PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10023496}

Kalejdoskop

Kaleidoscope
6,3 6 069
ocen
6,3 10 1 6069
5,0 3
oceny krytyków
Kalejdoskop
powrót do forum serialu Kalejdoskop

Po trzech odcinkach wiem...

użytkownik usunięty

... że szkoda czasu na resztę - nic ciekawego tu się nie wydarzy.
Ot, taki "netfliksowy" Ocean's Eleven.

ocenił(a) serial na 8

Są ludzie, którzy mają w życiu pecha. Może właśnie do nich należysz i takiego wyboru dokonałeś. Współczuję. Nie możesz też powiedzieć, że byłoby tak samo przy innej konstelacji odcinków, bo już nie powtórzysz tego pierwszego wrażenia. Człowiek fatalny. Co za pech!

ocenił(a) serial na 3
mycart

dlaczego pecha? Ja dooglądałem do końca i według mnie szkoda czasu :) On ten czas przeznaczył być może na coś innego :)

ocenił(a) serial na 8
paweltokarskicom

Udowodnij mi, że przy innej kolejności nie miałbyś innych odczuć co do filmu. Nie jesteś w stanie. Dlatego napisałem o pechu, bo to doświadczenie jednorazowe - niektórzy mają lepszy, inni gorszy układ odcinków, a ich odbiór i percepcja zawsze będzie inna i trudno je orównywać. Dlatego jedni zyskują, inni tracą. O tym mowa.

ocenił(a) serial na 3
mycart

film był kopią wielu innych, które wcześniej widziałem i oglądając go miałem wrażenie co chwila, że gdzieś to już widziałem. Nie filozuj tutaj kolejnością odcinków, bo nie było w tym filmie nic nowatorskiego. A jeśli faktycznie kolejność ma tak duże znaczenie to tym bardziej film do d..y bo jednemu spie###lili kilka godzin życia a inny cieszy się bo jeszcze nie widział zbyt wielu filmów ;) Pozdro

ocenił(a) serial na 8
paweltokarskicom

A dopuszczasz taką sytuację, ze może się podobać komuś, kto widział bardzo dużo filmów?

ocenił(a) serial na 6
mycart

A w jakiej kolejności Ty oglądałeś? U mnie Netflix wyświetlił: Czarny, Żółty Zielony Niebieski Pomarańczowy Fioletowy Czerwony Różowy i Biały. Podobał mi się serial, choć nie do końca zakończenie. Dlatego obniżyłam ocenę. Najbardziej lubię wątek prawniczki Paz Vega. Ciekawa postać.

ocenił(a) serial na 3

Dokladnie identyczne odczucia mam po 3 odcinkach. Odpuszczam bo czuję że w kolejnych nic mnie nie przyciągnie.

ocenił(a) serial na 1
_MAX_

Odpadłem po dwóch. Drętwa gra aktorska. Wtórna fabuła. Taki zlepek: Ocean's, Domów z papieru, Prison Break, White collar i paru innych. Cała masa nielogicznych, nieprawdopodobnych sytuacji. Strata czasu.

_MAX_

Warto obejrzeć całość. Też myślałam, że to takie Ocean's 11 ale jednak cała historia jest całkiem spoko.

To źle wiesz. Całość tworzy fajną historię z innym finałem niż takie Ocean's 11. Jak dla mnie ciekawa pozycja.

ocenił(a) serial na 3

Oglądając ten serial miałem co chwila deja vu, że już to gdzieś widziałem. Cały serial zerżnięty pomysłami z innych wcześniejszych. Nic nie straciłeś

ocenił(a) serial na 3

Obejrzałem do końca i mam to samo zdanie. To ten sam odgrzewany kotlet, tylko pokrojony. To że zaczniesz od środka nie zmienia niczego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones