Karppi
powrót do forum 3 sezonu

Niestety

ocenił(a) serial na 8

Niestety 3 sezon jest bardzo słaby. Nie da się tego oglądać. Najbardziej drażni wątek Henny (głupota goni głupotę). Szkoda, bo lubiłam Karppi i Nurmiego

tsst

Dokładnie, lista absurdów jest bardzo długa i parokrotnie w każdym odcinku, również finałowym łapałem się za głowę z myślą 'WTF'? Wątek Henny to kompletny kretynizm, a inne, także główne śledztwo nie wypadają lepiej. Poprzednie sezony to takie 8/10, tu raczej 6/10 i to z sympatii do postaci.

ocenił(a) serial na 9
st4lk3r

Samą postać Henny działa mi na nerwy. Po kiego grzyba " wrócila" Niemiec...

ocenił(a) serial na 7
tsst

Święta prawda. Ale mimo absurdów i niezwykle irytującej Henny, Karppi jest niesamowita. No i podziwiam bohaterów, że potrafią funkcjonować w takim klimacie.

tsst

Ale czy mozna oceniac ten serial po watku Henny ??Moim zdaniem mimo wszystko chcialbym dostac kolejny sezon !! kurcze nie wiem w jakim innym serialu jest taka specyficzna chemia miedzy glownymi bohaterami...a jesli chodzi o motyw sledztwa to tez nie ma co nazekac moim zdaniem...Osobiscie czekam na 4 sezon !!! I mam nadzieje ze sie pojawi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones