PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=256366}
7,5 6 346
ocen
7,5 10 1 6346
Kamienie śmierci
powrót do forum serialu Kamienie śmierci

Sam pomysł na serial jest ciekawy,ale wieeele,masaa niepotrzebnych wątków,do tego zbyt dużo prywatnego życia głównych bohaterów(ta cała Marie-nie do polubienia...)Najlepszą postacią jeste Pierric;D Wszystko poskładane i powstał nudny,niewciągający serialxD^^Za pomysł,a gorsze wykonanie 5/10;)

_Tanya_

Zgadzam się z Tobą w 100% i z każdym Twoim słowem w 100%, pozdro ;*

ocenił(a) serial na 9
_Tanya_

to serial francuski, więc musi być trochę życia prywatnego.
Ja nie miałam problemów z polubieniem Marie, a już na pewno nie miałam nic przeciwko Lucasowi ;-) Ale fakt, że sam pomysł super, a wykonanie dalekie od ideału.
Chociaż na pocieszenie, mogę powiedzieć, że historię tę da się spartolić bardziej -> właśnie jestem po lekturze "kamieni śmierci" i nie dość, że tłumaczył to chyba jakiś student romanistyki, który chciał sobie dorobić na wakacjach, to jeszcze zaoszczędzili na późniejszej korekcie i cała książka najeżona jest błędami językowymi, składniowymi straszydłami i stoi jakoś tak okrakiem pomiędzy romansidłami a kryminałami. W dodatku wiele wątków wg. mnie nie zostało wyjaśnionych. A szkoda.
Mimo wszystko serial ten jest 100 raz lepszy od wielu polskich produkcji. I ogląda się go nieźle, więc jeśli w tv będą kolejne powtórki lub tvp zakupi kontynuację serialu, będę oglądać :-)

rita

Cóż, są gusta i guściki - każdy lubi co innego i ma inną opinie na temat filmu. Ale ja zdania i tak nie zmienie. Może i film jest nie najgorszy, ale ta aktorka grająca Marie mnie dobija. Nie wiem dlaczego, ale tak juz jest i raczej nic tego nie zmieni. Pozderki ;********

ocenił(a) serial na 10
sylwia44

No cóż ja uważam że aktorka grająca postać Mari jest bardzo utalentowana i świetnie zagrała tą rolę. A co do twojego zdania, że są cytuje:" gusta i guściki" to uważasz że Ci komu się ten serial podoba mają "guścik" czyli "ten gorszy rodzaj gustu"?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones