PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629366}

Julia

5,3 10 572
oceny
5,3 10 1 10572
Julia
powrót do forum serialu Julia

Oglądałem wczoraj jeden z odcinków, ok. 17:45 była reklama i musiałem czekać 7 minut, żeby
obejrzeć jedną scenę i koniec, kolejne 7 minut reklam. Czy TVN nie może wyemitować od razu
wyemitować całego odcinka? Tym bardziej, że są bardzo krótkie. Np. odc. 147, trwa ok. 22 min.,
odjąć minutę na czołówkę, minutę na przypomnienie poprzedniego odcinka i dwie minuty na
napisy końcowe, to odcinek trwa ok. 18 minut. Więc dlaczego takie krótkie odcinki jeszcze są
oddzielane reklamami?

Dlatego, że dzięki reklamą in zarabiają, one nie są emitowane za darmo...

użytkownik usunięty
gosia914

No niby tak, ale to jest z czasem wkurzające, że czekam 7-8 minut, po to, by zobaczyć jedną scenę. Według mnie lepiej puścić od razu cały odcinek, a potem 15 minut reklam.

ocenił(a) serial na 6

Jak Cię to irytuje to puść sobie ten odcinek w inernecie, za darmo na stronie tvnu bez reklamy, a jeśli uda Ci się na nią natrafić będzie trwała mx 2minuty a nie 7.

użytkownik usunięty
Dorota3012

Wiem i dlatego czasem rzeczywiście oglądam na tvnplayer.

ocenił(a) serial na 6

ja tvnplayer puszczają jeden odcinek do przodu. Ja ogladam tam tylko z tego względu

Dorota3012

Jesli pusciliby caly od razu to wylaczylbys reklamy na początku, a tak to musisz czekac i obejrzec je (teoretycznie:P) zeby zobaczyc koniec odcinka;P

użytkownik usunięty
Hermioneczka

Nie, zawsze jak są reklamy to idę na kolację albo do toalety. ;D

Dlatego napisałam w nawiasie ze jest to zalozenie teoretyczne;) A takie zapewne ma TVN:)

użytkownik usunięty
Hermioneczka

Chyba najlepszym rozwiązaniem jest po prostu oglądanie pięciu odcinków pod rząd w sobotę po południu, bo wtedy są tylko dwie reklamy.

Ja ogladam tylko na TVNPlayer;)

użytkownik usunięty
Hermioneczka

Ja częściej w TV. ;)

ocenił(a) serial na 6

TVNPlayer przynajmniej ma jeden do przodu : )

użytkownik usunięty
Dorota3012

A to akurat dla mnie bez różnicy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones