PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629366}

Julia

5,3 10 572
oceny
5,3 10 1 10572
Julia
powrót do forum serialu Julia

Najlepsza postać

ocenił(a) serial na 6

Ja uwielbiam "Kotynieńka", czyli Bożenę. Ona jest cudowna z tymi swoimi pomysłami.
Najciekawsza według mnie postać.

Jeśli chodzi o charakter to pewnie Igor. Janek stracił w moich oczach po tym jak uwierzył w
winę Julki.

Anita też jest fajna. Widać, że dziewczyna się stara by pomóc przyjaciółce.

A i Esteban jeszcze jest. Super z niego nerwus (w pozytywnym znaczeniu).

No a waszym zdaniem kto zasługuje na miano najlepszej postaci?

ocenił(a) serial na 5
sylwia92R

Sylwuś, a któż to ci tak wyprał móżdżek, słodki bobasku, że aż tak bardzo burdelmame ci się podoba, czy to dziadunio ferdek kiepski taki miał edukacyjny na ciebie wpływ, żeś poczucie smaku zatraciła? O wartościach i etycznych subtelnościach nie wspomnę, bo to tematyka dla ciebie zbyt tajemna...

ocenił(a) serial na 6
NOTIBOF

Niektórzy jak widzę nie rozumieją słowa "ironia". Czy jeżeli ktoś mówi, że się czymś zachwyca, to wszystko bierzesz dosłownie?
Szkoda mi Ciebie, twój świat musi być naprawdę ograniczony skoro nie dostrzegasz takich rzeczy jak groteska. Najwidoczniej Gombrowicz u Ciebie byłby kolejnym idiotą z wypranym mózgiem. Ja uważam, że przerysowanie pewnych postaci i ich cech charakteru jest interesujące. W dodatku ukazuje nas samych w bardziej dosadny sposób by tacy jak ja, (jak to ująłeś wyprane mózgi) mogli to dostrzec.

ocenił(a) serial na 5
sylwia92R

Dziewczęta i Kobietki, Piękności dojrzałe i Damy prawdziwe arystokratyzmem kultury obciążone genetycznie, próbuję się doszukać słów „ironia” i „groteska” w inaugurującym ten wątek komentarzu i będę musiał poprosić o konsultację zaprzyjaźnionego okulistę. Ta bidula wsparta na zboczonym gombrusiu polskość uznaje zapewne też za nienormalność, a sama lubiąc by pokazywano ją w „bardzo dosadny sposób” nie dostrzega tej subtelnej prawdy, iż czasem lepiej zamilknąć i wydać się mądrą niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

ocenił(a) serial na 6
sylwia92R

dobra rada dla ciebie : nie kłóć się z nim nie ma sensu poważnie.
ja najbardziej oczywiście matkę moniki maćka anitę kaja też jest bardzo fajna mogliby rozwinąć jej wątek o i kasia też !

ocenił(a) serial na 6
mercy1997

Wiem. Zaprzestałam tego, bo to rzeczywiście nie ma sensu. Najwidoczniej ktoś nadepnął mu na odcisk. Pewnie jakaś dziewczyna bo tylko ich się czepia. Nawet tych serialowych. Też bym chciała by rozwinęli wątek Kai. Maciek też jest świetny. O wiele bardziej wolę jego niż Janka, choć ten na początku się mi podobał. Teraz jednak strasznie mnie irytuje. Monice to wierzy, a jak ta oskarżyła Julkę, to pomimo tego, iż rzekomo się w niej zakochał, od razu ją skreślił i uznał za winną.

ocenił(a) serial na 8
sylwia92R

Ja uwielbiam "Kotynieńka", czyli Bożenę - Ten Pomysł To Najgorszy 'scenariusz: podłej jakości bardzo złego gatunku (a raczej podgatunku) horroru :-( Nawet za milin dolców nie chcę mieć choćby cienia kontaktu osobistego z Taką osobą!! :-(

Jeśli chodzi o charakter to pewnie Igor - zgodzę się choć w ograniczony zakresie, jego sposób traktowania kobiet jest wysoce kontrowersyjny :-/

Janek stracił w moich oczach po tym jak uwierzył w winę Julki - nie do końca ale i tak taki "zasadniczy" kolo nie potrafił sobie z sytuacją poradzić :-/

Anita też jest fajna. Widać, że dziewczyna się stara by pomóc przyjaciółce - Anita niczym brzydkie kaczątko zaczyna być zauważalna z całkiem innej strony niż na początku serialu i coraz bardziej interesująca postać z niej się robi, oby tak dalej! ;-)

A i Esteban jeszcze jest. Super z niego nerwus (w pozytywnym znaczeniu).

No a waszym zdaniem kto zasługuje na miano najlepszej postaci?

ocenił(a) serial na 8
aveweb

A i Esteban jeszcze jest. Super z niego nerwus (w pozytywnym znaczeniu) - Esteban Zajebiś...fajna postać!! Więcej Takich LUDZI na ziemi!!!

No a waszym zdaniem kto zasługuje na miano najlepszej postaci? - Anita+Esteban, Julia+Maciek :-) Według mnie jak dotychczas ;-)

sylwia92R

Przyszła Bożenka do Janickich po rozstaniu Janka z pasztetem zmuda i Bozenka do Hanki:
Hanka Ty mi powiedz, bo Ty jestes psychologiem, masz dyplom, nie ?

haha

ocenił(a) serial na 7
Hans_Kloss

Bożena to super postać ;D nieraz wywołała u mnie uśmiech na twarzy ;)

ocenił(a) serial na 3
sylwia92R

mam podobne zdanie co do mamuśki Moniki, właściwie to ona ratuje ten mierny serial :)))

ocenił(a) serial na 5
sylwia92R

WIELKI CENZORZE LATAJĄCY TU Z BRZYTWĄ, dlaczego skasowałeś mój wątek z rankingiem gwiazd mających największe szanse na wielkie kariery w europejskim świecie filmowym, w którym już swe znaczące miejsce zajmują odtwórcy obojga płci najgłośniejszych i najpaskudniejszych ról, jak ten kwiat aktorstwa: Szyc, Grabowski, Kot, Karolak, Mecwaldowski, Więckiewicz, Wilczak, Dereszowska, Figura, Różczka, Olszówka, Kuna i pokrewne Lejdis. Jedyną gwarancja wielkiej kariery jest posiadanie w swym „dorobku artystycznym” rój wulgarno-obscenicznych z głęboko zapadającym w dusze demoralizującym przesłaniem.
Domagam się respektowania, w imieniu masońskiej centrali z brukselskiej szulerni, prawa do wspierania gwiazd wielkiego format z mej listy pereł w serialowej obsadzie, której kopię tu wklejam:


Babozwierzaki w pełnej osadzie
ostatnia wypowiedź: NOTIBOF 4 dni temu
-
NOTIBOF
11 września 15:06
ocena: 7
Nr 1
"Wszystko poszło zgodnie z planem:) Operacja się nie udała"
2012-09-10 16:03:43
"Na szczęście:) W końcu wrobiłam Janka" mówi Laura Breszka
http://julia.tvn.pl/wideo/wszystkie-kategorie,1,1/wszystko-poszlo-zgodnie-z-plan em-operacja-sie-nie-udala,469655.html

Prywatna - a nie tekstem roli - wypowiedz Breszki, tego babozwierzaka o zniszczonym papierosami głosie, świadczy dobitnie, że paskudna rola dana jej do zagrania bawi ją niezwykle nie wywołując moralnych refleksji. To nie breszka ale solidna brecha zdolna wyłomem w osłonie moralnej słabe charaktery przekonać do powielania podobnych numerów dla łatwego zdobywania kasy, mimo bezmyślności, podłości i głupoty własnej, a na koszt społecznych wysiłków ratujących ten pasożytniczy żywot.
-
NOTIBOF
5 dni temu
ocena: 7
PS.
"Sławek znowu umówił się z Julią!!!" - zwierza się Laura Breszka.
2012-09-20 11:18:08
"Sławek strasznie mnie zawiódł"
"Intryga się udała, tak mi się wydaje, nie?" - pyta kryminalna brecha w kolejnym video na stronie internetowej TVN. Obsada roli Jagny trafiona wyśmienicie. Tylko gratulować tFurcom serialu.
http://julia.tvn.pl/wideo/wszystkie-kategorie,1,1/slawek-znowu-umowil-sie-z-juli a-zwierza-sie-laura-breszka,481712.html
w odpowiedzi na post: NOTIBOF
-
NOTIBOF
5 dni temu
ocena: 7
Nr 2
Bożenka, burdelmame z germano-koszernych rewirów.
w odpowiedzi na post: NOTIBOF
-
NOTIBOF
5 dni temu
ocena: 7
Nr 3
Monisia, piękno-kliniczny materac kierownictwa.
w odpowiedzi na post: NOTIBOF
-
NOTIBOF
5 dni temu
ocena: 7
Nr 4
Mamcia Dareczka, nowobogacka amatorka ciasteczek, z zakupionej dla kaprysu cukierni, a pozbawiona serca przy idealnie czystym sumieniu, bo nie używanym. caryca krasnolandu.
w odpowiedzi na post: NOTIBOF
-

ocenił(a) serial na 5
NOTIBOF

PS.
http://julia.tvn.pl/wideo/wszystkie-kategorie,1,1/wszystko-poszlo-zgodnie-z-plan em-operacja-sie-nie-udala,469655.html

http://julia.tvn.pl/wideo/wszystkie-kategorie,1,1/slawek-znowu-umowil-sie-z-juli a-zwierza-sie-laura-breszka,481712.html

użytkownik usunięty
sylwia92R

Ja najbardziej lubię Bożenę, Igora i Anitę. ;)

ocenił(a) serial na 7

Bozenka dzisiaj powiedziala ze Julka wygladala jak smutna malpa w zoo i jak zbity pies:)))) Pani Aldona rzadzi:)

użytkownik usunięty
Mother_Earth

Albo np. gdy powiedziała, że Monika wygląda na 2 kilo więcej (gdy była w tej udawanej ciąży) czy wtedy, gdy myślała, że sama jest w ciąży. ;) Uwielbiam ją!

ocenił(a) serial na 8

czarna rozpacz gdy ktoś się fascynuje obłudą :/
A kysz ode mnie! :/

użytkownik usunięty
aveweb

O co ci chodzi? Sam odpowiedziałeś na mój komentarz.

ocenił(a) serial na 8

nic nie skopiowałem :/
wyraziłem swoje zdanie

użytkownik usunięty
aveweb

Napisałem ,,odpowiedziałeś", a nie ,,skopiowałeś"!!!

ocenił(a) serial na 8
aveweb

chodzi o fascynacje 'kotynienkiem' czym tu sie zachwycać? totalna i fałszywą obłudą?! przecież to tragedia :/
Sorki za złe sformułowanie skopiowałeś/odpowiedziałeś, to jest mniej istotne od kwestii czy chcesz na swej drodze życia spotkać takie osoby?? skoro podoba ci się ich zachowanie/postępowanie to co to znaczy???! sam/ma taka jesteś :/

A kysz ode mnie takie osoby!!

:)

ocenił(a) serial na 8
sylwia92R

Anita!! Jest zaje...fajną postacia!
Zaskakuje bardzo często, chociaż jej postać jest drugoplanowa i teoretycznie nie znacząca, jednak bez niej serial dużo by stracił :/
Jest to "prosta" dziewczyna mająca właściwe i dobre podejście do życia i problemów podejście, a zwłaszcza serdce po Właściwej stronie ;)
Fascynaci 'kotynienka' bijcie się w głowę, coby wam rozum ze ziarnka grochu do fasoli wrócił! :/ :D ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones