PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=699765}

Killjoys

6,8 1 969
ocen
6,8 10 1 1969
Killjoys
powrót do forum serialu Killjoys

słaba gra aktorów i słabe efekty. Spodziewam się zakończenia na 1 sezonie. Nie warto dalej oglądać

Marek84

Moim zdaniem jest bardzo średniutko. Ale oglądać będę dalej - oglądnęłabym cokolwiek, co dzieje się poza Ziemią, choćby było najgorszą szmirą :D. Może się rozkręci.

ocenił(a) serial na 3
Marek84

Kilka razy widziałem twoje wpisy, możesz choć je zmieniać?
Może przestań oglądać seriale S.F. czy podobne bo chyba za nimi nie przepadasz.
Oceniasz podobnie w okolicy piątki i także podobny wpis, wniosek twoje komentarze są do ...!
Zresztą ocena "całego" serialu po jednym odcinku jest komiczna, dla osób które lubią seriale.

rafib1975

dokładnie ja wiele razy oceniałem serial po 1 odc i to był mój błąd teraz oglądam 4/5 odc dopiero oceniam,a co do serialu jak to pilot wprowadzenie zapoznanie:)

rafib1975

Ja się póki co nie dziwię tej opinii. Na razie z trudem wymęczyłam dwa odcinki i ciężko mi się zabrać do kolejnych, bo nie należę do osób, które kończą serial tylko po to, żeby móc pisać na filmwebie, ile czasu zmarnowały :P Ale może się później rozkręci, kto wie, też nie ma co zniechęcać się za szybko.

W każdym razie gra aktorska głównej bohaterki jest tak straszliwie słaba... Mogliby ją uśmiercić, bo nie wyobrażam sobie, co można z tym fantem dalej zrobić. Postać można rozwinąć, ale z warsztatem aktorskim nie jest tak prosto.

jyyli

Jednak serial w kolejnych odcinkach się rozkręca. Nadal sporo rzeczy denerwuje, ale ogląda się przyjemnie, a to najważniejsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones