PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629366}

Julia

5,3 10 573
oceny
5,3 10 1 10573
Julia
powrót do forum serialu Julia

Podejrzewam że emisji w wakacje nie będzie, czyli się będzie wlokło aż do końca roku.

bambi_killer

Na telegazecie tvn numery odcinków są łamane na 50,czyli według tego źródła serial składa sie z 50 odcinków.

ocenił(a) serial na 6
Hans_Kloss

Mi się wydaje,że te 50odcinków to 1 sezon i potem będzie drugi. Popatrzcie ile trwała brzydula (rok) Majka to samo i PwS też tyle samo,więc i Julia będzie trwała rok. Czyli 50odc 1sezon i potem pójdzie drugi sezon i po wakacjach koło listopada,grudnia jak wchodzi nowa ramówka wejdzie kolejny serial

Dorota3012

Jest to mozliwe. Byc moze czekaja jaki będzie odbiór serialu i od tego zalezy kręcenie dalszego ciągu. Podobnie jak z ''Wszyscy kochaja Romana'' taaaaaaaak reklamowany, a po kliku odcinkach zdjęty z anteny.

ocenił(a) serial na 6
Hans_Kloss

To było wiadome,jeśli serial wszyscy kochają Raymonda na podstawie którego był kręcony polski odpowiednik był do bani to i polski film będzie do bani. Julii wydaje mi się,że nie ściągną z anteny,za dużo ludzi ogląda te seriale o 17:55

Dorota3012

Jeśli ściagną to pojawi sie następca, bo tvn z wiadomych względów nie odda pola konkurencyjnym serialom tvp1 czy polsatu, ktore sa emitowane w tym samym czasie.

bambi_killer

Ja też czytałam, że ma być 195 odcinków. I sądzę, że pewnie tak będzie ;)

ocenił(a) serial na 10
bambi_killer

Pewnie tyle będzie..
Tylko, żeby nie nudzili tak jak w Majce czy Brzyduli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones