Kiedy ślub
powrót do forum 1 sezonu

seksik i imprezki

ocenił(a) serial na 1

obejrzałam 4 odcinki, bo miałam nadzieję na fajny serial. postacie płytkie, sytuacje albo absurdalne/nierealne albo totalnie sztampowe, dialogi słabe, zero głębi. Komedia niekomediowa. czułam żenadę oglądając.

aż żałuję moich 3 dych za subskrypcję

karolina_kazm

Serial niby o millenialsach, a postaci jakby miały 15 lat.. zgadzam się z opinią.

ocenił(a) serial na 1
kowalikzyla

dokładnie i Wanda niby jeszcze pani psycholog ahaha mam nadzieję, że chociaż nie psychoterapeuta

ocenił(a) serial na 2
karolina_kazm

Mam identyczne odczucia. Pierwsze dwa odcinki dawały nadzieję na fajny serial, który będzie dotykał tematyki trudów wychodzenia ze związku, w którym dwoje pierwszych dla siebie ludzi spędziło połowę swojego życia...dzielenie otoczenia, które całe jest ich wspólne, odkrywanie nowych relacji poza dotychczasowym związkiem czy szoku/bólu że "ten drugi" zaczyna się z kimś innym spotykać.

ocenił(a) serial na 4
karolina_kazm

Mam wrażenie że połowa krytyków została kupiona, nie więc skąd te pozytywne opinie, serial drętwy, bez polotu, humoru na poziomie polskich romcomów

bardzo_gorzka_czekolada

Ja uważam że warty obejrzeia, tylko dlaczego zmienili pierwszą scenę w 1 odcinku. W wersji początkowej, było dłużej i ze spoglądaniem psiny, fajniej, teraz obcięto,Szkoda:(

ocenił(a) serial na 7
michal_stanislaw_piekars

Masz dwie wersje tego serialu - jedna dłuższa bez cenzury, druga krótszy z cenzurą. Obie są na Canal+ Online.

karolina_kazm

Zgadzam się. Dwa niedojrzałe nieogary motają się przez 8 odcinków. Nigdy więcej, wracam do zagranicznych seriali.

ocenił(a) serial na 4
karolina_kazm

Zgadzam się zdecydowanie!

ocenił(a) serial na 8
karolina_kazm

Chyba jednak się nie znasz, i może lepiej cały serial zobaczyć nie 4 odcinki. Opinie krytyków nawet wyższe niż widzów.

ocenił(a) serial na 3
karolina_kazm

Pełna zgoda. Apoteoza kontrkultury w żenującym wydaniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones