PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10023496}

Kalejdoskop

Kaleidoscope
6,3 6 087
ocen
6,3 10 1 6087
5,0 3
oceny krytyków
Kalejdoskop
powrót do forum serialu Kalejdoskop

Jestem po 3 odcinkach i myślę, że w swoim gatunku mocne 7 może 8/10. Ciekawa konwencja. Najpierw oglądam zgodnie z kolejnością przewidzianą prze Twórców. Potem mam zamiar zrobić listę chronologiczną i obejrzeć ponownie.

Bartoosh21

A jaka ta chronologiczna kolejność powinna być?

ocenił(a) serial na 8
szewczenkowa

znaj me dobre serce:

Odcinek fioletowy - 24 lata przed skokiem
Odcinek zielony – 7 lat przed skokiem
Odcinek żółty – 6 tygodni przed skokiem
Odcinek pomarańczowy – 3 tygodnie przed skokiem
Odcinek niebieski – 5 dni przed skokiem
Odcinek biały – dzień skoku
Odcinek czerwony – 1 dzień po skoku
Odcinek różowy – 6 miesięcy po skoku

Ja sobie pewnie obejrzę w ten sposób za kilka miesięcy.

Bartoosh21

Dzięki. Jestem po czerwonym, bo oglądam w kolejności domyślnej. Jest ciekawie, obawiałem się że ten "poskokowy" za dużo zdradzi a tymczasem tym bardziej czekam co się wydarzyło w białym.

ocenił(a) serial na 8
Bartoosh21

To jest miniserial z krótkimi odcinkami - obejrzałem w jeden dzień. Jaki jest sens za chwilę oglądać w ponownie w chronologii?

ocenił(a) serial na 8
davyjohn

ale kto powiedział, że "za chwilę"

Bartoosh21

Oglądaj chronologiczne bo inaczej nie ma to sensu. Netflix pieprzy głupoty twierdząc, że można to oglądać w kolejności dowolnej. Nie ma to sensu bo kolejne odcinki w pewien sposób nawiązują i wynikają z poprzednich chronologicznie. Jeżeli obejrzysz je w odwrotnej kolejności to nie odkryjesz smaczków.

ocenił(a) serial na 8
Piterek83

Nie zgodzę się. Obejrzałem absolutnie przypadkowo z białym na finał. Dla mnie to na maksa fajne doświadczenie i bardzo się wkręciłem. Byłem momentami zaskakiwany ale sporo rzeczy się domyślałem. Osobiście jednak uważam, że finałem powinien być różowy.

ocenił(a) serial na 5
Bartoosh21

Niestety im dalej tym gorzej, pozostań na 3 odcinku:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones