PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503085}

Kimi ni Todoke

7,5 2 474
oceny
7,5 10 1 2474
Kimi ni Todoke
powrót do forum serialu Kimi ni Todoke

Świetne anime

ocenił(a) serial na 10

Pokusiłbym się nawet o stwierdzenie, że kwalifikuje się do najlepszych tytułów tego roku. Jeśli ktoś przepada za klimatami prześwitujących majtek i podskakujących cycków, powinien sobie odpuścić to anime, bo tutaj ich nie zobaczy. Każdy odcinek uwrażliwia i pozastawia po sobie przyjemne uczucie ciepła. Mimo, że nie przepadam ze typowymi romansidłami jednak akurat ten tytuł bardzo mi się spodobał. Serdecznie polecam spróbowanie przynajmniej 2 odcinków jeśli w trakcie ich oglądania wynudzisz się za wszystkie czasy tzn, że to nie jest tytuł dla ciebie. Jeżeli jednak spodobają cie się one bezwzględnie jest to pozycja dla ciebie z serii must-see.

alan666

o tak. cudowne anime. dla mnie jedne z lepszych ze swojego rodzaju. może niczym sie tak nie wyróżnia, ale strasznie złapało mnie za serce xD

ocenił(a) serial na 7
alan666

miejscami naiwne, ale słodkie, czasami nawet przesłodzone. zadziwiająca jest ilość popularnych seiyu.

ocenił(a) serial na 6
iron_marcin

Fajne anime, ale czasami Sawako tak mnie wkurzała swoimi delymatami moralnymi, że bym ją walnęła...

ocenił(a) serial na 7
AnitaBlake

Och, dokładnie. Anime było ogólnie urocze, jednak momentami postaci zbyt analizowały swoje uczucia, położenie co prowadziło do ogólnych niejasności. Sawako jak Sawako, była odizolowana od grupy przez jakiś czas, dlatego inicjatywę powinien przejąć chłopiec, który z kolei był bardzo nieśmiały to wszystko sprawiało, że strasznie się wszystko komplikowało; często się przez nich irytowałam, ale w ogólnej ocenie anim, mi się podobało, powtórze, że było baardzo urocze.

ocenił(a) serial na 7
AnitaBlake

miałam to samo ;)

ocenił(a) serial na 7
alan666

A wie ktoś może kto podkłada głos "małemu sprzątaczowi" w 14 odc, gdy opowiadają oni jeszcze raz jej historie ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones