PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629366}

Julia

5,3 10 572
oceny
5,3 10 1 10572
Julia
powrót do forum serialu Julia

Takie pytanko czy to jest zaczerpnęty pomysł z innego serialu tak jak "Prosto w serce" z "Jesteś moim życiem" czy całkowice nowy pomysł?

ocenił(a) serial na 10
Klaudia192

Ten serial jest podobny do Majki nawet połowa aktorów jest z niej :/ To jest słabość tego serialu, ale fabuła jest zupełnie inna.

Brysia.

Tak zauważyłam, ale mi chodzi o to czy jes nawiązanie do serialu zagranicznego jakiegos?

ocenił(a) serial na 10
Klaudia192

I don`t know :/

Klaudia192

mnie się wydaje że tak bo kiedyś jak weszlam na youtube i wpisalam julia tvn to wyskoczyla mi nasza julia a ponad to jakis serial Yo soy julia czy jakos podbny tytuł ale napewno coś z julią więc nie wiem jak to jest

Szmminka

już nie wymyślaj,. to jest oryginalny scenariusz

nihooya

że co przepraszam?

Klaudia192

Ja czytałam, że to jest oryginał, własny pomysł.

jagodajulia

TVN powinien coś nowszego wymyslić

giovanni50

To produkcja TVN ;)

Kamila9191

Prosto w serce też było produkcją tvn ale pomysł nie był ich.

Klaudia192

to jest scenariusz oryginalny, nie na żadnej licencji

ocenił(a) serial na 6
bielsko

już wcześniej było pisane że to oryginalny serial tvn, wystaczyłoby poczytać wcześniejsze posty szczególnie że nie ma ich tak wiele

Klaudia192

Przecież ten serial to wypisz wymaluj "Idiotki nie idą do nieba" tyle że trochę pozmieniany....

loczek0660

jasne sra*ą muchy będzie wiosna!!! jak ktoś posiada mózg to słyszał że scenariusz został napisany przez jakiś ludzi ,nie wiem skąd ale to nie jest żadna kopia tym razem...

nihooya

szminka wymyśliła sobie yo soy julia,idiotka :D zawsze wychodzą powiązane tytuły,wpisz dobie szminka to zobaczysz ile ci wyskoczy,ale za tępa jesteś :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones