PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629366}

Julia

5,3 10 573
oceny
5,3 10 1 10573
Julia
powrót do forum serialu Julia

Ma ktoś może pojecie? Słyszałam, że Kamińska jakiś scenariusz pisze ale nie wiem czy
to prawda::)

justine250

PO BrzydUli (która była nawet całkiem znośna), Majce i Julce, jest przecież tyle imion do wykorzystania :D Martynka, Karolinka, Paulinka, Bożenka.... Tyle imion, tyle pomysłów, tyle seriali :D

jankop

To ostatnie - "Bożenka".
Kontynuacja "Julii", ale o Bożenie Miller i jej kotenieńku, Monice. Serial o perypetiach dwóch atrakcyjnych, przebojowych kobiet, pełen humoru, intryg i niespodziewanych zwrotów akcji. Uważam, że to byłby strzał w 10.

ocenił(a) serial na 7
justine250

Miejmy nadzieję, że to będzie oryginalny scenariusz ;D że w serialu nie będzie grał Karolak, Brodzik, Koroniewska, Nowicki, którzy ostatnio nawet z lodówek wyskakują ;D

laleczka874

Do tej plejady "gwiazd" dodałabym Dygant, Żmude-Trzebiatowską, Stenkę i połowę obsady z Majki i Julii (jakieś 50% aktorów powtarza się)

ocenił(a) serial na 7
paczi88

Akurat Stenka jest bardzo dobrą aktorką i jej nigdy dość ;D zresztą ja ją widzę tylko w "Lekarzach" ostatnio ;D

użytkownik usunięty
laleczka874

Niedługo pojawi się w drugim sezonie serialu HBO ,,Bez tajemnic". ;)

użytkownik usunięty
paczi88

Dokładnie: Ewa Kaim i Grzegorz Mielcarek, Anna Tomaszewska i Tadeusz Huk, Michał Lewandowski, Andrzej Deskur i jeszcze kilku innych aktorów... ;)

użytkownik usunięty
justine250

,,Danie dnia" to roboczy tytuł serialu. Scenariusz napisany przez Julię Kamińską. W serialu ma grać m. in. Filip Bobek. ;) Odcinek pilotażowy 21 grudnia 2012, a regularna emisja od początku stycznia 2013.

ocenił(a) serial na 7

Naprawdę ?

użytkownik usunięty
Zaczytana_xD

Tak, większość z tych informacji jest już potwierdzona przez TVN. ;)

ocenił(a) serial na 6

Podobno Julia ma 195 odc i jak tak to ostatni nie wypada 21 grudnia,chyba,że informacje zamieszczone na dzis tv są błędne ; )

ocenił(a) serial na 7
Dorota3012

Może 190 ? W sumie sama nie jestem do końca pewna ile odcinków

użytkownik usunięty
Zaczytana_xD

Nie, odcinków ma być na 100% 195.

ocenił(a) serial na 6

Więc jeśli odcinków na 100% ma być 195 a w poniedziałek wyemitują 148 to 195 na pewno nie będzie 21 grudnia tylko 24 wliczając wyemitowanie 1 i 2 listopada,co w jeden z tych dni nie poleci na pewno jak nie w dwa dni. 24 nie puszczą Julii 1listopada też nie 2 może, więc z moich wyliczeń wychodzi,że ostatni odcinek Julii a pierwszy tego dania czy czego tam poleci: 28 grudnia.

użytkownik usunięty
Dorota3012

1 listopada nie będzie, 2 będzie. Jak ja liczyłem (a liczyłem z pięć razy), to idealnie mi wyszło, że 21 grudnia wyemitują 195, czyli ostatni odcinek.

ocenił(a) serial na 6

Ok to policzmy razem,bo mi za każdym razem wychodzi 28...
ostatniego października będzie 155.
30listopad 176.
21 grudzień 191.
a odcinków ma być 195.
Policz Ty,bo może ja robię jakiś błąd ;)

ocenił(a) serial na 6
Dorota3012

Mój błąd,bo powiedziałam,że 28 ostatni ale pomyliłam się o 2 dni i 26 wg mnie ostatni.
Liczyłam to już kilka razy i za każdym razem wychodzi to samo

ocenił(a) serial na 6
Dorota3012

zostało do wyemitowania jeszcze 48 odcinków, niemożliwością jest,żeby był to 21 grudnia ;)

Dorota3012

odcinków będzie 186 a ostatni wyemitowany będzie 14 grudnia ;)

użytkownik usunięty
wikos

wikos, na pewno nie!

użytkownik usunięty
Dorota3012

To nie wiem, może przedłużą emisję albo będą puszczać po dwa odcinki dziennie...?

ocenił(a) serial na 6

http://film.onet.pl/wideo/julia-kaminska-powroci-w-nowym-serialu-tvn-flesz-f,988 99,w.html#fp=vod z tego wynika,że rzeczywiście 21 grudnia,więc może ilość odcinków Julii jest po prostu przekłamana ; )

użytkownik usunięty
Dorota3012

Ja myślę, że w ostatnim tygodniu będą puszczać po dwa odcinki.

ocenił(a) serial na 6

Nie będą. Ani z BrzydUlą tak nie było ani z prosto w serce ani z Majką.

użytkownik usunięty
Dorota3012

Ale odcinków będzie na pewno 195.

ocenił(a) serial na 6

no to nie pozostało nam nic innego jak czekać : )

użytkownik usunięty
Dorota3012

Dokładnie. Przekonamy się za półtora miesiąca. ;)

ocenił(a) serial na 7

Jednak "tylko" 186 odcinków - koniec 14.12.2012 ; )

użytkownik usunięty
Zaczytana_xD

Skąd wiesz?

ocenił(a) serial na 7

Dzisiaj czytałam na kilku stronach, choćby na stronie Świata Seriali

użytkownik usunięty
Zaczytana_xD

Możliwe. Zobaczymy.

użytkownik usunięty
Zaczytana_xD

Jednak miałaś rację. Zostało już potwierdzone, że serial będzie liczył 186 odcinków, a nie 195. Ostatni zostanie wyemitowany 14 grudnia 2012. ;)

justine250

nowy serial " pola" :P główną rolę gra jakaś nieznana dotąd akoreczka. mamusią jest ewa kaim tatuś to :krzysztof: a główną rolę męską gra polski brad pitt - zakościelny. serial opowiada o losach poli po julce po jej ślubie z jankiem. pola wiecznie utudzona i nieszczęśliwa dziewczynka wkońcu spotyka swoją wielką miłość. niestety niespodziewanie wraca była kobieta, hmmmm, dajmy mu na imie franek :P franka oj tragedia okazuje sie bowwiem że mają 3 letniego synka zdzicha. wieć była kobieta franka (dajmy jej na imię balbina, do ktorej czule mówią binka), binka chce odzyskać swojego mężczyznę nie zważając na nic. serial kończy się szczęśliwie ślubem poli i franka a jakże natomiast binka spotkała przyjaciela z lat dzieciństwa eustachego z którym się złączyła i który okazał sie notabene biologicznym ojcem jej dziecka :P pozdrawiam

zojchincu

ps. scenarzyści zrobiliby z tego serial na 200 odc

użytkownik usunięty
zojchincu

Zdania zaczyna się wielkimi literami.

Wybacz to niedopatrzenie z mojej strony i ten ogromny błąd. Obiecuję, że to przedostatni raz :P

użytkownik usunięty
zojchincu

Imiona też się pisze wielkimi literami.

ignorantka ze mnie straszna. Chylę czoła nad Twą inteligencją i poziomem wykształcenia.......

użytkownik usunięty
zojchincu

Cieszę się. -.-

ocenił(a) serial na 10
justine250

Danie dnia z Kamińską

użytkownik usunięty
justine250

Mam nadzieję że żaden.Tych seriali w TV jest już za dużo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones