PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706980}

JoJo's Bizarre Adventure: Stardust Crusaders

JoJo no Kimyō na Bōken: Stardust Crusaders
8,2 1 971
ocen
8,2 10 1 1971
JoJo no Kimyō na Bōken: Stardust Crusaders
powrót do forum serialu JoJo no Kimyō na Bōken: Stardust Crusaders
ocenił(a) serial na 10
The_Fallen

Zaraz... to anime ma mieć 52 odcinki? Nie 24? Jak na razie jestem zachwycony ale zastanawiam się czy z czasem nie spadnie poziom... dużo tego (tak, prequel z 2012 oglądałem ale...).

Zbrojny

tak to jest 4-cour...czyli czterosezonówka. Materiału jest bardzo dużo tutaj, a walk jest bardzo dużo w mandze, więc jak obczaiłem temat, to już mnie to nie zdziwiło, że to będzie aż tyle.

ocenił(a) serial na 10
The_Fallen

Dzięki za info, mimo początkowej niechęci jaram się teraz jak młoda pochodnia :)

Zbrojny

Ja także się jaram. Jojo to genialna seria o walkach, które są ciekawe tak jak i fabuła.

Zbrojny

Tak gwoli ścisłości, manga liczy póki co 111 tomów, czyli ponad 1100 rozdziałów, obecnie ekranizacja objęła Phantom Blood (5 tomów), battle tendency (7) i jest w połowie Stardust Crusaders (z 16, na może ósmym). Czyli póki co przeniesiono jedyne 20 tomów, więc jesteśmy na mniej niż 20% ekranizacji, a JoJo liczy już 50 odcinków. Co więcej- pierwszy sezon objął 12 tomów, drugi już jedyne 8, może 9. Zostały jeszcze 4 obszerne party, z czego jeden liczy aż 24 tomy (pewnie 3 sezony!). Nie ma co- JoJo potrwa jeszcze przynajmniej 7-8 lat, a w tym czasie zabawne skończy się Part VIII, więc materiału będzie na jeszcze 2 sezony...

viaxon

no masakra, tak oby co roku robili dalsze jojosy bo jak beda przerwy za dlugie to masakra...MAKS 1 SEZON PRZERWY, potem powrot musi byc.

The_Fallen

Jak dla mnie, to mogliby odrobinkę zmniejszyć poziom oprawy graficznej, ale emitować cały rok (jakoś HxH i bleach wyglądały bardzo dobrze, nawet jak na nie-tasiemca). No ale cóż- nie zostaje nic innego jak brać się za te pozostałe 160.000 stron mangi :-)

viaxon

16.000 stron*

viaxon

w sumie tak, bo no jest tego za duzo by robic przerwy wiec powinni kazdy part emitowac od poczatku do konca bez przerw,.

ocenił(a) serial na 9
The_Fallen

Ja tam wolę cierpliwie poczekać, byle ekranizacja trzymała poziom. Nie chciałbym dostać czegoś podobnego jak serię OVA [nie mówię tu akurat o poziomie animacji]. Jeśli chodzi o oprawę, to pewne uproszczenia względem materiału wyjściowego będą jak najbardziej na miejscu, styl Arakiego nie jest najprostszą rzeczą do animowania [byle nie popaść w skrajność jak w przypadku takiego One Piece, które aktualnie wygląda....ehh, szkoda gadać].

Sensei_Gallifrey

stardust crusaerd wygladał bardzo /.






no i był stardust crusaders i takie tam/.

ocenił(a) serial na 9
The_Fallen

Kolega wybaczy, nie bardzo rozumiem :D

Sensei_Gallifrey

Nie wazne.













KONIEC TEMATU!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones