PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629366}

Julia

5,3 10 573
oceny
5,3 10 1 10573
Julia
powrót do forum serialu Julia

1. udowodnił że tylko TVN jest w stanie dokończyć budowę szkieletora (dla niezorientowanych
widok z mieszkania Maćka to widok z hotelu Chopin przy rondzie mogilskim, a w tle basen UEK i
dwa wieżowce w rzeczywistości od 30 lat jest tylko jedna betonowa konstrukcja)
2. że jak piją sok to tylko cappy, jak biżuteria to apart, jak dostawca prądu to enea - jednym słowem lokowanie produktu było skuteczne bo reklamy zapamiętałam, bo trudno by było inaczej
skoro w bardzo nachalny sposób były pokazywane

dla krytykujących to po co w takim razie oglądałam? bo akacja była w Krakowie i interesowało
mnie od jakiej strony pokażą to miasto, czy znam te ulice, czy już tam bylam

ocenił(a) serial na 3
renek_w

Akcja w Krakowie to największa zaleta tego filmu. I możne jeszcze udział jednego z aktorów (choć go szkoda do takiej produkcji, ale zawsze miło było popatrzeć;) Więcej zalet nie dostrzegam, szkoda.
Nasuwa mi się taka refleksja: po zakończeniu emisji 1. sezonu "Lekarzy" Paweł Małaszyński zwrócił się do widzów, by trzymali kciuki za scenarzystów. Patrząc na to, co zrobiono z nieźle zapowiadająca się "Julią", trudno go nie poprzeć. Dobry scenariusz to chyba wyraźny feler polskich produkcji. Chociażby "Magda M. Po dobrym pierwszym sezonie i nieco słabszym drugim - trzeci i czwarty skopano całkowicie. Zakończenie (teraz powielono je w "Julii") według klucza deux ex machina, które tak ma się do realizmu jak pięść do nosa. Szkoda i jeszcze raz szkoda.

ocenił(a) serial na 3
ama

A zresztą: można narzekać na scenariusz "Julii"czy innego serialu obyczajowego, ale to samo dzieje się w serialach wojennych. 10. odcinek "Misji Afganistan" to kompletna porażka:(

ocenił(a) serial na 4
ama

Ludziska, jak już piszecie po łacinie to chociaż poprawnie.

ocenił(a) serial na 3
Birke_La_Folle

Deus, oczywiście, dzięki za uwagę. Zapewniam, że to pośpiech, nie niewiedza.

ocenił(a) serial na 4
ama

Spoko, rozumiem. Jestem przeczulona :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones