PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629366}

Julia

5,3 10 573
oceny
5,3 10 1 10573
Julia
powrót do forum serialu Julia

Fragmenty w DD tvn

ocenił(a) serial na 3

NIe wiem czy mi się rzuciło na oczy , ale w dzisiejszym fragmencie dzień dobry tvn wydawało mi się , że widziałam jakieś ujęcia ze ślubu cywilnego , albo ja źle widzę . Co o tym sądzicie??

ocenił(a) serial na 6
kamka_d

http://dziendobry.tvn.pl/video/krystian-wieczorek-caluje-sie-z-maja-bohosiewicz, 104,newest,18844.html
chodzi o ten fragment? no widać jakiś ślub ;p

malpka_1

To mi wygląda na ślub Julki z Maćkiem?!
Niech to sama nie wiem :( Tylko, co tam robi matka Moniki?????

ocenił(a) serial na 3
jagodajulia

No właśnie i to jest dziwne bo jeśli Julia ma być z Jankiem a tak chyba będzie , albo byc powinno , to jeśli ona weźmie ślub z Maćkiem a później ewentualnie się rozwiedzie i będzie z Jankiem to , to będzie aż niesmaczne . No , ale się okaże

kamka_d

Właśnie też się dziwię. Ślub z jednym bratem, a później z drugim??? Eh, nie podoba mi się to... Na ślub Janka z Moniką mi nie wygląda, bo Monika ma ciemną sukienkę (chociaż nawet to może nie jest taki niezbity dowód), jednak wg mnie nie pasuje, a Julka ma beżową, jasną sukienkę, więc jak nic pasuje. Poza tym wygląda jakby Julka z Maćkiem odchodzili, a wtedy Janek takim...smutnym wzrokiem spogląda na Julię. (chyba, że ja tylko to widzę ;)) Hmmmm... a może janek wrócił do Moniki???? Nie wiem...

ocenił(a) serial na 3
jagodajulia

NO właśnie ja oglądałam ten fragement kilka razy (dobra będzie , że jestem walnięta :P)i się przypatrywałam i też mi się wydaje , że to ślub Maćka z Julią , w którymś momencie widać , że siedzi ona bezpośrednio za stołem czy czymś tam , gdzie zawsze siedzi para młoda ma jasną sukienkę i później jak z Maćkiem wychodzą coś tam Janek szepcze pod nosem czy coś . Ja rozumiem , że trzeba skomplikować , żeby nie było , ale mówie to już mi nie za bardzo pasuje, ale pożyjemy zobaczymy .

kamka_d

Nie jesteś. Ja też kilka razy oglądałam ten fragment, aby wyłapać szczegóły ;) Właśnie wiele przemawia za tym, iż to ślub jednak Maćka i Julki... Czekam na kolejne odcinki i mam nadzieje, że będzie coraz ciekawiej... Niestety ten ślub trochę zbił mnie z tropu... A może to będzie kogoś sen??? Wiem, naiwna jestem, ale nie podoba mi się pomysł ze ślubem...

ocenił(a) serial na 3
jagodajulia

Nie no ja mam nadzieje, że to jednak sen będzie i ona będzie z Jankiem na końcu . Wiem , że wiele osób woli Julkę i Maćka, ja tam mam nadzieję , że będzie Julkę z Jankiem widać między nimi tą chemię , przynajmniej w moim odczuciu.

kamka_d

Ja też jestem za Julką i Jankiem...
Hmmm... jednak tak sobie myślę, że może Monika, coś zrobi, alby Janek do niej wrócił, albo Maciek zwierzy się bratu, że zakochał się w Julii itp itd i Janek postanowi zrezygnować z tej miłości i wrócić do Moniki???

ocenił(a) serial na 3
jagodajulia

No właśnie około 34-35 odcinka się okaże co to z tym Maćkiem będzie , czy on jest w niej zakochany czy w kimś innym . Tutaj mąci jeszcze jedna rzecz mianowicie ta kobieta , o której nie wiadomo kim jest i czy Janek czy Maciej jest adoptowany , albo coś . Będzie ciekawie , ale mam nadzieję , że pomyślnie dla nas :)

ocenił(a) serial na 6
kamka_d

a mi tam ślub Julki i Macka by się podobał, bardziej go lubię, śmieszny taki ;p bardziej do siebie pasują, tak słodko to wygląda, ale wszystko mi jedno, aby akcje się nie ciągnęły, było ładnie, dynamicznie oraz ciekawie- to moja recepta na udany serial, heheh

kamka_d

Jakby Maciek zakochał się w Julii tak naprawdę to byłoby mi go szkoda.... I mam nadzieję, że ten ślub to nie będzie jakaś "podpucha"...

Tak, też się zastanawiam, co z tą kobietą...

ocenił(a) serial na 3
jagodajulia

No właśnie , szkoda , że trzeba będzie tak długo czekać aby to się wyjaśniło , ale mam nadzieje , że serial nie będzie tak zły , póki co jest to jeden z lepszych serialii jakie oglądałam. Maćka szkoda może i tak , ale Julii też bo w sumie widać , że ją do Janka ciągnie , no ale cóż scenariusz już jest napisany i tylko możemy gdybać co będzie

kamka_d

Na razie odcinki są świetne, śliczne plenery, dobra muzyka. Wg mnie Julia jak na razie dla mnie jest najlepsza z tych czterech seriali tvn. Tak, Julki też mi szkoda, a w tej sytuacji to nie ma tak dobrze, bo jeżeli Maciek się w niej zakocha, a ona zakocha się w Janku to trochę tak niezręcznie zrywać z Maćkiem i wiązać się z jego bratem...

Tak, można tylko gdybać, a scenarzyści czasem zrobią banalne rozwiązania, a czasem głupie, co mi się nie podoba. Mam nadzieję, że tym razem będzie ciekawie to rozwiązane.

ocenił(a) serial na 6
jagodajulia

to raczej nie Janka ślub, ponieważ on stoi wśród gości
w 51 sekundzie filmiku widać jak idzie Julka z Maćkiem, którego krawat bardziej pasuje na ślub i do Juli
Więc moja teoria jest taka, że Julka stwierdza, że i tak nie będzie z Jankiem, więc kiedy Maciuś wyznaje jej miłość i proponuje wspólne mieszkanie biorą ślub cywilny. ;) a kiedyś oglądałam w ddtvn jak kręcili 60-któryś odcinek Julii i Janek mieszkał z Moniką kręcili scenę łóżkową ;p

malpka_1

Po tym materiale w ddtvn mam nadzieję, że Julia na końcu będzie jednak z Maćkiem, a Janek z Anitą. :)

ocenił(a) serial na 3
agata0707

Nie no to już , by było jak Moda na Sukces , że każdy z każdym normalnie ręce , by mi opadły mam nadzieje , że to się nie sprawdzi co napisałaś

ocenił(a) serial na 8
agata0707

ponoć Maciek ma być z Anitą , Janek z Julką a Monika na lodzie ;) ja chcę taki koniec :)

ocenił(a) serial na 3
sarah496

I taki finał , by mi pasił hehe :)

ocenił(a) serial na 8
kamka_d

no a co do buzi z Anitą to było poza planem więc to nic nie znaczy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones