PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111989}

Joan z Arkadii

Joan of Arcadia
7,5 7 676
ocen
7,5 10 1 7676
Joan z Arkadii
powrót do forum serialu Joan z Arkadii

Tak się dziwnie skończył :( Będą lub są dalsze sezony?

ocenił(a) serial na 10
malenstwo8730

nie serial został zdjęty z emisji po 2 sezonach ze względu na niską oglądalność. A szkoda, bo był to bardzo ciekawy serial i pełen dobrych
wartości (w przeciwieństwie do większości obecnych)

ocenił(a) serial na 9
MistrzSeller

Rzeczywiście to bardzo ciekawy serial. Niestety skończyło się na dwóch sezonach. Nie podobał mi się wątek z Ryanem. Zresztą ostatnie odcinki 2 sezonu były dosyć dziwne i nie w stylu "Joan...", ale to może tylko moje zdanie. Szkoda, że zakończyli ten serial tak, a nie inaczej. Mogli nie rozpoczynać nowego wątku, nie mając pewności, że go dokończą. Niestety już za póżno, ale cieszmy się 1 sezonem, który moim zdaniem był mistrzowski. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
malenstwo8730

Szkoda. Zaczęłam oglądać od 2 sezonu niestety, ale baaardzo mi się spodobał. Joan jest świetna. Szkoda mi Judith.
A są jakieś szanse na 3 sezon.?

malenstwo8730

JAa też żałuję, ze są tylko dwa sezony, bardzo podobaa mi się ten serial, właściwie mój ulubiony. No i bardzo pouczający ;) świetna muzyka. ale 3 sezon nie ma szans. :(

ocenił(a) serial na 9
malenstwo8730

Serial miał swoje przesłanie. Otwierał oczy młodym ludziom, na to co nas otacza. Prawda jest taka, że nie będzie więcej odcinków. Oglądalność najbardziej się liczy. Ja jestem w połowie drugiego sezonu i powoli zbliżam się do zakończenia. Chociaż w ogóle sobie tego nie wyobrażam. Cieszę się, że mogłem obejrzeć taki serial. A zacząłem oglądać na wakacjach, kiedy to rano jeszcze wszyscy spali :)

ocenił(a) serial na 9
CamilloIpla

Ja również pierwszy raz oglądałam ten serial w wakacje.
Żenujące jest to, że serial ten puścili na Polsacie w godzinach, w których mało kto ogląda telewizję (nie dziwota więc, że miał małą oglądalność) a takich "Zbuntowanych" tłuką w godzinach popołudniowych przez calutki rok. A że wszystkie sezony już zostały wyemitowane, to przecież nie problem - dadzą od nowa, żeby hot13-stkom robić pranie mózgu.
Wracając jednak do sedna sprawy - Joan z Arkadii, to serial przecudowny, mądry, odpowiedni dla wszystkich, którzy mają nie po drodze do Boga. Wiele zrozumiałam dzięki niemu, bo dał mi niesamowicie wiele odpowiedzi na pytania, które gdzieś tam głęboko we mnie tkwiły. Jeżeli macie możliwość, polecam obejrzeć. Naprawdę.

Paullita

Przecież oglądalność w Polsce w ogóle się nie liczy;/ Tylko w Ameryce, 5 lat temu kiedy serial był nadawany.

malenstwo8730

jak ktoś chce to tu są wszystkie odcinki z lektorem (hasło: 123)
http://chomikuj.pl/SMALLVILLEe/*e2*96*ba+VIDEO+*e2*97*84+%28Has*c5*82o+to*3b+123 %29/*e2*96*ba+Seriale/*e2*96*a0+Lektor/*e2*96*ba+Joan+z+Arkadii+-+Joan+of+Arcadi a

malenstwo8730

Wielka szkoda że nie będzie dalszych odcinków, strasznie mi sie podoba ten serial... :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones