PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629366}

Julia

5,3 10 573
oceny
5,3 10 1 10573
Julia
powrót do forum serialu Julia

Mi się podoba. Na początku pisałam, że aktorstwo Julii i Moniki nie teges, ale szczerze powiem, że główna bohaterka chyba tylko w pierwszych dwóch odcinkach miała jakiś problem, bo teraz wypada super. Żmuda... no tak na 100% mnie nie przekonuje, ale nie jest tragicznie. Jak to w serialu codziennym - niedociągnięcia są, ale ogólnie serial całkiem mi się podoba:) Tylko czemu Monika mówi do Julii "kochanie". No strasznie to sztuczne, nikt tak do siebie nie mówi.

miikosky

po co ogladac takie seriale, jak i tak juz przed pilotem wiem ze po mimo wielu dramatow, sprzeciwienstw, glowni bohaterowie beda razem xd

ocenił(a) serial na 6
zs_dawo_26

Wcale bym nie byl tego taki pewien. Oni, ta cala rodzinka cos ukrywaja... wydaje mi sie za matka Julki i Stara Janicka to beda siostry, w ten sposob wyda sie ze oni sa spokrewnieni i nie beda razem a Julka bedzie z Mechanikiem samochodowym ;p . Tak cos czuje ;p wiem ze jest tu wiele watpliwosci ;p bo przeciez jej matka poszla do tej kliniki ale mi sie wydaje ze cos w tym jest ;d w sumie Stara Janicka jest Janicka po mezu ;p ona cos ukrywa ;d

ocenił(a) serial na 4
miikosky

Na tvnplayer są dodawane odcinki z wyprzedzeniem. I serial niezły, ale nie oglądam go w tv tylko jak znajdę moment to w internecie właśnie. Natomiast wątpię, żeby Julia była z Darkiem. Tyle zachodu po to żeby do niego wrócić? Nieeee, to by była klapa. Mi się wydaje że Janek zaczyna coś mieć do Julii, ale to moje spostrzeżenie po obejrzeniu 18 odcinka i zwiatuna 19. Zobaczymy, bo robi się ciekawie... Kurcze, nie wierzę, że ja, taka przeciwniczka polskich filmów i seriali ogladam "Julię". Coś się dzieje. :-)

miikosky

a mnie denerwuje główna bohaterka, juz pisałąm tu na forum ,a le usuneli mój koment :P
ta Julka jak sie usmiecha " bez zebów" to wyglada jak małpka, bo ogólnie bardzo ładna dziewczyna, oczy ma sliczne, ale ten sztuczny głupkowaty usmiech mnie rozwala :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones