PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629366}

Julia

5,3 10 573
oceny
5,3 10 1 10573
Julia
powrót do forum serialu Julia

Kolejny beznadziejny twór TVN-u! Wszystkie tego typu seriale są jak szynki w sklepach:
szynka babuni, szynka z pieca, szynka staropolska itd. tylko nazwy mają inne, a smakują tak
samo beznadziejnie. Jednocześnie zauważyłem, iż obecnie stacja TVN strasznie obniżyła
poziom. Produkują programy dla niezbyt rozgarniętych, byle tylko sms-y umieli wysyłać i
mogli oglądać koszmarne reklamy przed, w trakcie i po emisji audycji. No szkoda, ale chyba
takie są prawa dzisiejszego rynku.

ocenił(a) serial na 2
johnyok

sorki za założenie nowego tematu, mogłem podbić ten i właśnie to robię :)
bardzo dobrze napisane

użytkownik usunięty
johnyok

zgadzam się. widziałam 2 odcinki... żenada. nic się nie dzieje, wyimaginowane problemy bohaterów i w dodatku marna gra aktorska głównej bohaterki...

johnyok

Masz racje.
A na główną bohaterkę to ja patrzeć nie mogę.
Jest strasznie brzydka moim zdaniem.
Są naprawdę mniej urodziwe aktorki ale maja coś w sobie a ta nie ma w sobie nic oprócz wielkiego nosa.
..

ocenił(a) serial na 10
Damx123

Muszę przyznać że Julia Rosnowska podoba mi się coraz bardziej :) Ma w sobie "to coś" - nie jest zwykłą laską-lampucerą, tylko fajną naturalną dziewczyną :)

anonymus_filmweb

U mnie jest odwrotnie,jak ją widzę to od razu zmiana programu.

ocenił(a) serial na 3
Damx123

No, ona ma ryja jak gibon :|

ocenił(a) serial na 2
johnyok

święte słowa ! popieram w 100 %

ocenił(a) serial na 2
kattq

A wiecie co w tym serialu jest najbardziej groteskowe ? Przez cały odcinek akcja nie miłosiernie się rozciąga i nie dzieje się nic ciekawego, aby na dwie minuty przez końcem nastąpił jakiś "niesamowity" budujący napięcie zwrot akcji tylko po to żeby pokazać jego rozwiązanie w następnym nudnym jak flaki z olejem odcinku. Tragedia

ocenił(a) serial na 3
johnyok

Ogólnie rzecz biorąc nie przepadam za naszymi rodzimymi produkacjami. "Julia" trochę ciekawiła mnie na samym początku, ale im dłużej oglądam tym bardziej dochodzę do wniosku, że nie podoba mi się i rzeczywiście jest nudnawa, niektórych odcinków poprostu nie da się oglądać...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones