PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=526547}

Kamuflaż

Covert Affairs
7,2 4 512
ocen
7,2 10 1 4512
Kamuflaż
powrót do forum serialu Kamuflaż

zakochałam się w tym serialu. Świadoma jego wad po prostu nie mogę dać nawet 1 gwiazdki mniej. Wiem, że zasługuję na max 7-8 punktów ale serce mi rośnie z odcinka na odcinek. Chyba wychodzi ze mnie typowa babskość, uwielbiam bohaterów, są bardzo wyidealizowani czasami wręcz kiczowaci ale co poradzić? Serial trochę przypomina bajkę ,,Odlotowe agentki'' dla starszych widzów ;)

monika512

Najbardziej podoba mi się Chris,doskonała rola.

ocenił(a) serial na 9
Wera_135

Mam tak samo. Od razu jak przypadkiem obejrzałam jeden z odcinków w TV musiałam obejrzeć całe 5 sezonów, wciągnęłam się na maksa i szczerze nie uważam by to był słaby serial, pomijając sceny mało realistyczne nie dostrzegałam w nim większych wad, a odgrywana fabuła nie była powtórką z wielu seriali, w których to zmieniają się aktorzy, lecz pozostają wątki i naprawdę szczególne i niepowtarzające się sytuacje. Niech wszyscy co uważają inaczej znajdą sobie inny obiekt do narzekania. Ja z czystym sumieniem przyznaję 10 gwiazdek ;)

ocenił(a) serial na 8
Wera_135

To tak jak mnie!

ocenił(a) serial na 8
monika512

Monika dzięki twojemu komentarzowi zapodałam sobie ten serial mimo ze nie mialam do konca przekonania .I wiesz co ..... ? Juz po 1 odc wiedzialam ze to dobra decyzja :)

ocenił(a) serial na 8
nika0807

Bo faktycznie ciekawy jest

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones