PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=526547}

Kamuflaż

Covert Affairs
7,2 4 512
ocen
7,2 10 1 4512
Kamuflaż
powrót do forum serialu Kamuflaż

Biorąc pod uwagę mężczyzn jakich spotkała Annie w ciągu 5 sezonów to z którym byście ją najchętniej widzieli?
Możecie brać pod uwagę wszystkich, martwych również.

Melatonina

Simon. Mimo, że to pewnie byłoby nierealne ze względów oczywistych, to jednak było w nim coś szczególnego.

ocenił(a) serial na 9
Melatonina

Eyal Levin

anetapatrycja

EYAL LEVIN, STWORZENIE WARIACJI NA TEMAT STAREGO SERIALU ''PAN I PANI SMITH"

karolcia_54

Ben , Bena pokochała od początku, a jeśli nie Ben to przesympatyczna para z Eayl , lub Auggie :)

Monica_7

Zawsze robię błędy jak się spieszę Eyal miałam wpisać a wyszło inne imię xD

Monica_7

Właściwie to zaraz po Benie od początku myślałam o tym żeby Annie była z Auggie, od początku czułam, że stworzyliby ładną parę, Auggie jest najlepszą osobą w całym serialu :)

Monica_7

Po odświeżeniu odcinków to zdecydowanie Ben lub Auggie. Eyal absolutnie tylko jako sympatyczny przyjaciel,z którym lubi się droczyć. Bena iAuggiego od początku polubiłam

Monica_7

O matko czemu tu nie można postów edytować,jestem tutaj już naprawdę bardzo bardzo długo i nadal to nie chodzi.
Ale do rzeczy , co ja tu napisałam?! Żaden Eyal nigdy nie pasował ani nie pasuje do,Annie..jescze tu uszy :P
Według mnie tylko i wyłącznie Ben,a zaraz po jego zniknięciu Auggie i to od 1odcinka;-)

ocenił(a) serial na 10
Melatonina

Simon oczywiście... Tylko jego Annie kochała

Ilona86

Simona nie kochała! Spała z nim , ale w odcinku gdy udawali z Auggie małżeństwo to widać było, jak bardzo jest roztrzęsiona, jak jej zależy na Auggie, widać było że to ona chce być tą jedyną dla Auggiego. Także już wcześniej Danielle zauważyła, ze Annie gdy z nim rozmawia,to rozjaśnia się jej twarz i caly promieniuje, uśmiecha się.
Annie już wcześniej byla zakochana w Auggie ale na początku tego do siebie nie dopuszczała :-)a potem już tak:D

ocenił(a) serial na 10
Monica_7

Mi jednak sie wydaje że to Simon był nr1 co widać w odcinku którym on ginie, to że chciała z nim uciec.... co prawda pozniej sie rozmyśliła właśnie po rozmowie z Auggiem ale jednak.... oczywiście romans-związek z Auggiem też był swojego czasu uważany przeze mnie za jedyny prawdziwy, że to on jest nr1 ale pozniej sama z niego zrezygnowała co po części znaczy że chyba tak bardzo go jednak nie kochała....
i odpowiadając na pierwsze pytanie Melatoniny według mnie Simon
pozdrawiam wszystkich którzy lubili Kamuflaż-dla mnie jeden z najlepszych seriali....polecam wszystkim ''Nie ma lekko"

ocenił(a) serial na 9
Melatonina

Ze sobą. Jeszcze żyje, dzięki:)

ocenił(a) serial na 10
Melatonina

Eyal Levine oczywiście

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones