PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111989}

Joan z Arkadii

Joan of Arcadia
7,5 7 676
ocen
7,5 10 1 7676
Joan z Arkadii
powrót do forum serialu Joan z Arkadii

Zastanawiam się nad obejrzeniem.
Więc warto ?

ocenił(a) serial na 7
wercia214

Jestem na świeżo po obejrzeniu 2 sezonów i myślę, że warto. Drugi sezon jest troszeczkę inny, bardziej skupia się na Joan, ale też jest niczego sobie. Każdy odcinek skłania do refleksji i dlatego właśnie tak się serial spodobał. Jeśli się jest w wieku '-naście' to łatwiej się ogląda, bliższe są problemy bohaterów, ale jak przeważnie jest tu pokazane codzienne życie. Jeśli masz czas i chęć obejrzyj. Jeśli do tego lubisz Amber - tym bardziej. Polecam:)

ocenił(a) serial na 10
wercia214

Serial jest świetny. ja mimo iż mam 20 lat i jestem mężczyzną oglądam go po kilka razy. Jest pełno mądrych cytatów. Takie seriale powinny lecieć zamiast głupich Hana Montan czy HSM

użytkownik usunięty
MistrzSeller

mistrzseller:ja mimo iż mam 20 lat i jestem mężczyzną oglądam go po kilka razy.

a co ma wspólnego jedno z drugim?

Może to, że serial jest skierowany do młodzieży, a 20-latek już się do niej nie zalicza? W tym wieku kończy się już edukację w szkole i rozpoczyna studia lub pracę. Na dodatek jest to dwudziestoletni mężczyzna, a seriale tego typu raczej oglądane są przez kobiety. To jest serial dla nastolatek, taka jest docelowa widownia. 20-letni facet to nie nastolatka i dlatego fakt, że mu się bardzo spodobał może być warty odnotowania. Naprawdę sam nie widzisz związku? ;/

użytkownik usunięty
ania_princess

nie nie widzę.
już nie wyogólniaj że tylko dla nastolatek.
tak samo możnaby powiedzieć że Dr House jest tylko dla osób kształcących się w dziedzinie medycyny itp.
zresztą mniejsza z tym dla kogo jest przeznaczony ważne aby się podobał a reszta jest nie istotna.

Mówię tutaj o docelowej widowni.

ocenił(a) serial na 10
wercia214

Również polecam !
Jak na młodzieżowy serial podejmuje ważne tematy i dobrze się go ogląda (nie jest tak infantylny jak reszta).
No i dzięki niektórym odcinkom odkryłem kilka niezłych utworów które słucham do dziś ;-)

ManyCalavera

dzięki :) jak tylko znajdę czas to na pewno obejrze :)

ocenił(a) serial na 9
wercia214

Naprawdę warto obejrzeć - wspaniały, ciepły serial, to się rzadko zdarza

ocenił(a) serial na 9
wercia214

nie wiem czy pytanie nadal aktualne, w końcu trochę czasu już minęło, ale może komuś innemu pomoże w podjęciu decyzji ;)
Serial jest naprawdę dobry, przekazuje ważne wartości, ma określony cel, sens. Czasem śmieszny do rozpuku innym razem smutny, tak, że masz ochotę płakać. Ukazuje prawdziwą przyjaźń, miłość, problemy rodzinne, szkolne. Kompletne przeciwieństwo obecnie pokazywanych typowych seriali dla nastolatków, gdzie nie ma prawdziwych wartości czy świętości, a wszyscy na każdym kroku się zdradzają, oskarżają i krzywdzą z byle błahego powodu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones