PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10044813}

Już mnie nie oszukasz

Fool Me Once
6,5 15 698
ocen
6,5 10 1 15698
Już mnie nie oszukasz
powrót do forum serialu Już mnie nie oszukasz

"Uwielbiam" ogladać film, gdzie główna bohaterka uwikłana w poważne i zawiłe sprawy wyglada jakby wyszła prosto z salonu kosmetycznego. Jako kobieta, która jest na topie i zna sie na tego typu rzeczach widzę najnowszy balejaż na włosach, nienaganny manicure i makeup. A wszystko to może jest pożądane dla aktorki typu femme fatalle, ale niekoniecznie dla byłej uczestniczki walk w Afgniastanie i osoby w traumie, która tkwi w dośc trudnej emocjonalnie sytuacji. Mysle, że osoby znające sie na rzeczy wiedzą o czym mówię, i potrafia docenić aktorów, którzy dla roli są w stanie zrezygnować z tego estetycznego sznytu i byc bardziej autentyczni...

ocenił(a) serial na 6
zima300___

O tototo mnie najbardziej rozwaliły pieknie pomalowane paznokietki na misji w Afganistanie zanim zastrzeliła tych cywilów.

zima300___

Też mi to przeszkadzało przez cały film. Maya z książki też była atrakcyjna, ale nie w taki sposób... Jeszcze ten wyraz twarzy, jakby się ciągle uśmiechała. Aktorzy to niestety słabość brytyjskich adaptacji Cobena.

zima300___

Wszystko ma pkusy i minusy. Ale zeroc uwage ze wlasnie moze autor mial na mysli to, ze gkiwna bohaterka przykruwala wlasnie w taki sposob swoje bolaczki? Wiekszosc jak ma problemy to swietnie wyglada a z kolei w srodku „lezy”… Warto spojrzec z innej perspektywy. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones