PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=699765}

Killjoys

6,8 1 969
ocen
6,8 10 1 1969
Killjoys
powrót do forum serialu Killjoys

serial sci-fi

ocenił(a) serial na 4

Ostatnio oglądałem Dark Matter oraz The Expanse.
Pytanie,czy ten serial jest lepszy czy gorszy od wymienionych?
Innymi słowy jeśli warto to czemu?

Corrolek

Dark Matter to serial przygodowy typu western space opera jak Firefly, The Expanse to bardziej poważne podejście do tematu sci-fi, nie ma tu wiele akcji i żadnych akcji typu podroż w czasie czy kosmici i androidy. Oba trzymają dobry poziom w swoim gatunku: DM to świetny serial przygodowy a TE bardzo dobry thiller sci-fi.

ocenił(a) serial na 4
RadoslawKamil

No tak ale pisałem że oglądałem te 2 seriale.
Pytam jak się ma Killjoys do tych dwóch.
Killjoys nie oglądałem i się zastanawiam czy warto

Corrolek

Killjoys to poziom ten sam co Dark Matter. Chociaż intryga w późniejszych odcinkach zaczyna się dość rozwijać. Czekam obecnie na kolejne sezony obu seriali.

ocenił(a) serial na 4
RadoslawKamil

O i o taką opinię mi chodziło.
W najbliższym czasie przysiądę

Corrolek

Polecam:) Ma kilka słabszych odcinków ale pod koniec wszystko się wyjaśni ;)

Corrolek

slabszy niz Dark Matter ale tragedii jakiejs nie ma, nie wiem jak porownac do Expanse bo za ten serial sie jeszcze nie wzielam

ocenił(a) serial na 4
keteek

Killjoys obejrzałem 2 odcinki i więcej nie dałem rady-porażała mnie sztucznosc wszystkiego. Nie potrafiłem załapać atmosfery.
The Expanse polecam są już pełne 2 sezony (oglądałem 1) i widzę że będzie trzeci

Corrolek

Killjoys po paru odcinkach sie rozkrecaja ale i tak mozna co najwyzej o tym serialu powiedziec, ze jest ok/dobry. Dark Matter jest sporo lepsze, chociaz genialne tez nie jest. Ogolnie z tych seriali, ktore ogladam na biezaco to mam wrazenie, ze tylko Agents of Shield trzymaja jeszcze poziom, szczegolnie z tym co teraz robia. ;)

ocenił(a) serial na 4
keteek

Agentów tarczy zbieram. Zawsze oglądam jakiś serial dopiero jak mam pełny sezon .
W ostatnim sezonie śmiesznie zrobili te ala zombiaki ale ogólnie dobrze się to oglądało.
Dark matter dało się wciągnąć trochę jak Star trek.
The Expanse jest dużo powazniejszy

Corrolek

AoS mozesz juz zacac ogladac, zostaly jeszcze tylko 4 odcinki do wyemitowania. Jak mnie 4 sezon moze byc najlepszym jaki mieli, bije nawet 2 sezon, ktory byl juz genialny.

Corrolek

Jeszcze jedno pytanie. ;)
"W ostatnim sezonie śmiesznie zrobili te ala zombiaki ale ogólnie dobrze się to oglądało."
O jakim serialu to bylo? :P

ocenił(a) serial na 4
keteek

Agenci Tarczy

Corrolek

aaa, chodzi ci pewnie o Alpha Primitives, oni w komiksach byli sluzacymi rodziny krolewskiej Inhumans

ocenił(a) serial na 4
keteek

Pewnie tak, ja komiksów nie czytałem, widać Ty sporo przerobiłaś :-)

Corrolek

no troche tego bylo ;) a pomyslec, ze jeszcze 4/5 lat temu bylam pewna, ze Spider-man jest od DC :P

ocenił(a) serial na 4
keteek

No Spidera nawet ostatnio wsadzili do Avengersow

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones