PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852646}

Kim jest Anna?

Inventing Anna
5,8 13 216
ocen
5,8 10 1 13216
4,6 5
ocen krytyków
Kim jest Anna
powrót do forum serialu Kim jest Anna?

nie mogę oglądać tej aktorki, ma dwie miny i obydwie irytujące

ocenił(a) serial na 4
pixi_

zgadzam się w 100%

ocenił(a) serial na 8
pixi_

Pomyliłeś z Anna Chlumsky

ocenił(a) serial na 5
pixi_

Dalam radę obejrzeć pierwszy odcinek w całości, drugi z kilkunastoma przerwami, trzeci przerwałam i już do serialu nie wrócę. Główna bohaterka dretwa, fabuła nudna.
Sugerowałam się rankingiem na Netflixie.... Ostatni raz.

pixi_

I dobrze ze gra aktorki Ciebie irytowała, o to chodziło autorom serialu. Czy widziałaś jak wygląda prawdziwa Anna Delvey?

ocenił(a) serial na 8
EM_J

Zgadzam się, tak miało być :) Co do jej historii to jakiś groteskowy żart :P prawie na każdym etapie można było ją zdekonspirować :) dziennikarka z jednej strony szacun za pociągnięcie historii do końca, natomiast z drugiej strony ryzykując ciążę na jej końcowym etapie... skrajna głupota.

EM_J

Musiała coś mieć skoro okręciła sobie dookoła palca tyle osob, było nie było- "cośtam" umiejących. Nie mogła wyłącznie irytować

ocenił(a) serial na 3
pixi_

zgadzam się, mnie dziennikarka tak nie irytowała jak serialowa Anna i nie mogłam już tego zdzierżyć

pixi_

Zdecydowanie gorsza była dziennikarka. Ja tego nie rozumiem, jak tacy ludzie dostają prace??? To już ja bym była lepsza xd a pewnie byłam bym okropna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones