca o odpłynięciu z Pace zamiast zostać przy Dawsonie
8. Karen
9. chyba nie mam, może troche Dawson. Irytujący jak diabli -.-
10. Joshua Jackson
11. Kate Holme
12. Nie zginąłby Mitch.

mrowka1504

Nie jestem już nastolatką , jakie zazwyczaj oglądają takie seriale, choć gdy był emitowany po raz pierwszy w Polskiej telewizji miałam nieco ponad 20 lat więc wtedy było mi jakby bliżej... Oglądam go teraz po latach po raz kolejny, nadal wciąga , nadal jest ciekawy , choć bliżej mi teraz do perspektywy rodziców głównych bohaterów...Sonda bardzo mnie zaciekawiła i postanowiłam też dorzucić swoje trzy o pardon ... dwanaście groszy ;):
1.Pacey - rozumiem pannę Jacobs ;)...Również za osobowość
2.Joey - zdecydowanie i niezmiennie od lat.
3.J.w. - pasują do siebie
4. pierwszy i trzeci i ostatni
5.Scena w której Audrey pyta Joey o to czy miała orgazm, oraz gdy Jen prosi babcie o wymówienie słowa na P ;))
6. Umierająca Jen , gdy nagrywa film dla córki
7.Pacey i Joey na balu maturalnym
8. Karen i Abby - każda z innych powodów
9. Zdecydowanie Dowson z tym swoim czarno- białym charakterem bez jakiegokolwiek zrozumienia dla szarości innych...
10. Joshua Jackson
11. Kate Holmes
12.wątek z Jen pozwoliłabym jej żyć i wychować córeczkę.

Pozdrawiam wszystkich fanów serialu :)

ocenił(a) serial na 10
kasiek74

cieszę się, że podzieliłaś się z opinią :). Ja 2 lata temu odnowiłam serial. Leciał kiedy miałam 10 lat, więc dużo mi umknęło.
Ja jednak uważam, że Pacey powinien być z Andie, to ona była pierwszą osobą dla której się zmienił

mrowka1504

1. Pacey
2. Joey
3. oczywiscie Pacey and Joey
4. 1-4
5. Kiedy Joey i Pacey przebieraja sie za jakas maskotke na meczu
6. Smierc Jen
7. ostatni odcinek 3 sezonu i ostatnia scena gdy okazuje sie ze Pacey i Joey sa razem
8. Abby
9. Nie ma w sumie takiej
10. Zdecydowanie Joshua Jackson jest swietny
11. Kate Holmes
12. Jen by nie umarla podobnie ojciec Dowsona

mrowka1504

ty też powinnaś odpowiedzieć na swoją sondę :)

ocenił(a) serial na 6
mrowka1504

1. Ulubiona postać męska. - Pacey
2. Ulubiona postać żeńska. - Jen i Joey
3. Ulubiona para. - Pacey i Joey
4. Ulubiony sezon. - 2
5. Najzabawniejsza scena. - wszystkie z Toddem
6. Najsmutniejsza scena. ostatni odc 6 sezonu
7. Najbardziej wzruszająca scena. - Pacey i Joey gdy po raz pierwszy są razem
8. Znienawidzona postać żeńska. - kiedyś Jen, od 3 sezonu zaczęłam ją lubić, Natasha
9. Znienawidzona postać męska. - Dawson!
10. Ulubiony aktor z serialu. - Joshua Jackson
11. Ulubiona aktorka z serialu. - Katie Holmes
12. Co byś zmienił(a) w serialu? - Jen by nie umarła

ocenił(a) serial na 10
anooniim

1. Ulubiona postać męska - Pacey
2. Ulubiona postać żeńska - Jen
3. Ulubiona para - Pacey i Joe
4. Ulubiony sezon - 3
5. Najzabawniejsza scena -
6. Najsmutniejsza scena - śmierć Jen
7. Najbardziej wzruszająca scena - kiedy Joe mówi Pacey'amu, że to koniec (po tym jak Dowson się o nich dowiaduje)
8. Znienawidzona postać żeńska - Abbi
9. Znienawidzona postać męska - Dowson (strasznie irytujący), Dru
10. Ulubiony aktor z serialu - Joshua Jackson
11. Ulubiona aktorka z serialu - Michelle Williams, Katie Holmes
12. Co byś zmienił(a) w serialu? - chyba jednak nic

ocenił(a) serial na 10
mrowka1504

1. Ulubiona postać męska. ------- Pacey
2. Ulubiona postać żeńska.---------- Jen
3. Ulubiona para. ------ Pacey i Joe
4. Ulubiony sezon. ---- 3 i 6
5. Najzabawniejsza scena. ----- dużo różnych
6. Najsmutniejsza scena. ------- kiedy Jen nagrywa wideo dla Córeczki
7. Najbardziej wzruszająca scena. ------- Jedna z wielu: kiedy Pacey wyznaje w ostatnim odcinku miłość Joe w kuchni swojej restauracji lub kiedy ona decyduje się z nim być i płynąć w rejs
8. Znienawidzona postać żeńska. ----- brak
9. Znienawidzona postać męska. --- brak
10. Ulubiony aktor z serialu. ----- Joshua Jackson
11. Ulubiona aktorka z serialu. ------ Michelle Williams, Katie Holmes
12. Co byś zmienił(a) w serialu? szkoda, że Jen umarła ale to miało swoje powody, i mogłoby byc wiecej P&J ale ogólnie nie musiałoby nic zostać zmienione

ana_osw

Dawson the best

ocenił(a) serial na 10
mrowka1504

1. Peacy
2. Joey
3. Peacy i Joey
4. 1,2 i 3
5. Kiedy Joey and Peacy rzucają się makaronem w kuchni (ostatni sezon i chyba ostatni odcinek)
6. Kiedy Jack jest
7. Kiedy Joey przychodzi do ojca do wiezienia i mówi, że go kocha i chciała by żeby ją poznał.
8. Jen
9. Tobby
10. Josjua Jackson
11. Katie Holmes
12. Nie wprowadzałabym wątków głupich "zerwań" miedzy parami Joey& Dowson (zerwanie bo Joey szuka siebie i chce rysować) Peacy&Joey (zerwanie bo Peacy nie czuje się wystaczająco dobry) itd.

mrowka1504

1. Peacy
2. Joey
3. Peacy+Joey
4. 3,4,6
5. podoba mi się ten tekst Joey do Drue: jak mu mówi przy innych laskach że jest w ciąży i on ma się zachować odpowiedzialnie i się z nią ożenić.
6. Wyznanie Jen przed kamerą
7. Najbardziej wzruszająca sceny-każda od 3 sezonu z wyznaniem Peacy do Joey. Na każdej się wzruszam.
8. Nie mam
9. Nie mam
10. Joshua Jackson
11.Katie Holmes Michelle Williams
12. Ostatnią scenę w 6 sezonie chciałabym zobaczyć jak Joey mówi Peacy'emu że go wybiera.

mrowka1504

1. Ulubiona postać męska. --- Pacey
2. Ulubiona postać żeńska. --- Jen, Audrey
3. Ulubiona para. --- Pacey i Joey
4. Ulubiony sezon. --- tu mam problem... bo każdy cenię za coś innego, zwłaszcza 3-6, ale chyba wybiorę 5, a może 6? sama nie wiem
5. Najzabawniejsza scena. --- cały odcinek, gdzie Dawson wraca z Jen z festiwalu... a zwłaszcza scena, gdzie Pacey i Jack zastanawiają się, czy Dawson przespał się z Jen i dlaczego z nim chciała, a z nimi nie, choć było blisko ;p
6. Najsmutniejsza scena. --- Joey tańczy z Paceym na balu w 3. sezonie, widać w tej scenie, jak bardzo się kochają, chociaż nie mogą być razem
7. Najbardziej wzruszająca scena. --- całe ostatnie 30 minut ostatniego odcinka, od chwili gdy Jen nagrywa pożegnanie z córką, gdzie rozkleja się przed Paceym, bojąc się co się stanie z Amy po jej śmierci, rozmowa Joey z Dawsonem, że pomimo wszystkiego na zawsze pozostaną bratnimi duszami
8. Znienawidzona postać żeńska. --- nie mam, chociaż wnerwiała mnie momentami McPfee
9. Znienawidzona postać męska --- nie mam
10. Ulubiony aktor z serialu --- Joshua Jackson
11. Ulubiona aktorka z serialu --- Busy Philips
12. Co byś zmienił(a) w serialu? --- Niczego bym nie zmieniała

użytkownik usunięty
mrowka1504

1. Pacey
2. Joey
3. Pjo
4. 4
5. Hm..oamiętam że nieźle się śmiałam kiedy przesłuchiwali chłopaków w 4x08 :D
6. Kiedy Jen nagrywa pożegnalny filmik dla Amy oraz monolog Pacey'ego do pijanego ojca.
7. To samo co wyżej.
8. Nie mam znienawidzonej, choć denerwowały mnie Eve i Nikki.
9. Nie mam.
10. Joshua Jackson
11. Katie Holmes
12. Po pierwsze, zmieniłabym relacje Joey i Pacey'ego w 5 sezonie. Biorąc pod uwagę silne uczucie jakim się darzyli, za szybko się otrząsnęli po zerwaniu. Brakowało mi jakiejś poważnej rozmowy, zakończenia (wtedy kiedy spotkali się po wakacjach). Po drugie dodałabym więcej nawiązań w finale na temat tego co się działo przez ostatnie lata u bohaterów.
Śmierci Mitcha i Jen nie chciałam, ale jednak takie rzeczy muszą być ukazywane w tego typu serialach. Tego bym nie zmieniła.

ooo.... zapomniałam o Eve!!! ona przebija wszystkich ;/

kim była nikki? bo nie kojarzę...

użytkownik usunięty
tolerancja91

Znajomą Dawsona
http://1.bp.blogspot.com/-t620MlNJEnE/UCROIMZmnBI/AAAAAAAAD74/3N7UhfMEGMw/s1600/ 3.16.png

aaa... fakt :)

mrowka1504

1. Ulubiona postać męska. Pacey
2. Ulubiona postać żeńska. Joey
3. Ulubiona para. Joey i Pacey
4. Ulubiony sezon. Ciężko się zdecydować, bo wszystkie były świetne, ale jeśli już mam coś wybrać to niech będzie 3 i 6.
5. Najzabawniejsza scena. Pierwsza randka Henryego i Jen (Henry zemdlał, bo wcześniej oddał krew, żeby mieć kasę na randkę).
6. Najsmutniejsza scena. Monolog Paceya nad pijanym ojcem.
7. Najbardziej wzruszająca scena. Wzruszałam się wielokrotnie podczas oglądania tego serialu. Było wiele wzruszających scen zarówno smutnych jak i radosnych. Nie potrafię wybrać jednej sceny. Mogę jedynie napisać, że najbardziej wzruszającym odcinkiem był ostatni. To było piękne zakończenie serialu. I jeszcze te obrazki z przeszłości całej paczki na sam koniec ach…
8. Znienawidzona postać żeńska. Nie ma takiej.
9. Znienawidzona postać męska. Czasami irytował mnie Dawson, ale mimo wszystko go lubiłam. Nie ma takiej postaci, której bym nienawidziła.
10. Ulubiony aktor z serialu. Joshua Jackson
11. Ulubiona aktorka z serialu. Katie Holmes
12. Co byś zmienił(a) w serialu? Nic. Serial jest idealny.

mrowka1504

Po latach obejrzałam ponownie wszystkie serie... ach... :*
1. Pacey, Jack
2. Jen, Gretchen
3. Pacey i Joey
4. 1-3, 6
5. Dawson i Andy upili się i śpiewali w barze karaoke (2 sezon), Jack i Pacey w barze dla gejów (5 sezon). Ale takich zabawnych scen było wiele :)
6. śmierć Jen
7. kiedy Jen na łożu śmierci mówi do Jacka, że nie znalazła swojego miejsca bo tak naprawdę nigdzie nigdy nie pasowała :( wspomnienia w ostatnim odcinku wcześniejszych scen
8. Joey!, Andy, wkurzała mnie też Audrey
9. na początku Dawson ale potem go polubiłam :)
10. J. Jackson
11. M. Williams choć wkurzał mnie jej sposób poruszania się i chodzenia :p
12. ostatni odcinek - za długi, zbyt rozciągnięty, a także to - po co watek z Eve skoro nikt tak naprawdę nie dowiedział się, że to siostra Jen? nawet Eve o tym nie wiedziała

ocenił(a) serial na 10
Elaila



1. Ulubiona postać męska. Pacey
2. Ulubiona postać żeńska. Jen
3. Ulubiona para. Andie i Pacey
4. Ulubiony sezon. wszystkie
5. Najzabawniejsza scena. Pierwsza randka Henryego i Jen (Henry zemdlał, bo wcześniej oddał krew, żeby mieć kasę na randkę).
6. Najsmutniejsza scena. Jen, która prosi Dawsona aby nagral ją dla swojej córki
7. Najbardziej wzruszająca scena. śmierć Jen
8. Znienawidzona postać żeńska. Nie ma takiej.
9. Znienawidzona postać męska. Dawson na samym początku oraz Joey
10. Ulubiony aktor z serialu. Joshua Jackson
11. Ulubiona aktorka z serialu. Michelle Williams
12. Co byś zmienił(a) w serialu? Pacey byłby z Andie Joey z Dawsonem i Jack nie byłby gejem :D

Elaila

o właśnie, mnie Eve też niemiłosiernie wkurzała

mrowka1504

1. Ulubiona postać męska. --- Pacey!
2. Ulubiona postać żeńska. --- Joey i Abi
3. Ulubiona para. --- Pacey i Joey!
4. Ulubiony sezon. --- Każdy był o czymś innym więc taki jest mój wybór :D
5. Najzabawniejsza scena. --- Jen i ten chłopak gej kiedy upijali się na szkolnej wycieczce :DD
6. Najsmutniejsza scena. --- Joey tańczy z Paceym na balu w 3. sezonie, widać w tej scenie, jak bardzo się kochają, chociaż nie mogą być razem (a przepiszę od koleżanki wyżej :d)
7. Najbardziej wzruszająca scena. --- kiedy Jen nagrywa pożegnanie dla córki, od tego momentu płakałam do końca odcinka a nawet później
8. Znienawidzona postać żeńska. --- Andie (?) ta taka kujonka, nie lubiłam jej
9. Znienawidzona postać męska --- nauczyciel, z którym była Joey i on ją zostawił i nie chciał słyszeć tłumaczenia, że ta została napadnięta. I wkurzała mnie momentami matka Dawsona
10. Ulubiony aktor z serialu --- Nie mam :)
11. Ulubiona aktorka z serialu --- KATIE HOLMES<3
12. Co byś zmienił(a) w serialu? --- Jak dla mnie jest okej

mrowka1504

1. Ewidentnie Pacey
2. Joey
3. Tata Dawsona i ja;) A tak serio to Pacey i Andie
4. Wszystkie
5. Kiedy Jen wyznała Henry'emu przy kumplach, że ona nigdy nie uprawiała seksu z miłości i jest bardziej dziewicą niż on
6. Kiedy Pacey płacze przy pijanym ojcu i mówi, że powinien go kochać takim jaki jest. Bardzo emocjonalna scena
7. Kiedy Joey rozmawi z córeczkąkolesia, który ją napadł i okradł i mówi jej, że on zginął, bo odepchnął Joey z drogi i sam wpadł pod auto a ta córeczka mówi do mamy: tata był bohaterem
8 Znienawidzona to za dużo powiedziane ale Eve mnie wkurzała
9.Ten filmowiec Olivier spoimi głupimi tekstami mnie wnerwiał
10. Joshua Jackson. Genialny jako Pacey
11. Katie Holmes
12. Jen dowiedziałaby się, że Eve to jej siostra, Henry nie rzuciłby Jen za pomocą meila (w sumie to się dowiedziała pocztą pantoflową, że on chce zerwać) i przespaliby się ze sobą;)

ocenił(a) serial na 10
mrowka1504

1. Ulubiona postać męska: Peacy
2. Ulubiona postać żeńska: nie mam
3. Ulubiona para: Peacy i Joey
4. Ulubiony sezon: 3
5. Najzabawniejsza scena: było wiele takich, szczególnie z udziałem Peacy'ego, np. Joe i Peacy łapią ślimaki - 1 sezon; Joe i Peacy zatrzymują na stopa samochód, którym kieruje dyrektor (byli na wagarach wtedy); Peacy i Joey w szkole tańca itd. itp.
6. Najsmutniejsza scena: taniec Joey i Peacy'ego na balu oraz kiedy Joey mówi Peacy'emu, że to koniec; kiedy rodzina naśmiewa się z Peacyego w dniu jego urodzin
7. Najbardziej wzruszająca scena: śmierć Jen
8. Znienawidzona postać żeńska: Abby była strasznie irytująca, Nikki trochę mniej
9. Znienawidzona postać męska: Dowson, szczególnie w 3 sezonie, kiedy dowiedział się o Joey i Peacym
10. Ulubiony aktor z serialu: Joshua Jackson
11. Ulubiona aktorka z serialu: Michelle Williams
12. Co byś zmienił(a) w serialu? Joey i Peacy byliby razem znacznie dłużej, Jen miałaby jakiegoś fajnego partnera (ze wszystkich lubiłam chyba tylko Henry'ego, ale on nie pasował na jej stałego chłopaka, był zbyt dziecinny)

ocenił(a) serial na 10
mrowka1504

1. Ulubiona postać męska. Pacey
2. Ulubiona postać żeńska. Joey
3. Ulubiona para. Pacey Joey
4. Ulubiony sezon. 3 (ale blisko są 4 i 6)
5. Najzabawniejsza scena. wątek Paceya i Jen którzy próbują się ze sobą przespać, ale im nie wychodzi
6. Najsmutniejsza scena. Było ich sporo. Oczywiście te związane ze śmiercią. Ale poza tym to zawsze chwytało mnie gdy Pacey musiał zmagać się z miłością do Joey
7. Najbardziej wzruszająca scena. Pacey i Joey na balu i te chwytające za serducho "I remember everything" po którym Joey nie może się oprzeć i tuli się do Paceya
8. Znienawidzona postać żeńska. Audrey
9. Znienawidzona postać męska. Henry, Tobey
10. Ulubiony aktor z serialu. Joshua Jackson
11. Ulubiona aktorka z serialu. Katie Holmes. Uwielbiam też Sarę Shahi, grającą w kilku odcinkach ostatniego sezonu.
12. Co byś zmienił(a) w serialu? Charakter Dawsona.... Czasem nie mogłem słuchać tych jego wywodów. Momentami Straszny był z niego dupek. Wcześniej połączyłbym Joey i Paceya - ale twórcy chcieli nas niepotrzebnie przetrzymać do ostatniego odcinka.

ocenił(a) serial na 10
mrowka1504

1. Pacey
2. Joey/Jen
3. Joey i Pacey
4. Wszystkie
5. Było dużo zabawnych scen. 
6. Pożegnanie z Jen- film dla córki, rozmowa z Pacey’em oraz Jackiem na temat małej Amy (płakałam prawie cały odcinek)
7. Zapamiętałam scenę jak Jen wsiadała do autobusu, żeby wyjechać i Jack ja zatrzymuje. Scena jak Andy zaprasza skłóconych przyjaciół na pożegnalna kolacje. Jak Henry wydaje wszystkie pieniądze, żeby moc pocałować Jen.  Bal, na który Joey przyszła z Dawsonem i tańczyłam z Pacey’em. I jak postanawia rzucić wszystko i wypłynąć z Paceym.
8. Nie lubilam Eve.
9. Były momenty, ze każdy miał swoje gorsze chwile w serialu.
10. Joshua Jackson i Katie Holmes.
11. Niektóre wątki jak ten z Eve bym usunęła. Końcówka mogłaby być bardziej rozbudowana, nie wiadomo np. kto był ojcem Amy.  Wolałabym, żeby Jen miała szczęśliwsze zakończenie, ale ogólnie ok.

ocenił(a) serial na 8
mrowka1504

1. Pacey i Jack
2. Jen
3.Pacey i Joey
4. 3
5. Najzabawniejsze sceny są z udziałem Paceygo ;)
6. Pożegnanie z Jen, scena kiedy Pacey rozstaje się z Joey na balu na statku
7. Nagranie Jen dla córki, i kiedy w ostatnim sezonie Joey i Pacey są opiekunami na balu i ona odrzuca jego miłość tuż po nim , kiedy Jen wraca do mieszkania z babcią i wymienia trzy warunki na których wróci i jednym z nich jest przygarnięcia Jacka

8. Aoudry
9. Ojciec Pacey
10. Joshua Jackson
11. Wątek Joey i Pacey powinien trwać dłużej. Jen powinna po swoim ciężkim dojrzewaniu mieć szczęśliwe zakończenie, dziwnie się zakończyła historia z Eve i tym że Jen jest jej siostrą. Dovson i to jak traktował przyjaciół

ocenił(a) serial na 9
mrowka1504

1. Ulubiona postać męska - Jack, Henry, Doug, prof. David Wilder, Drew!
2. Ulubiona postać żeńska - Andie! Czasem Joey, Gail i Grams
3. Ulubiona para - Andie i Pacey, Joey i Dawson (jak to możliwe, że nikt ich nie wymienił?!)
4. Ulubiony sezon - 1, 2
5. Najzabawniejsza scena - cały odcinek, w którym Jen śledzi terapeutę; wiele scen z Toddem
6. Najsmutniejsza scena - monolog Pacey'a do śpiącego ojca; gdy Joey porzuca Dawsona przed rejsem z Pacey'em
7. Najbardziej wzruszająca scena - gdy Jen patrzy na Babcię, uśmiecha się i umiera; gdy Jen na łożu śmierci łamie się przed Pacey'em; sceny z Gail po śmierci Mitcha
8. Znienawidzona postać żeńska - Gretchen, Eve, Natasha
9. Znienawidzona postać męska - Pacey (tak!!)
10. Ulubiony aktor z serialu - Kerr Smith, James Van Der Beek
11. Ulubiona aktorka z serialu - Mary Beth Peil
12. Co byś zmieniła w serialu - zakończenie! Moim zdaniem Joey powinna albo w końcu raz na zawsze zejść się z Dawsonem, albo wybrać swój rozwój z dala od nich obojga. Poza tym rozdzieliłabym "niespodzianki" czyli śmierć i dziecko na dwóch bohaterów, a nie wszystko na jedną biedną Jen. Jak dla mnie mogliby uśmiercić Pacey'a, może ewentualnie Jacka. I nie usunęłabym wątku Andie, był moim ulubionym.

ocenił(a) serial na 8
dlugahistoria

Ja też tego nie rozumiem, jestem jedną z nie licznych która im kibicowała.

ocenił(a) serial na 5
mrowka1504

Nie mam ulubionych postaci. W każdym sezonie mnie ktoś irytował. Ulubiony sezon? Ten w którym Joey była z Paceym. Najzabawniejsza scena: Kiedy Jen spotyka ciemnoskórego partnera babci przy drzwiach, wypytuje go o jego zamiary, karierę zawodową (jak to robiła babcia) i nazywa ją ,,młodą damą". Kiedy babcia ma powiedzieć słowo ,,penis". Wiele scen z Jackiem i Jen. Najbardziej smutne i wzruszające sceny: Żałoba Gail po śmierci Mitcha, nagranie Jen dla córeczki, wyznanie Jen że całe życie nigdzie nie pasowała, jak Jen dowiaduje się o chorobie babci, jak Pacey mówi ojcu że ten powinien go kochać mimo wszystko, jak Pacey wybucha na balu i krzywdzi Joey

ocenił(a) serial na 8
mrowka1504


1. Dawson
2. Andy
3. Dawson i Joey
Paecy i Andy
4. Drugi
5. Dawson i Andy śpiewający blues
6. Rozstanie Dawsona i Joey
7. Zacytuję słowa Dawsona,'ważniejsze jest twoje dobro niż moje szczęści'
8.Abby, momentami Joey
9.chyba nie mam
12. Joey nie zrywała by z Dawsonem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones