PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=526547}

Kamuflaż

Covert Affairs
7,2 4 514
ocen
7,2 10 1 4514
Kamuflaż
powrót do forum serialu Kamuflaż

niemniej zastanawia mnie ocena społeczności 7,3, czyli sporo osób dawało noty 8 a może i wyżej
!? lol !!!

Zbyszko_C

O co Ci chodzi? każdy daje taką ocenę jaką chce

ocenił(a) serial na 6
Kismet_

No prawda choć taką ocenę dają najczęściej uczenice gimnazjum wśród których serial jest zapewne szczególnie popularny:).

ocenił(a) serial na 5
Kismet_

chodzi mi o to aby oceny przedstawiały realną wartość filmu aby ktoś kto czegoś nie widział miał wiarygodną podstawę czego sie może po produkcji spodziewać, ocena tego filmu kompletnie nie odzwierciedla jego wartości, lubie lekkie kino, ale to jest kino zasługujące na notę 5-6 maksymalnie

Zbyszko_C

Ja dałam 10 bo tak, a gimnazjum mam już dawno za sobą. Sorry ale nikt mi nie będzie wmawiał, że coś powinno mieć taką a nie inną ocenę, zresztą to nie film tylko serial. Ja tych ocen nie traktuję na tyle poważnie żeby miały być dla mnie wyznacznikiem czy coś oglądać czy nie...

ocenił(a) serial na 5
Kismet_

cóż mam powiedzieć, są gusty i bezguścia

ocenił(a) serial na 6
Zbyszko_C

O gustach jak wiadomo się nie dyskuje i na tym stwierdzeniu najlepiej będzie zakończyć ten wywód.

ocenił(a) serial na 8
WOLVERINE55

"chodzi mi o to aby oceny przedstawiały realną wartość filmu '

Aha czyli wg Ciebie realną wartość filmu/serialu przedstawia ocena zgodna z Twoja opinią?
Trochę megalomanią mi tu zalatuje.
Każdy ocenia serial wg swoich upodobań. A to, że Tobie coś się mniej podoba niż innej osobie nie znaczy, że nie ma gustu. Gusta są po prostu różne.

Cóż mogę się dziwić tym wypocinom, na filmwebie co druga osoba uważa się za genialnego krytyka sztuki filmowej.

Melatonina

haha to prawda, szczególnie to "na filmwebie co druga osoba uważa się za genialnego krytyka sztuki filmowej." trafione w 10 :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones