PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629366}

Julia

5,3 10 572
oceny
5,3 10 1 10572
Julia
powrót do forum serialu Julia

kolejny taśmowy serial wyprodukowany na jedno kopyto z jakąs tam pseudoładną dziewczyną która jest święta itd itp dno, zero, produkt dla kobiet z najniższej półki .Zrobiony tylko dlatego żeby zarabiać na reklamach w przerwach, ckliwy , bezwartościowy ,prostacki,Taki sam jak kilka poprzednich.

marcalina

Marcalina, to po co tu zaglądasz :D żeby powiedzieć że ponad 2 miliony kobiet w Polsce jest odmóżdżonych?
A może nam z tym dobrze? :D Nie przyszło Ci to do głowy? :D
Jestem odmóżdżona, lala lala!
Lal lala!

ocenił(a) serial na 8
decoco

Dokładnie, ja też oglądam i nie czuje się kobietą z niższej półki z tego powodu ani tym bardziej odmożdżoną :)

ocenił(a) serial na 9
sarah496

Racja Sarah, i każda z nas ma inne gusta, a o gustach się nie dyskutuje. Komu się nie podoba niech tutaj nie zagląda nie każdemu musi pasić ale nam akurat tak. Dla mnie serial jest bardzo przyjazny, śmieszny, i można nieźle się pośmiać z Maćka. Serial jest kręcony w Krakowie to tymbardziej mi się podoba i serial stwarza wrażenie takiego ułożonego i na poziomie :)

decoco

ojej jaka spina "święcie urażonych" widzek :P:P
oglądajcie sobie do woli, ale nie odbierajcie prawa innym krytyki tego gniota ! sorry, ale takie seriale są robione od konkretny profil widza i patrząc na to, co stworzyli to na prawdę można pomyśleć, że fani tego są odmóżdżeni i co gorsza, ze twórcy serialu tak myślą waląc takie bzdury w nim...

marcalina

decoco zgadzam się w zupełności!
Każdemu przyda się od czasu do czasu "guma do żucia dla mózgu" jak mówi moja mama :P my oglądamy bo to przyjemnie odmóżdża, nie można się całe życie spinać, miło czasem popatrzeć na coś tak słodkiego i przewidywalnego jak ten serial.

Mril24

"Jestem odmóżdżona, lala lala!" :D
"guma do żucia dla mózgu" :D
Poprawiłyście odmóżdżonej babie humor :D

użytkownik usunięty
marcalina

Nie można całe życie oglądać klasyków kina, które ryją banię i zmuszają do głębokiej, poważnej i skomplikowanej refleksji nad życiem. ;) Czasem trzeba przestać hipsterzyć i oglądnąć przewidywalne, naiwne serialidło. Ja tam oglądam "Julię", bo - moim zdaniem - przyjemnie spojrzeć na główną bohaterkę, Wieczorek, Lewandowski i Stec są przystojni i to mnie głównie interesuje. ;D I ok, zgadzam się, jestem odmóżdżona. Niech będzie.

ocenił(a) serial na 10

A ja nie oglądam i nie mam TV, ale ten sierial oglądam. I nie czuję się ani odmóżdzoną, ani tym bardziej kobietą... :)

ocenił(a) serial na 3
anonymus_filmweb

Zgadzam sie z przedmówczyniami, tzn nie ogladam regularnie, ale fajnie jest czasem nie myslec o roznych sprawach zyciowych i pooglądać takie cos, pozatym na tle tej całej Majki i Prosto w serce, nie jest przynajmniej takie plastikowe.

anonymus_filmweb

A czemu nie masz tv? Akademik czy bunt przeciwko telewizji? ;)

Otóż można. W zasadzie przez oglądanie takich seriali człowiek traci wyczucie i nawet stosunkowo lekkie filmy (seriale są w 99% lekkie) wydają mu się trudne. Obserwuję to od lat, a jest to stosunkowo wygodna wymówka dla rzeszy ignorantów. Pytanie, co to nas, gardzących takich mamrem obchodzi, odpowiedź jest prosta - kreujecie oglądalność, naród się odmóżdża i w gruncie rzeczy my też nie mamy z tego żadnych korzyści. Ni porozmawiać, ni obejrzeć, bo przez taką hołotę telewizja potrafi puścić np. Listę Schindlera o czwartej nad ranem (film trwa trzy godziny), a bardzo rzadko zdarza się, żeby coś fajnego poszło przed jedenastą w nocy (wyjątek, kino dwójki w niedzielę rano). Dzisiaj Hitler gazowałby właśnie was. Pod pewnymi komuna wygrywa.

Jesteśmy narodem, który wychował i stworzył Hasa, Polańskiego, Kieślowskiego... Szanujmy się psiakrew.

marcalina

Ja nie jestem odmóżdżoną kobietą, a oglądam ten serial. I jak na razie to jest on najfajniejszy z dotychczasowych seriali tvn-u o tej porze.

ocenił(a) serial na 1
marcalina

główna bohaterka to żal , wygląda jak żyd ufarbowany na blond, sorry.Nochal wielgaśny , cera nie pasuje do kolorytu włosów, abolutnie.Polska niby uchodzi że takie ładne dziewczyny są a do ról dostają się te co nie powinny.

użytkownik usunięty
marcalina

To twoje zdanie i je szanuję, chociaż moim zdaniem ona jest bardzo ładna.

użytkownik usunięty

Chociaż nie twierdzę, że jest najładniejszą dziewczyną, jaką widziałam. ;)

marcalina

Wg mnie przesadzasz. Julia jest bardzo ładną dziewczyną.

marcalina

marcalina według ciebie role powinny dostawać jedynie dziewczyny / kobiety z idealnym prostym i równym noskiem?
Bez sensu.
Przecież to nie mają być realia zoperowanej ameryki południowej, gdzie poprawiają sobie wszystko co się da.
Aha i dlaczego wygląda jak żyd?
Przecież u nas w Polsce zdarzają się osoby za niskie, z nosem pinokia (tak sobie tłumacz kłamstewka Julii :) )
I co, winisz je że nie poddały się wzięcia nosa pod młoteczek, ust pod strzykawkę z botoxem itepe?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
komiksfan

autorka tematu ma rację, kobiety ogólnie nie są zbyt mądre...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
komiksfan

PS. To dotyczy także pana.

komiksfan

Bądź pani. Oboje jesteście do bani.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Schizofrenik_XXI_wieku

mężczyźni też :Pi po co tak generalizujesz ?

marcalina

1. Skad tak dobrze znasz sie na żydach? 2. Skoro nazywasz widzów "odmóżdżonymi", a sama czepiasz sie 'nochala" i wygladu bohaterki, to...nawet nie uracze Cie krytyka.

marcalina

Masz rację, też nie rozumiem jak można siedzieć i się gapić na te scenariuszowe idiotyzmy, a co do tej całej Julki, to też się zgadzam, jest brzydka ale z drugiej strony jest tak bezbarwna , że chociaż wyrazu dodaje jej ten jej ogromny nochal, dodatkowo pogrąża ją , ta czapka krasnoluda w której chodzi i odstające od nogi kozaki... :D Tak wiec 3 w jednym: Pinokio, krasnolud i kot w butach... A od tych jej prowincjonalnych fryzurek i tej beznadziejnej roli panienki typu "przepraszam, ze żyję" to przecież mdłości można dostać :)

ocenił(a) serial na 1
marcalina

A ja się zgodzę, obejrzałam trzy losowo wybrane odcinki ... i to jest tragedia. Nie dość, że nudne to jeszcze głupie. Oby to się szybko skończyło, bo naprawdę TVN to ostatnio ma tendencję do robienia seriali na jedno kopyto, takie sitcomy to naprawdę nie są uwagi warte.

Moai

http://pl.wikipedia.org/wiki/Sitcom :)

ocenił(a) serial na 1
ntx

Ale gafa piszę jedno myślę drugie. Miałam na myśli ogólnie seriale kopiowane na licencji istniejących już - zapomniałam jak to się nazywało. Ale z Sitcomów to Niania była i Wszyscy Kochają Romana, w TVP1 byli lokatorzy i sąsiedzi.

ocenił(a) serial na 10
Moai

Z tego co słyszałem "Julia" nie jest serialem na licencji zagranicznej....

anonymus_filmweb

Tak, to jest polski pomysł.

ocenił(a) serial na 2
jagodajulia

Podpisuje się pod tym że jest to produkcja odmóżdżająca totalnie po tym jak wczoraj oglądałem scene w której Dariusz porywa Pana młodego aby nie doszło do ślubu i grozi mu wiartarką przystawioną do czoła. Wyjątkowa żenada i absurd.

ocenił(a) serial na 1
anonymus_filmweb

pewnie i tak, ale to było bardzo ogólne podsumowanie seriali, nie chodziło tylko o Julię - nie zmienia to jednak faktu, ze formuła niewiele się różni. Wszystko na jedno kopyto.

Moai

Swoją drogą ten Roman był dla mnie okropny, a uwielbiam Reguły Gry (gdyby tylko ten Zakościelny nie był takim przesadnie dziwnym drewnem aktorskim w tym serialu) :)

ocenił(a) serial na 1
ntx

Wiesz ja nie mam generalnie cierpliwości do seriali. Ja mogę wymienić jedynie 5, które uważam, że są naprawdę świetne.

Moai

Dawaj, wymieniaj :)

ocenił(a) serial na 1
ntx

Przyjaciele, Zwariowany Świat Malcolma, One Piece(chociaż to anime), South Park - a z polskich to Glina.

marcalina

A ja się z Toba zgadzam całkowicie.

użytkownik usunięty
marcalina

A mnie to tyle obchodzi co zeszłoroczny śnieg. Jeśli tobie ten serial się nie podoba, to po prostu napisz przynajmniej taki post:
np. Dno kompletne, lub głupi serial, albo nie mogę na to patrzeć, a nie obrażać osób, które nie są po twojej myśli
W takim razie miliony kobiet jest odmóżdżonych. Ja różne seriale lubię i nie lubię, ale nie obrażam tych co mają przeciwne zdanie.

marcalina

do jakiego stopnia trzeba być schamiałym i bez kultury, żeby dyskutować o gustach innych? Nie odpowiadaj. To było pytanie retoryczne xD

aquashine

mnie jedyne co podoba sie w tym serialu to czasami jak sie uieraja xD
ogladam bo jestem zmuszona i piate przez dziesiate sledze fabule i coz moge rzec dno no po prostu. przepraszam, ale co innego mozna powiedziec o wszytsch tvn-owskich serialach zreszta? zadnej glebi za to serie nieprawdopodobnych zdarzen przewijaja sie tam naokraglo. a ten pomysl z grupa aktorow zamieniajacych sie rolami co kolejny serial zenuje mnie do tej pory. poza tym akurat ten gniot powstal w celu wypromowania coreczki tatusia producenta, ktora rzekomo dostala sie do obsady przez casting yhym, zal.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones