PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629366}

Julia

5,3 10 564
oceny
5,3 10 1 10564
Julia
powrót do forum serialu Julia

Kto by się spodziewał?:)
Dobrze, że sie Jula ocknęła po tym jakże silnym uderzeniu w głowę. Juz się bałam (razem z Jankiem), że zemrze;]

ocenił(a) serial na 6
Nephi

:-)

sonnchen

Dziś wielki finał. Czy Janek z Julą będą razem? Czy Monika udusi Bożenkę?

użytkownik usunięty
Nephi

Nie. Janeczek wyjedzie do Londynu, a Juleczka po tym jak się ocknie będzie miała focha na cały świat i wróci do Lubawic, gdzie razem z mamusią będzie sprzedawała przetwory. Monisia wyjedzie za Janeczkiem, a Bożenka znajdzie faceta. Pola się potnie, Kaja kupi sobie większe okulary, Krzysiu zapuści włosy, a Kasia w swoim jakże pięknym szlafroku pojedzie za Juleczką. Darek będzie z Pawłem, a Anita z Tadeuszem. Hanna zje hamburgera, Igor wyjedzie do Afryki, a Sławek odbije Maćkowi Kamila. Buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!

ocenił(a) serial na 7

Alex, a jednak nie ;( ;( ;(
muszę przyznać, że byłabyś lepszym reżyserem ;)

Nephi

Gdzieś przeczytałam, że musieli pozmieniać scenariusz, który zresztą rozpisany był na ok. 195 odcinków, ponieważ po zmianie godziny emisji, producenci musieli by wykładać ze swojej kieszonki na serial. Dlatego zakończenie było jakie było.

ocenił(a) serial na 3
Nephi

nie wiecie jak się nazywała piosenka w 184 odcinku, kiedy poddenerwowany janek wrócił do kliniki po rozmowie z moniką?

andzia_x3

Milquetoast & Co.- Slippery Slope

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones