PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629366}

Julia

5,3 10 573
oceny
5,3 10 1 10573
Julia
powrót do forum serialu Julia

Majka, Julia, a może zaraz zrobią serial KAZIMIERA?

Tvn błagam, jesteście stacją na wysokim poziomie ale czemu puszczacie taki SHIT?
Tak samo z HDw3D ;///////

szkot7

Raczej nie na wysokim poziomie... Na wysokim poziomie, to ta stacja ma grafików i specjalistów od reklamy - to im trzeba oddać. I nic więcej...

ocenił(a) serial na 3
szkot7

na wysokim poziomie?chyba coś ci się zasupłało,szkocie ITI patataj to najbardziej kłamliwa i propagandowa stacja!

hicetnunc

To po co tu zaglądacie? Skoro stacja Wam się nie podoba :) Zapraszamy na Polsat lub TVP!

ocenił(a) serial na 3
decoco

żeby znać swoich wrogów,ich kłamstwa i manipulacje!

ocenił(a) serial na 5
szkot7

Szkot, polecałbym Ci tą alergię na dziewczęce imiona skonsultować z psychologiem, bo jest dla Ciebie szansa na wyleczenie skoro określenie „SHIT” kierujesz pod adresem HDw3D. Majewski to od czasów pani R-M persona lansowana przez tajemnicze siły, a obecnie wspomagana przez turańskiego mongoła, o którym znalazłem na bloxach taki komentarz:
2012/01/03 16:29:33
"Heterykonie, poinformuj Cypriana, że w TVN, germano-pseudo-bizantyjskiej medialnej szczekaczce, bryluje teraz, kpiąc z Polaków, jeden spasiony na polskim chlebie z masełkiem mongoł infantylnie kaleczący nasz piękny język, ten najpiękniejszy szelest i świergot mowy ludzkiej. Wystąpił nawet w tańcu z gwiazdami, gdzie jury faworyzowało go doprowadzając do finału, ale telewidownia pokazała im gest Kozakiewicza i zagłosowała na skromnego, kulturalnego i elokwentnego Polaka. Polacy mongołom mówią od wieków NIE. "

NOTIBOF

hej spokojnie , ludziska, mówię tylko że TVN jest lepiej zorganizowana niż nasza państwowa stacja, nie spędzam nad nią 24 godziny na dobę siedem dni w tygodniu ale jak widzę marne serialiki które powielają rzekomy sukces ,,Brzyduli:" to płakać mi się chce.
A to kto kim był w przeszłości mało mnie obchodzi. Ja propagandy nie widzę , i jakoś PO nie rzuca mi się w oczy. No być może jestem już ,,uzależniony" ale dzięki wybawiciele że mnie ratujecie od szatańkiego TVNU! Przecież wy ,,WIECIE" !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones