PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143801}

Jim wie lepiej

According to Jim
7,1 18 675
ocen
7,1 10 1 18675
Jim wie lepiej
powrót do forum serialu Jim wie lepiej

napiszcie,który odcinek jest wg was najsmnieszniejszy,dla mnie ten w którym jim wymyslił kumpla gasa duma

ocenił(a) serial na 8
jopek06

Oba odcinki o grillu, oraz również ten z wymyślonym przyjacielem.

ocenił(a) serial na 8
jopek06

Wszystkie są śmieszne, ale mnie najbardziej bawią odcinki z tym natrętnym małżeństwem, które chciało się zaprzyjaźnić z Jimem i Cheryl

jopek06

Może nie odcinek, ale scena jak podczas jakiejś rocznicy wspominali najlepsze chwile. Była wśród nich jedna scena kiedy ona leżała w łóżku i czytała, on wszedł do pokoju i zapytał: "Co to jest?", a ona "Myślałam, że wiesz. To jest książka." Tylko za cholerę nie potrafię przypomnieć sobie, który to był odcinek. Możecie mi pomóc? :)

jopek06

fajny byl odcinek co Jim i Andy pojechali upolowac indyka :)

ocenił(a) serial na 10
jopek06

Moją ulubioną sceną było to jak Andy z Jimem pojechali do sklepu w poszukiwaniu sedesu i musieli się schować w kabinie prysznicowej, gdyż zauważyli swoje siostry i zonę. A gdy byli w kabinie to ktoś włączył prysznic i saune.

ocenił(a) serial na 10
Piotr7123

Wszystkie odcinki sa fajne, ale ten co wymienil Piotr7123 poprostu wymiata. A najlepsza jest scena gdy Seryl udaje, ze poddala sie sztucznemu zaplodnienu... Naprawde ogladalem wszystkie odcinki przynajmniej 3 razy ale ten szczegolny mam nagrany i przy bardzo zlym dniu po pracy wlaczam go sobie i twarz sie sama usmieca. Swietna rola ENDIEGo w tym i najlepszy teks (tlumaczenie polskie):
Jim: Sheryl, czegos takiego to nawet biblja zakazuje...
---
Jim: Sheryl to byl zly pomysl.
Andy: Tak myslisz?!
---
Andy: Ciekawy dzien, zaczalem zabawa ze soba na kosiarce, myslalem ze bede mial dziecko z siostra, co jeszcze moze dzisiaj sie zdazyc?

Ale najlepiej brzmia w oryginalnym jezyku.
Naprawde polecam a im gorszy dzien tym lepiej poprawia humor :)

ocenił(a) serial na 10
jopek06

I jeszcze ten gdy endy podarował Jimiemu swoje nasienie aby Jimi mógł nabrać żone , a później żona Jima udawała że poddała się sztucznemu zapłodnieniu.

Oprócz tego jest oczywiście więcej ciekawych scen.

ocenił(a) serial na 7
Piotr7123

Który to sezon i odcinek?

ocenił(a) serial na 10
Liv4

Widzę, że już 10 lat upłynęło odkąd napisałem ten komentarz, aż 10 lat . Odcinek to słabo pamiętam i z miłą chęcią na nowo bym zobaczył cały serial . A ten to był w 4 sezonie, odcinku 1. Miłego i Radosnego oglądania ;)

Piotr7123

Na Disney+ jest cały serial :)

ocenił(a) serial na 7
Piotr7123

Jestem na 3 sezonie,więc już się nie mogę doczekać,dzięki.

ocenił(a) serial na 9
jopek06

Najlepszy odc to ten gdzie maja rocznicę ślubu i każdy czyta lista co chciał osiągnąć. To ten odc gdzie Dena myśli że rodzi a to tylko bąki Jim chciał się kochać w 10 stanach czy jakoś tak i został mu jeden , potem jest huragan i lądują w schronie . Na samym końcu światło się zapala i jest suprise mianowicie rodzinka, która była w tym schronie i słyszała jak się kochają. Nie pamiętam co to za odc

ocenił(a) serial na 7
jopek06

mnie rozbawiła scenka w odcinku z magnetowidami... kiedy Jim narzeka, że film "Czerwona gorączka" (gdzie wystąpił obok Arnolda S.) jest bardzo niedoceniony

ocenił(a) serial na 7
jopek06

Trzeci sezon,odcinek 5,Andy myjący auto,wymiata.

ocenił(a) serial na 8
jopek06

Ten z Erikiem Estradą sezon 5 epizod 14.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones