PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143801}

Jim wie lepiej

According to Jim
7,1 18 683
oceny
7,1 10 1 18683
Jim wie lepiej
powrót do forum serialu Jim wie lepiej

To chyba jedyny serial co przetrwał tyle czasu na jednej stacji i dalej leci i go wszyscy oglądają ;D. Na CC leci od 2007 roku ja oglądam go codziennie od 2009r. i nigdy mi się nie nudzi ;). Zawsze można się przy nim pośmiać. Szkoda że już na TV Puls nie leci tak jak to było w wakacje ale dobrze że leci nadal na CC i CC Family, czasami jednocześnie ;D i nie wiadomo na którym oglądać.

Zgadzam się! To jeden z zabawniejszych sitcomów. Postać Jima króluje, pewnie dlatego że James Belushi to rasowy aktor :D

użytkownik usunięty
Francmaconne

Nom Jim Belushi to super aktor. Oglądałem z nim wiele komedii jak i sensacyjnych i we wszystkich gra super 10/10. A mam pytanie jaką piosenkę śpiewają Jim, Cheryl, Daina i Andy gdy Cheryl zmarł kot Mr. Feeney to jest chyba 2 odcinek 1 sezonu. Podaję link z youtube gdzie leci ta piosenka ;). Jak ktoś wie co to za piosenka niech poda tytuł ;) http://www.youtube.com/watch?v=bNRn-5tIgVc&feature=related

amazing grace

bilcza

polecam w wydaniu elvisa;)http://www.youtube.com/watch?v=B3XdXEJEI4E

użytkownik usunięty
bilcza

Wielkie dzięki blicza :). Od dawna szukałem tej piosenki i nie mogłem jej znaleźć. Dzięki za pomoc ;)

A moim zdaniem ten serial ssie. Jest sztuczny (każdy sitcom jest, ale ten jest w złym tego słowa znaczeniu), sytuacje są układane pod "śmieszne" teksty i sytuacje, a nie pod fajną fabułę. Wolę Wszyscy Kochają Raymonda, ale i tak moim ulubionym sitcomem all-time są Przyjaciele. Zresztą poczytajcie sobie recenzje Jima, krytycy nie zostawili na tym serialu suchej nitki. Chłam.

użytkownik usunięty
boolion

Zależy kto co lubi mnie tam nie obchodzą co krytycy piszą Jim mi się podoba i go oglądam. Według mnie Wszyscy Kochają Raymonda są gorsi. No może nie są tacy najgorsi ja bym im dał 4/10, dużo lepszy od Raymonda jest np. On, Ona I Dzieciaki albo, 8 Prostych Zasad, Wszyscy Nienawidzą Chrisa itp. ;)

użytkownik usunięty

Poza tym Jim jak i Raymond mają dużo fanów bo na Comedy Central i CC Family lecą już chyba od 2007r. czyli 4 lata czyli prawie od początków tej stacji. Według mnie Jim jest lepszy bo ma lepszą obsadę aktorską. Jim grany przez Jima Belushiego jest świetny pewnie dlatego że Belushi jest dobrym komikiem, aktorem i znakomicie nadaje się do ról komediowych. Podobnie jak Damon Wayans w On, Ona i Dzieciaki czy zmarły John Ritter [*] z 8 Prostych Zasad. Wszyscy Kochają Raymonda nie mają takiej dobrej obsady aktorskiej...

No jeśli wybitni komicy grający Raymonda lub jego mamę nie są dla Ciebie dobrymi aktorami, no to mi przykro. "On, Ona i Dzieciaki" lubię umiarkowanie, czasem humor jest bardzo prostacki i równie wymuszony co w Jimie. Z seriali na Comedy Central po Raymondzie lubię Moją Rodzinkę (nie wiem czy jeszcze to puszczają) i Jasia Fasolę, chociaż ten ostatni ma bardzo mało odcinków i w kółko powtórki lecą. "Jim wie lepiej" jest dla mnie serialem na podobnym poziomie co "Tak, kochanie". Z tych dwóch "Jim" jest mniej śmieszny, ale bardziej sympatyczny.

użytkownik usunięty
boolion

Moja Rodzinka już nie leci. A co do Jasia Fasoli to zdania są bardzo podzielone, Ja lubię Jasia Fasolę lecz niektóre żarty są bardzo proste i słabe z których się chce prędzej płakać a nie śmiać, jak np. smarkanie do kieszeni w kościele i wkładanie w to rąk, albo suszenie sałaty w śmierdzącej skarpecie ;). Raymond może być bo gdy nie leci Jim to oglądam Raymonda albo inny serial, nie żebym kanał zmieniał, bo tak robię jak widzę np. Kasia I Tomek - już nie lecą, albo polskich Zmienników ;/

użytkownik usunięty

Ale można też popatrzeć na ranking seriali na Filmweb. Jim jest na 555 miejscu a Raymond na 1182 to ponad 500 miejsc gorzej... Jim Belushi jest na miejscu 377 jako aktor a Ray Romano nie ma żadnego miejsca. Jim Belushi gra świetnie także w nowym serialu Obrońcy, grał także w takich filmach jak K-9 z dwoma sequelami, Czerwona Gorączka, Dyrektor itp. Kimberly Williams-Paisley - Daina grała m.in. w Ojciec Panny Młodej cz, 1 i 2 - leci akutalnie na CC, a Courtney Thorne-Smith - Cheryl m.in. w Zemście Frajerów w Raju ;)

Jedyne, co mnie osobiście przyciąga do "Jim wie lepiej" to właśnie Courtney Thorne-Smith. Kiedyś uwielbiałem oglądać Ally McBeal i ona mi ten serial przypomina, bo grała tam fajną postać :)

użytkownik usunięty
boolion

Courtney Thorne-Smith to dobra aktorka. Dobrze grała w Ally McBeal i Zemście Frajerów W Raju. Jim Belushi to też świetny aktor. Najpierw oglądałem z nim Jima, kiedyś tam natknąłem się na K-9 na TVN rozpoznałem go w tym filmie. Dzisiaj oglądałem z nim ogólnie koło 20 filmów i w każdym filmie grał super. Świetny w rolach komediowych ale dobrze gra też w sensacyjnych takich jak Dyrektor czy Czerwnona Gorączka lecz w tych filmach tak samo są momenty do śmiechu. Warto obejrzeć też amerykański program Saturday Night Live, nowe odcinki są słabe, najlepsze te z lat 80 między innymi z Eddiem Murphym, Danym Aykrodydem, czy bratem Belushiego Johnem, Jim tak samo tam grał. Polecam także serial Obrońcy na AXN ;)

użytkownik usunięty

Tylko Saturday Night Live trzeba oglądać na necie, bo w polsce nie leci tylko jak coś to na amerykańskim NBC ale to też te nowe odcinki i trzeba raczej dobrze angielski znać do tego ;D

Znam Saturday Night Live :) A tego aktora nie lubię, bo nie darzę sympatią aktorów kina akcji. Wolę inne kino.

użytkownik usunięty
boolion

Jim nie jest aktorem akcji. Jest znakomitym komikiem nadającym się do ról komediowych. Ma tam kilka filmów akcji ale nie jest to taka mocna akcja jak jakieś Rambo czy Rocky. Np. K-9 trochę pościgów, strzelania ale głównie to familijna komedia o policjancie i psie. Już do tego kina akcji Belushiego można zaliczyć Czerwoną Gorączkę czy Brudny Glina, Salwador. Ale znaczna większość jego filmów to filmy komediowe. Przecież jakby Belushi grał w mocnym kinie akcji to nie występował by w Saturady Night Live. Takie Arnold Schawrzeneger czy Sylvester Stallone nigdy nie wystąpili w tym programi bo to oni są aktorami mocnego kina akcji Terminator ip. Zależy kto co lubi ja uważam że Jim Belushi jak i jego zmarły brat Jonh [*] to świetni aktorzy, komicy i muzycy (Zespół The Blues Brothers Band) ;)

ocenił(a) serial na 7

właśnie że leci na tv plus oglądałam go na wakacjach za granicą ;)

użytkownik usunięty
doma1600

No właśnie że na TV Puls leciał jakoś od kwietnia do czerwca 2011 puścili 4 sezony i przestali go emitować... ważne że leci na CC i CC Family ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones