PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=256366}
7,5 6 344
oceny
7,5 10 1 6344
Kamienie śmierci
powrót do forum serialu Kamienie śmierci

Co prawda wszystko na to wskazuje np.krew na ostatnim menchirze.Ale Ryan był znany ze swoich sztuczek.Ten fragment filmu z dzieciństwa dał mi do myślenia.Czyżby sfingował własną śmierć?!

antarex

Myślę, że wszystkich zrobił w bambuko i nie zginął. Przecież lubił w dzieciństwie skakać z klifu do morza. Może będą Kamienie Śmierci 2? :P

ocenił(a) serial na 9
antarex

Zgadzam się, że ten fragment filmu z dziecinstwa daje dużo do myślenia. Sam jestem ciekawy czy sfingował swoją śmierć? Ale czy 2 raz upozoruje swoją śmierć? Może twórcy filmu stworzyli sobie taką furtke do ewentualnej kontynuacji filmu jak będzie taka potrzeba, czyli poprostu jak widzom się spodoba i będą się domagać dalszej części.

ocenił(a) serial na 10
massa85

Myślę,że to jest bardzo prawdopodobne.Ale ciekawe o czym miało by to być?O dziadku,który śledzi swoją córkę i przyszłe wnuki,a może o zemście czarnej wdowy Kersaint(czy jakoś tak).Ja z chęcią i na takie głupoty popatrzę:P

użytkownik usunięty
antarex

Napewno sfingował swoją śmierć ponownie, wkońcu to byłoby już trzeci raz, wcześniej dwa razy mu się udało czemu teraz nie?
Ale ja bym nie chciała żeby zrobili kolejną część, bo tu już nie ma o czym, a robienie na siłę czegoś bo widzowie się domagają spowoduje że powstaną Kamienie śmierci 2 ale w porównaniu z jedynką może okazać się kompletną klapą.
Większość filmów gdzie powstały dalsze części na prośbę widzów wcale nie były tak dobre jak poprzednie. Niech będzie to co jest i na tym koniec!!!

użytkownik usunięty
antarex

Tak sfingował stanął w tym samym miejscu skoczył ,a przecież nie znaleziono ciała ani ubrania .Menchir krwawił ....

użytkownik usunięty
antarex

Tak sfingował stanął w tym samym miejscu skoczył ,a przecież nie znaleziono ciała ani ubrania .Menchir krwawił ....napewno nie będzie Dolmen 2 ... szkoda

ocenił(a) serial na 10

on nie mugł zginąć??


mam nadzieję że bedą powtarzać K.Ś.

ocenił(a) serial na 10
antarex

Może i zginął a może i nie! Co z tego ze z menchir leciał krew przecież on nie brał udziału w "zejściu na wyspę" A może to ten niepełnosprytny popełnił samobójstwo! On w przeciwieństwie do Rana brał udział w akcji. Zobaczymy jak to się ułoży... Film Spx ale i tak Lost jest Lepsze:)

antarex

Na początku myślałam że Ryan nie zginął..ale potem na koniec filmu zaczął krwawic ostatni menchir czyli naprawde musiał zginąć...chyba że nakręcą kolejną część:););)...

ocenił(a) serial na 9
j_u_s_t_a

przeciez Ryan mógł "wcisnąć" swoja zmrożoną krew w menchir (tak jak robił to z krwią innych). Poza tym skok do wody oddaje z tego samego miejsca, co widac na filmie z dzieciństwa. Znał okolice, dno zatoki.

F_A_N_G

Ryan to geniusz w pozorowaniu własnej śmierci. Ja uważam że żyje ,ale niech tylko reżyserowi nie przyjdzie do głowy zrobienie Kamieni śmierci 2 bo to już by przegięcie było!!!!

F_A_N_G

Z pewnością zamroził swoją krew i umieścił ją w menhirze - kto oglądał ostatni odcinek widział, że Ryan miał ranę ciętą. Ponoć powstała ona w wyniku walki z P.M. na morzu, gdy ten drugi chciał zabic ojca, ale chyba tylko najbardziej naiwni byli w stanie nabrać się na tę opowiastkę ... ;)

ocenił(a) serial na 10
broosli

wlasnie. ta krew, ktora splynela z menhira pochodzila na bank z rany Ryana. zebral ja, zamrozil i umiesci na menhirze. potem rozmarzla i splynela, tak jak krew pozostalych ofiar... ale nie ma zwiazku z wyprawa - po prostu w ten sposob chcial pokazac, ze planowal samobojstwo (MArie wiedziala juz wtedy, kto sprawia, ze menhiry "krwawia") i utwierdzic wszytskich w przekonaniu, ze nie zyje. ale ja mysle, ze on po raz kolejny upozorowal swoja smierc. bo gdzie podzialo sie cialo??

co do kontynuacji. beda KAmienie smierci 2. nie mam pojecia, o czy, ale Francuzi wlasnie zaczeli je krecic

użytkownik usunięty
Juliette

Masz rację Juliette! Rayan był za sprytny żeby tak poprostu umrzeć. Końcówka filmu te urywki z dzieciństwa i krwawiący menchir świadczą moim zdaniem o tym że on żyje!!!!
Ale nie chcę żeby kręcili Dolmen2 to by było zbyt naciągane!!!!

ocenił(a) serial na 10
antarex

Jestem tego samego zdania. On nie zginął. Ten film pokazany na końcu z jego młodości wszysko wyjasnia.

niunia2202

bedzie druga czesc "kamienie smierci" w 2007 wiec moze ryan jednak zyje...

ocenił(a) serial na 7
antarex

Przeciez chyba kazdy w miare inteligentny czlowiek wie, ze Ryan nie zginal i skad sie wziela krew na kamieniu... Wezcie najpierw troche pomyslcie zanim cos piszecie. A sam serial jest poprostu rewelacyjny, chociaz tak totalnie wciagnal mnie gdzies tak od 5-6 odcinka.



Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones