PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629366}

Julia

5,3 10 573
oceny
5,3 10 1 10573
Julia
powrót do forum serialu Julia

wkurza mnie już

ocenił(a) serial na 5

to taki serial, że można spokojnie obejrzeć go raz na jakiś czas,a i tak wiadomo o co chodzi i się wiele nie straci... wolałam Rezydencje na jedynce ale dziady ściągnęli, bo za mała oglądalność....a może to, że mnie ten serial wkurza to o to reżyserowi chodzi ? by wzbudzać takie emocje? Tylko, że efektem tego jest to, że przestałam go oglądać, bo już mnie wkurzają te śmieszne intrygi...

użytkownik usunięty
Eywa

Widzę, że ktoś uważa tak jak ja. Ten serial jest posrany (za przeproszeniem). Jedyny fajny serial na TVN jaki szedł o 17.55 (teraz chyba o 17.25 nie mam zielonego pojęcia) to była "BrzydUla". Tam przynajmniej fajny były sytuacje i teksty Violetty. Ale są lepsze seriale na TVN od Julii np. "Przepis na życie", "Prawo Agaty"czy najnowszy serial "Lekarze" w nich jest fajna obsada i sytuacje życiowe a w "Julii" to ciągle to samo jakieś kretyńskie sytuacje.

ocenił(a) serial na 7

Potwierdzam, "Prawo Agaty" to super serial :) i wg. mnie lepszy :)

ocenił(a) serial na 5

tak, te same seriale lubię oglądać, jeśli już mam oglądać seriale, to takie, które lubię właśnie a z Julią roztarłam się bez bólu.... Czasami jak oglądałam ten serial to pusty śmiech mnie ogarniał ale oglądałam jak matoł...czekając na coś co mnie poruszy ale oprócz aktorów którzy mi się podobali więcej nic nie widziałam co by mnie zaciekawiło....przewidywalny...i porostu nudny...dialogi ciągnące się jak flaki z olejem jak również przeciągana akcja....koszmar.

użytkownik usunięty
Eywa

Według mnie główną aktorkę powinni zmienić. Według mnie w ogóle nie umie grać. TVN ma dość gwiazd , aby dać do tej roli inną aktorkę. A dali jakąś idiotkę która pewnie uważa , że gra świetnie. Sytuacje serialu mnie powalają na kolana. W ogóle dla mnie serial jest jakiś pusty. Zero akcji nie licząc tych śmiesznych intryg. Ocena 1/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones