PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629366}

Julia

5,3 10 573
oceny
5,3 10 1 10573
Julia
powrót do forum serialu Julia

To już w 70.odcinku serialu Julka sprzeda dusze diabłu i ciekaw jestem w jakim stylu osiągnie to moralne dno, gdy będzie mówiła "tak" ślubując wierność małżeńską pedałowi. Skandalem oczywiście będzie przerwanie ceremonii ślubnej przez Darka, który ujawni prawdę o zboczeńcach i mimo iż obrączki już na palcach, to do ślubu jednak nie dojdzie. Oglądajmy i delektujmy się bulgotaniem piekielnych wyziewów nad malowniczo kadrowanym bagienkiem. Lobby gejowskie zadba by Julia - po babci Roztowska - zrobiła wielką filmową karierę.

ocenił(a) serial na 5
NOTIBOF

Dziewczęta i Kobietki, dziś w odcinku nr 55 na rodzinnej kolacji Julcia otrzyma do podpisania cyrograf na swą duszę. Tadzio, ten stary i zdemoralizowany lis, w oparciu o donosy Moniki i własną wiedzę o Maćku, podejmuje bardzo racjonalne decyzje pozwalające mu wykpić się sianem i utrzeć nosa Monice. Wręczając Julii tylko obietnicę przelewu kwoty 100.000 zł na konto jej małżeństwa próbuje zachęcić ją do ślubu z Maćkiem, który zyskałby tym sposobem certyfikat heteryka i okrągłą sumkę do rozhulania z kochasiem. Tadziu jest przekonany, że tak tanio pięknej synowej nigdzie nie kupi, bo z tej kwoty Julka zbyt wiele nie zdoła skubnąć przy Maćku. Umiłowanie prawdy i trwanie przy niej wiernie oszczędziłoby Julii cierpienia i Jankowi bolesnej huśtawki uczuć. Kolaboracja ze złem nigdy nie wyda dobrych owoców, a wyznanie miłości Jankowi w chwili porywu serca pozwoliłoby na wielką miłość i ratowanie siostrzyczki bez sprzedawania duszy diabłu.

ocenił(a) serial na 5
NOTIBOF

PS.
Najserdeczniej przepraszam babcię Rosnowską za pomyłkę w jej nazwisku. Julie również proszę o wybaczenie gotów z pokorą przyjąć reprymendę z jej dużych usteczek. ;-)

ocenił(a) serial na 6
NOTIBOF

notibofie już nie będę komentować twoich opinii rodem z ciemnogrodu ale czy możesz mi odpowiedzieć na pytanie skąd masz informację że julia i maciek staną przed ołtarzem?bo z tego co teraz oglądam to oni cały czas próbują powiedzieć janickim prawdę a jak czytam streszczenia na tydzień do przodu to jeszcze nigdzie nie pisało nic o ślubie ...

ocenił(a) serial na 5
mercy1997

Mercy, jasnogrodzianko niekumata i nieczytata, informacji należy poszukiwać w necie rozpoczynając od najbliższych okolic, więc wpadnij do mego tematu „Scenariuszowe absurdy!!!” ( http://www.filmweb.pl/serial/Julia-2011-629366/discussion/Scenariuszowe+absurdy% 21%21%21,1832089 ) gdzie znajdziesz linka do samego źródła: http://film.interia.pl/wiadomosci/telewizja/news/julia-skandal-na-slubie,1770996 ,4159

ocenił(a) serial na 6
NOTIBOF

aha dzięki ja czytam streszczenia zazwyczaj tylko na wp.pl .

ocenił(a) serial na 5
NOTIBOF

Julka w odcinku nr 56 sprzedała duszę diabłu i to definitywnie ( „Diabelskie kuszenie Dziewicy": http://www.notibof2.yoyo.pl/STOLIK/JULIA101.jpg ), gdy akceptującym milczeniem reaguje na pytanie Maćka, o nieuchronność ślubu, ( http://www.notibof2.yoyo.pl/STOLIK/JULIA1216.jpg ) zadane po kolacji u rodziców, wieczorem przed knajpką kuzynki Kasi.
Swą grzeszną i karygodną decyzję Julka broni przed zdziwioną Katarzyną zasłaniając się chorą siostrzyczką. Kuzynka, tak dotychczas karygodnie tolerancyjna wobec kolaboracji Julki z gejostwem, stwierdza zasmucona, że sprawy zaszły zbyt daleko i szkoda, że nie poczuwa się do winy za znaczący udział w tej konspiracji.

ocenił(a) serial na 5
NOTIBOF

PS.
Sprzedając duszę diabłu stopniowo zyskujemy jego urodę, co potwierdza stare przysłowie:
Z kim się zadajesz to takim się stajesz.
Łaskocząca próżność sesja fotograficzna wywołuje stresy dające szansę diabłu zawładnąć ciałem ofiary. Zobaczcie sami jak to się zaczyna:
[img] http://www.notibof2.yoyo.pl/STOLIK/juliabezduszy2.gif [/img]

ocenił(a) serial na 3
NOTIBOF

przestań z tym diabłem,bo to już nudne i się powtarzasz--rację Ci przyznaję w twierdzeniu o silnym lobby pedalskim i żałuję,że lesbijki nie mają nic do gadania (: Chętnie obejrzałabym Julkę rzucającą nudnych Janickich dla dziewczyny!
Pedały mają w sejmie swojego Biedrońcia,a lesbijki nic?! Hańba.Utalentowane Dziewczyny zróbcie serial o piękniejszej połowie świata...

ocenił(a) serial na 5
hicetnunc

Dziewczęta i Kobietki, powiedzcie tej lesbie z Biłgoraja, że ze zboczkami nie polemizuję...

ocenił(a) serial na 10
NOTIBOF

NOTIBOF ze zboczkami nie polemizuje!

:)

ocenił(a) serial na 3
NOTIBOF

Poluzuj majtasy!

ocenił(a) serial na 9
hicetnunc

nigdy w życiu synu!

hicetnunc

no jak to? A Pani Grodzka?

ocenił(a) serial na 10
bumbleble

no jakby nie było, to nie lesbijka... chyba..

ocenił(a) serial na 5
NOTIBOF

Już dwa odcinki wcześniej, niż zwiastowałem, piękną ceremonię we wspaniałym wnętrzu przerywa brutalna prawda, o zakłamaniu zboczeńców, ale obnażająca również brudną duszę głowy rodu Janickich, który wbrew faktom domagał się kontynuowania ceremonii. Zasmucił mnie Krzysiu, iż dał sobie wcisnąć w usta tekst diabelskiego adwokata:
"No i co z tego, że jest gejem. To wielkie mi halo. Proszę państwa - eeeee - spokojnie kto powiedział, że gej nie może wziąć ślubu. Polskie prawo to dopuszcza, prawda? tz. z osoba przeciwnej płci."
Czego ten nieśmiały, zakompleksiony aktor małego teatrzyku zrobił się tak wyrywny w scenariuszu Mirusia Golańskiego i co chciał ratować takim stwierdzeniem oczywistej oczywistości. Zakłócił jedynie tę rozkoszną ciszę, w której przecież na usta zaszokowanych, tak licznych i szacownych świadków, same cisnęły się słowa:
Jaka wspaniała katastrofa!
Na szczęście ten filipno-konopny wyskok złagodziło finałowe pytanie dziecka:
Co się stało? Gdzie poszedł Maciek?

ocenił(a) serial na 9
NOTIBOF

i tu stawiamy kropkę jak widać myliłeś się co do 70 ego odcinka...

ocenił(a) serial na 5
luk2255

Luk, powoływałem się na informację z Interii ( http://film.interia.pl/wiadomosci/telewizja/news/julia-skandal-na-slubie,1770996 ,4159 ) oto cytat: "- Mamy za sobą 70 odcinków, a Darek nadal nie może przeboleć utraty Julii. Wciąż szuka sposobów, aby przekonać ją do siebie, ale nie najlepiej na tym wychodzi. Kiedy dowiaduje się o ślubie z Maćkiem podejmuje kolejną desperacką próbę odzyskania Julii. Natychmiast zaczyna prowadzić wnikliwe śledztwo, szuka haka na Maćka, wykrada nawet jego laptopa i wtedy odkrywa największy sekret Maćka, który okazuje się... gejem"
PS.
Po Twojej kropce będzie czas na pogłębioną refleksję nad sensem kolaboracji ze złem i tak grzesznym trwaniu w kłamstwie, co zwiększa krąg wciąganych w ten skandal nieświadomych prawdy osób narażanych na niesmak, oraz koszty uczestnictwa w tej profanacji aktu zaślubin i stratę czasu.

ocenił(a) serial na 5
NOTIBOF

Dziewczęta i Kobietki, przysłano mi cytaty z pewnego forum, gdzie podczas dyskusji o serialu "Julia" postawiono tezę, iż Janek z Krzyśkiem przyszli na plan filmowy, do sceny ślubu Julki z gejem, z dwudniowym zarostem bo był szabas i fryzjerzy nie tykali się brzytwy. Czy ktoś koszerny z Szerokiej na Kaźmierzu mógłby to potwierdzić? i czy to nie jest też skandal?

ocenił(a) serial na 2
NOTIBOF

hahaha, w sumie Twoje komentarze są całkiem zabawne :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones