PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636401}

Color of Woman

Keol-leo O-beu Woo-meon
6,2 114
ocen
6,2 10 1 114
Keol leo O beu Woo meon
powrót do forum serialu Keol-leo O-beu Woo-meon

Jestem po 7 odcinku i zaczyna mnie już nudzić ta drama :( A jak pomyślę że będzie miała podobno aż 24 odcinki to zaczynam ziewać :/
Mam nadzieję, że to chwilowy spadek formy i coś się tu namiesza :D

kasia2409

Też właśnie skończyłam 7 odcinek. Bywały lepsze dramy, ale dla mnie na razie może być ;)

kasia2409

nie jestem pewna czy brać się za tą dramę czy nie ... oglądnęłyście dalej? I jak wam się podoba? ^^

kacha535

Na razie czekam aż dodadzą napisy do wszystkich odcinków ;P

Lina_senpai

aaaa no właśnie hmm tak już zaczęłam oglądać :p strasznie lubie aktora Jae Hee on jest uroczy ^ - ^ rzeczywiście jestem w 3 odcinku i troszke przynudzają a kurcze zapomniałam ze ma być 24 odcików i sobie wzięłam dramę trzynastoodcinkową i się ciesze że nie 16 oO' buuuuu JA CHCE JAKĄŚ FAJNĄ DRAME!!

kacha535

Odcinków jest 20 ;)
Ale nie chce mi się dalej oglądać ;P

Lina_senpai

o.o dwa... dwa.. dwadzieścia??? buuuuu T^T a miałam smaczka a jakąś drame kurcze oki będe szukać a tej nie wiem czy nie odpuszcze ... no przynajmniej do wakacji :p

ocenił(a) serial na 7
kacha535

wiecie gdzie mogę obejrzeć tą dramę po polsku?

TheSzewik

po polsku chyba nie będzie ale po angielsku znajdziesz np na Mysoju, dramaload, epdrama, dramacrezy nie wiem gdzie będą szły wszystkie odcinki bo jeszcze nie skończyłam ^^ ~miłego oglądania

kacha535

ps; wydaję mi się, że tylko na lovedrama są dramy po polsku, a tej dramki tam jeszcze nie ma :) ale na nastepny raz szukaj właśnie tam ;>

ocenił(a) serial na 7
kacha535

dzieki, jeśli byś chciała to możesz znaleźć wiecej dram po polsku na viki.com tylko napisy musisz przełaczyc :P

TheSzewik

komawo ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones