PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637801}
2,8 34
oceny
2,8 10 1 34
Kak ya vstretil vashu mamu
powrót do forum serialu Kak ya vstretil vashu mamu
__Cleo Sertortii13

Spójrz na powiązane tytuły i spróbuj się domyśleć...

Pawel_Tasior

Widzę, że rosjanie pobierają nauki od "genialnych" twórców nic nie mówiących plakatów, do polskich "hiper-produkcji" :]

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Felek4777

spoko zakładam, że w niedługim czasie nasi twórcy seriali z TVN lub Polsat lub z innego badziewia zorientują się, że coś takiego istnieje i też będziemy mieli swoją wersję. obstawiam TVN bo oni na chwile obecną remaikują wszystkie teletasiemce

ocenił(a) serial na 1
havvok

tyle że jak poznałem waszą matkę jest dobre barzdo dobre i jak polska to nakreci ja sie zabijam :D

Felek4777

aż tak drastycznie to raczej nie postąpię ale oglądać też nie mam zamiaru

ocenił(a) serial na 1
havvok

no raczej zabić to się nie zabiję :D

Felek4777

Mogą zrobić coś takiego jak zrobili z NIANIĄ, lub WSZYSCY KOCHAJĄ RAYMONDA (ROMANA), czyli wziąć Amerykański scenariusz i polskich aktorów. Czyli po prostu nagrać jeszcze raz tylko że gorzej. Żałosne

patis29

Jeżeli producentów byłoby stać na nasze "gwiazdy" to dla beki proponuję taki skład:

Ted - P. Adamczyk
Barney - B. Szyc
Marshall - T. Karolak
Lilly - M. Socha
Robin - A. Dereszowska

Porównania nie miałby ten serial z oryginałem, ale pewnie dla ciekawości obejrzałbym parę odcinków:)

lukasz12548

O kurna, tylko nie Karolak xD! On gra we WSZYSTKIM!!!!!!!!!!

Arthaniel

A Adamczyk i Szyc? Też ich wszędzie pełno, ale pewnie właśnie tak by było. Mam nadzieję, że nigdy do tego nie dojdzie. Nie chcę wątpic w rodaków, ale wiem, że to by było tragiczne. Aczkolwiek też obejrzałabym kilka odcinków

havvok

wtedy bankowo, karolak zagra marshalla

Catacombe

a Szyc Barneya :)

havvok

To już lepiej żeby Bareya zagrał Maciej Stuhr. Ale nawet gdyby wyszła "nasza" wersja to trwała by tylko jeden sezon bo nikt by tego nie chciał oglądać.

havvok

Ja sądzę, że Polacy przejmą How I met, kiedy ten się skończy. Wszystkie rimejki w polskiej telewizji to jednosezonowce, nikt nie zainwestuje w kilkuletni serial. :)

__Cleo Sertortii13

A wracając do TEGO serialu, to wiecie może czy da się go gdzieś w Polsce obejrzeć?

patis29

Sama znalazłam na to odpowiedź http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D0%BA_%D1%8F_%D0%B2%D1%81%D1%82%D1%80% D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%BB_%D0%B2%D0%B0%D1%88%D1%83_%D0%BC%D0%B0%D0%BC%D1%83

patis29

da mi ktoś link do zdjęcia rosyjskiej "paczki"

Lunona_2

Zdjęcia nie mam, ale to chyba urywek:
http://www.youtube.com/watch?v=_NF8LrOIl6M

__Cleo Sertortii13

Wie ktoś jak będą się nazywały postacie w rosyjskiej wersji? Jakoś średnio widzę adaptacje imion naszych bohaterów w Rosji :P

helgar

Ted - Dima;
Marshall - Pasza;
Lily - Ljusja
Barney - Jura
Robin - Katja

blaja7

W orginalnej wersji Robin była z Kanady
A skąd pochodzi w tym serialu Katja?

Mateo_34

z Syberi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones