PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402987}

Kaszmirowa mafia

Cashmere Mafia
6,9 210
ocen
6,9 10 1 210
Kaszmirowa mafia
powrót do forum serialu Kaszmirowa mafia

a ja mam takie małe pytanko... może ktoś wie... w 1odcinku ,,Kaszmirowej mafii", gdy Juliet (chyba ona...) w czerwonej sukni wchodzi na salę, chyba po odbiór nagrody ze swoimi przyjaciółkami ubranymi na czarno leci taka piosenka... to jest chyba chwilę przed tym jak mówi przy stoliku mężowi, że wie, że ją zdradził i teraz to on go zdradzi z kimś z sali... Chodzi mi właśnie o tą piosenkę, która leci chwilę przed tym... Kojarzy ktoś;)?

margoanimek

dołączam się do pytania, bo utwór mi się strasznie spodobał. Część leci przy wejściu wszystkich 4 po schodach (od samochodu do wejścia) potem dalej film i dialogi, i leci znowu podczas odbierania przez Juliet nagrody

gohada

już znalazłam jakiś czas temu;P troszkę mi to zajęło, ale już wiem;) LeToya Luckett - All Eyes On Me
pozdrawiam;*

margoanimek

dzięki za fatygę, ale już sama mam, wystarczyło wpisać angielską nazwę serialu i dopisać music, a wujek google zawsze pomorze ;D po minucie miałam już stronkę z downloadem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones