PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629366}

Julia

5,3 10 573
oceny
5,3 10 1 10573
Julia
powrót do forum serialu Julia

To nie lepiej było im zrobić drugą część Majki, niż stworzyć niby nowy serial w którym 75%
aktorów to obsada z Majki. Tego nie da się oglądać!

ocenił(a) serial na 5
czitosek

No nie przesadzaj... Popatrz co się dzieje w innych serialach , też powtarzające się twarze.
Julia na razie przesłodzona ale zapowiada się lepiej niż Majka i Prosto w serce.
Pooglądamy - zobaczymy :)

robrojek

zgadzam się z przedmówczynią ;). Jak na razie mi się podoba. Choć nie za bardzo przepadam za Martą Żmudą - Trzebiatowską.

ocenił(a) serial na 5
Louise92

Mnie się serial strasznie spodobał że nie mogę się doczekać następnych odcinków i oglądam już online heheheheh ,Ja tak czekam by wreszcie ona się pocałowała z Gapą ,i z resztą Julka jest śmiesznym serialem heheheheh

Louise92

Ja też nie przepadam, ładna to ci ona jest, ale talentu za grosz nie ma.

ocenił(a) serial na 2
czitosek

popieram! nawet pomieszczenia są te same. Totalna katastrofa. Obejrzałam 4 odcinki i więcej nie obejrzę!

czitosek

Fajny serial. Dodatkowo ponownie w pięknym Krakowie ;). W końcu główna bohaterka nie taka brzydka jak Osyda blee

czitosek

Brzydula i Prosto w serce też maja wiele cech wspolnych m.in. Bobek,Socha, Braciak, ogólna akcja w biurze,romans prezesa z asystentką, pedzie itd.

ocenił(a) serial na 6
czitosek

Może dlatego robią takie podobne seriale,żeby ludzie oglądali. Ja np Majki nie oglądałam,bo pierwszy odcinek mi się nie spodobał,więc nie widze podobieństwa i mi to nie przeszkadza i zapewne jest więcej takich ludzi jak ja. Brzydula i PwS bardzo były ze sobą powiązane,ale jednak było coś innego. Co do Julii to pierwszy odcinek w sumie też mi się nie spodobał jak w Majce,ale stwierdziłam,że jak już zaczęłam to jestem ciekawa co dalej będzie z tej nudy i powiem szczerze,że dopiero niedawno zaczęło się rozkręcać. Film lekki,miły i przyjemny. Nie angażuję się w niego tak bardzo jak w PwS bo akcja do tej pory była nudna,ale zaczyna się dziać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones