PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832900}

JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind

JoJo no Kimyō na Bōken: Ōgon no Kaze
8,2 999
ocen
8,2 10 1 999
JoJo no Kimyō na Bōken: Ōgon no Kaze
powrót do forum serialu JoJo no Kimyō na Bōken: Ōgon no Kaze

Z czwartym partem mam taki problem, że jakoś nie kupowały mnie te klimaty tego miasta, brakowało mi tego wątku podróży jaki był w trzecim a nawet poniekąd w drugim parcie a do momentu pojawienia się Rohana i Kiry męczyłem się bardzo, teraz jest inaczej, podoba mi się kierunek w jakim poszedł ten part, dużo świetnych walk, zajebisty pierwszy opening który dla mnie obecnie jest numerem jeden w całej serii, zajebiste postacie jak Buciarati, Mista czy główny bohater a w szczególności świetny antagonista co jest akurat specjalnością w jojo co nie powinno nikogo dziwić ale spokojnie może wstawać w szeregach razem z Dio,Kirą czy Hol Horsem(XD) zostało jeszcze kilka odcinków do końca, ale na chwilę obecną mogę spokojnie uznać że jest to mój ulubiony part zaraz po arcu w Egipcie z trzeciego partu i oby końcówka mnie nie zawiodło jak na razie zajebisty sezon już zacieram rączki na kolejną kontynuację. FIGHTING GOLD!

ocenił(a) serial na 7
xBrytan

Jak dla mnie jednak 4 sezon był najlepszy (chociaż zgadzam się, że początek miały taki sobie). Tutaj był najlepsze walki z pobocznymi wrogami do tej pory, ale finał mnie jakoś rozczarował. U mnie wygląda to tak: 45231. Pozostaje czekać za Stone Ocean

xBrytan

Ja właśnie jestem z takiego małego miasta i mega czułem klimat

ocenił(a) serial na 7
xBrytan

Dla mnie dużo słabsze od 4 części. Przekombinowane moce standów, po części powtarzające się z wcześniejszych sezonów. Nieciekawy główny złoczyńca. Główna paczka bohaterów mnie irytowała i nie obchodził mnie ich los, nie ruszało mnie, że giną itd. Duża powtarzalność schematów - ciągle ktoś prawie wpadał pod samochód, ciągle komuś ucinano rękę, która później magicznie odrastała albo robiła coś innego (np. zwracała na siebie moc zdalnie sterowanego standa), ciągle ktoś myślał, że juz wygrał, ale w ostatniej chwili się okazywało, że wcale nie! Eh, strasznie mnie ten sezon wymęczył, oglądałem tylko byle dokończyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones