Kamuflaż
powrót do forum 1 sezonu

Sezon pierwszy

użytkownik usunięty

Moim zdaniem bardzo porządny serial (8/10). Główną bohaterką tego serialu jest świeżo upieczona agentka CIA - Annie Walker, która ma znacznie zdrowsze podejście do swojej pracy niż jej koledzy po fachu. Oprócz niej warty wspomnienia jest niewidomy haker - Auggie, który do sztywniaków w garniturach również nie należy, Hindus-dżentelmen i małżeństwo szpiegów najwyższego szczebla (co jest źródłem całkiem ciekawych sytuacji). Sporo akcji, nieprzebieranie w środkach (widać, że serial ma spory budżet), ciekawe postacie, dobre aktorstwo - to zalety tego serialu. Póki co mogę z czystym sumieniem polecić.

ocenił(a) serial na 8

zgadzam się. 8/10. W porównaniu do innych tego typu lekkich seriali o CIA itp, akurat ten wyjątkowo przypadł mi do gustu. Oczywiście mam równiez sentyment do głównej bohaterki która pamiętam z Coyote Ugly.

ocenił(a) serial na 6
1lukidabro

Na tle np. Burn notice, czy Rubiconu to ten serial na prawdę słabo się ma, taka patetyczna materia w postaci służby krajowi w dobrej CIA, dosyć to naiwne i takie typowo amerykańskie. Nie zachwyca więc ten serial, chyba bliżej mu do czegoś pokroju Miss Agent niż stricte szpiegowskiego serialu

ocenił(a) serial na 6
mate21

Wieje mi tu podobnym serialem-ALIAS Nawet aktorka podobna. Oglądając Kamuflaż nie sposób było ich nie porównać. To za sprawą pewnie głównej bohaterki serialu, ze względu na wspomniane podobieństwo do Jennifer Garner i tematykę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones