PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629366}

Julia

5,3 10 573
oceny
5,3 10 1 10573
Julia
powrót do forum serialu Julia

Jak dla mnie to są dwie bardzo wkurzające sprawy w tym serialu. Po pierwsze - kiepska gra kilku aktorów (w poprzednich produkcjach gra raczej nie raziła - wybitna nie była, ale taki zwykły serialowy poziom) a tutaj źle wypada przede wszystkim główna bohaterka i na dodatek Marta Żmuda-Trzebiatowska. Ta druga w połowie scen gra normalnie, a w połowie myślę: ale drewno. Może te aktorki potrzebowałyby więcej razy powtórzyć scenę, ale wiadomo - produkcji nie stać na kręcenie tylko paru scenek na dzień. Druga wkurzająca sprawa to kolejny raz cała historia ma irracjonalny początek. Ok - nie tak jak w Majce niepokalane poczęcie, ale jednak jakieś niezrozumiałe nagłe zaręczyny, na które naciskał ojciec dzień po poznaniu "dziewczyny" syna. Syn ten natomiast nie wiadomo dlaczego sądzi, że przestanie być czarną owcą rodziny jak się zaręczy. Nawiasem mówiąc to gdzie on tak jeździ, że minuty w pracy nie może posiedzieć. W ogóle czy ta firma jest opłacalna ekonomicznie, jak jest w niej miejsce dla każdego, pacjentów tam ani widu ani słychu a pracownicy tylko się snują po klinice i piją herbatkę(z kardamonem lub bez). A Julia... naprawdę moim zdaniem jest śliczna, ale no zachowuje się troszkę dziwnie. Jakaś taka płochliwa i skulona, ja nie wiem ale czasami zachowuje się jakby miała autyzm. Jednak ogólnie, to nie zapowiada się tak źle: ładne zdjęcia i Krystian Wieczorek(w jakimś tam M jak Miłość czy Czasie Honoru nie zauważyłam, że jest aż tak przystojny bo był surowy i w ogóle się nie uśmiechał, natomiast w Julce jest uroczy).

ocenił(a) serial na 6
miikosky

;) z jednym się muszę z Tobą zgodzić. Wieczorek- uroczy!
Trzebiatowska ma grać, głupią knującą panienkę, która za wszelką cenę chce być najlepszą kandydatką do wkręcenia się w bogatą rodzinę. Moim zdaniem, póki co świetnie jej to wychodzi. Drewno jak drewno, ale daje to odczycie, że knuje i uważa się za najlepszą.
Co do Juli, być może taka ma być... cicha, wstydliwa i powolna...
Póki co i tak, po 6 odcinkach podoba mi się o wiele bardziej niż "Majka". Oby było tylko lepiej,)

ocenił(a) serial na 5
miikosky

zgadzam się z Twoją opinią przede wszystkim co do Krystiana. Oglądnęłam z 4 odcinki i nie mam zamiaru dalej. Majka byla duzo lepsza nawet prosto w serce tez.

ocenił(a) serial na 5
Bella1618

No proszę To jest 6 odcinek rozkręci się ,ja uwielbiam ten serial i oglądam go z wyprzedzeniem o 3 odcinki ,więc już zaczyna się dziać ,a Majka to to było gó,wno a Prosto w Serce jeszcze gorsze dla mnie to będzie zarąbiste tylko rozkręca się powoli jedyna osoba która mnie tam wkurza to Obuchowicz ,strasznie mnie irytuje on cały i ta jego gra ://///////

tytan5017

Może tak własnie ma być. Może Obuchowicz ma być małomiasteczkowym prostakiem. Bo dobrze takowego gra ;) Podejrzewam, że prędko nie zniknie z ekranu, bo będzie za Julką łaził ;)

ocenił(a) serial na 5
martoslaw

No tak ,każdy gra taką rolę jak mu każą ,ale tak czy owak jego postać mnie denerwuje ,tak samo już mnie Żmuda zaczyna wkurzać ,za to co zrobi w dalszych odcinkach.

tytan5017

Racja. Majkę np. dało się oglądać tylko ze względu na duet Aleksandry Duszyńskiej i Jej cioci. Ich intrygi i ich klasa ;) Żmuda do pięt tamtej nie dorasta. Jest niepewna i jej manipulacja jest prostsza niż Duszyńskiej.
Darek i Monika to dwie nieudane postacie tego serialu, ale muszą coś kręcić, inaczej scenarzyści nie stworzyliby 200 odcinków ;)

ocenił(a) serial na 5
martoslaw

Ja się tak zastanawiam jak to będzie z tym czy Julka będzie z Jankiem cz Maćkiem ??? Na pewno z Jankiem

tytan5017

Po tej wróżbie z 1odcinka, po spojrzeniu Janka w 2 odcinku i słowach Julki z odcinka 6tego, że Janek jest fajny można wywnioskować, że po wielu perypetiach będzie z Jankiem..

ocenił(a) serial na 5
martoslaw

Mnie też się wyda że dojdzie do ślubu Julki z Maćkiem ,i w tedy będzie sytuacja z tym że jednak oni są w sobie zakochani Julia i Janek

martoslaw

Możesz mi powiedzieć co było w tej wróżbie, bo już zapomniałam??

agga_foxy

Jej powiedziała, że wszystko straci, ale i wszystko zyska, a Jankowi, żeby szukał nie tego co chce, ale co Mu potrzebne? jakos tak :)

martoslaw

Dzięki :)

miikosky

Ja oglądam, ale w soboty. Na razie mi się podoba. Janek jest uroczy, tylko szkoda, że jest z tą Moniką. Maciek jest zabawny. Julka jest OK. Ten Darek mnie wkurza.
Marta Żmuda Trzebiatowska też w kilku scenkach wydała mi się strasznie "drewniana".

miikosky

To wszystko jest wręcz IDENTYCZNE...
Młoda dziewczyna przychodzi do pracy w jakiejś firmie, w której pracuje na wysokim stanowisku jakiś przystojniak. W tym facecie buja się jakaś zołza, która będzie walczyć o swoją miłość poprzez podłe intrygi. Ta młoda dziwczyna ma jakiegoś przyjaciela albo dawnego chłopaka który jakoś namiesza. Ten przystojniak też ma przyjaciela który jest na jego każde wezwanie i zawsze jest fajna recepcjonistka.

Czy ten opis nie pasuje do "Brzyduli", "Majki", "Prosto w serce" i do "Julii" ? Bo mi pasuje.

tygrysek120

Do BrzydUli, Majki i Prost w serce tak, ale jak na razie Julia nie pracuje w tej klinice ;P
Podobne, ale nie identyczne.

jagodajulia

W poniedziałkowym odcinku zostanie tam zatrudniona.

martoslaw

Wiem, oglądałam ;) Jednak jeszcze nie jest :P

jagodajulia

Jeżeli ją rzeczywiście zatrudnią to jednak motyw z poprzednich serialów sie powieli :/ Co oczywiście nie oznacza, że seriale są takie same, ale nie odstają oryginalnością od siebie.

martoslaw

Tak, zatrudniają.

ocenił(a) serial na 2
tygrysek120

Znasz powiedzenie Kreatywny jak Polak. To że ktoś opanował taśmowo wciskanie na klawiaturze komendy "kopiuj" i "wklej" nie czyni jeszcze scenarzystą.

ocenił(a) serial na 4
miikosky

Pierwszy odcinek czy dwa były jeszcze sobie, ale później akcja zwolniła i pewnie będzie się tak ciągnąć przez kupę czasu aż do jakiegoś ważniejszego momentu typu wydanie tych kłamstw z zaręczynami. Z Brzydulą było tak samo, z Majką też. Wszystko stawało się starsznie monotonne i niedynamiczne.
Jeśli chodzi o to, z kim będzie, jest to oczywiste od samego początku, Janek i tylko Janek. To on jest z tą złą zołzą na której musi się poznać, chociaż jego braciszek podobno po jakimś czasie poczuje swoje do Julii. Gdzieś tak wyczytałam. Cóż, przynajmniej byłoby chociaż t r o c h ę świeżości.

Lucjannna

serial podobno jest kręcony w polskich realiach, jak na razie nie widze tych polski reali jest bardzo podkoloryzowany no ale ok niech będzie to w końcu serial. Co do Marty uważam że jest świetną aktorką i nawet jak gra czarny charakter to nie da się jej nie lubić, i chciałabym żeby to ona była z tym Jankiem a nie ta sierota Julia. Poza tym Julia w tym serialu ma chyba niewiele ponad 20 lat a Janek po 30 jest na pewno, więc trochę mi nie pasują na parę. Bardziej Maćka widze w tej roli. Chociaż Maciek w następnym tygodniu am Julii wyznać cos ważnego może powie że jest gejem;p chociaż miał dziewczyny więc nie wiem. Ogólnie serial mi sie podoba;)

Szmminka

Żmuda się według mnie żałośnie się sprawdza w roli "zołzy".

Szmminka

Czytałam w Świecie Seriali, że Maciek wyzna Julii, że się zakochał.

ocenił(a) serial na 7
agata0707

to fajnie, ja wolę żeby Juliia było z Maćkiem a Janek z zołzą.

zoriia

Ja też chciałabym, żeby Julia była z Maćkiem, przynajmniej nie powielaliby jednego schematu, ale znając życie będzie z Jankiem. Te seriale są bardziej przewidywalne niż "Moda na sukces"

pikolinia

JA chcę, aby była z Jankiem. Jednak szkoda mi Maćka :(

zoriia

Ale nie wiadomo w kim się zakochał. Po prostu zwierza się Julii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones