PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=351040}

Kawaler miecza

Le Chevalier D'Eon
7,1 186
ocen
7,1 10 1 186
Kawaler miecza
powrót do forum serialu Kawaler miecza

Super

ocenił(a) serial na 10

Obejrzałem dwa epki z pierwszej płyty i bardzo mi się podoba. Mam nadzieję że seria nie straci na jakości w miarę jak będzie przybywać odcinków.
Przepiękny box na płyty.

ocenił(a) serial na 10
Dzejkob

Na jakim programie to leci ? Bo niestety nie wiem.

użytkownik usunięty
paulinaadder20

Na żadnym. Właśnie wydano ten serial na DVD. Cztery pierwsze odcinki kupisz np. w Empiku za jakieś 30 złotych. Albo w sklepach internetowych.

ocenił(a) serial na 7

A wiadomo kiedy zaczną pojawiać się kolejne odcinki? Bo właśnie kupiłem sobie część pierwszą.

Doktor_Wong

Jestem pod ogromnym wrażeniem.Muzyka prześliczna a całość jest niesamowita.Jeśli chodzi o kolejne płyty to maja sie ukazać 14 kwietnia a następna 14 maja.

Dzejkob

anime mimo trochę dziwnej kreski nieźle wciąga. a jeśli komuś zależy na czasie to zamiast kupować można równie dobrze ściągnąć :)

ocenił(a) serial na 4
nadjana

Kilka poczatkowych epkow zapowiadalo swietna serie niestety im dalej tym gorzej. Z ciekawostek d'Eon de Beaumont byl postacia autentyczna i dosc ekscentryczna :)

ocenił(a) serial na 8
DAIMOS

A mi się tam podoba ;)
Moim faworytem został bezapelacyjnie Robespierre, bo d'Eon jest strasznie mdły i porządny aż do obrzydliwości, a przez to nudny.

ocenił(a) serial na 7
DAIMOS

Prawdziwy D'Eon był świrnięty, ale ten kto napisał ten scenariusz też musiał mieć nieźle zryty beret...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones